Donderdag 21 maart
Nuenen DDW1
Basko DDW1
Thuis
21-03-2024
20:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1292369
Zaterdag 23 maart
Nuenen JO14-2
Mierlo JO14-1
Thuis
23-03-2024
12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1283550
Scheidsrechters: MO18-2
Nuenen JO16-1
Weert JO16-1
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1283849
Scheidsrechters: H1
Nuenen JO8-1
Oranje-Rood JO8-4
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld B (Waterveld) - Deel C
Nr. 1333070
Fluitouder
Nuenen JO8-2
Venray JO8-2
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel A
Nr. 1281961
Fluitouder
Nuenen JO9-2
DVS JO9-1
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel A
Nr. 1282506
Fluitouder
Nuenen MO10-2
Berlicum MO10-1
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld C (Zandveld) - Half veld (A+B)
Nr. 1286621
Fluitouder
Nuenen MO10-4
Heeze MO10-2
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld C (Zandveld) - Half veld (C+D)
Nr. 1287203
Fluitouder
Nuenen MO12-2
Venray MO12-2
Thuis
23-03-2024
10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1288328
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO12-3
Hopbel MO12-2
Thuis
23-03-2024
14:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1288503
Scheidsrechters: MO18-2
Nuenen MO14-4
HOD MO14-3
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1290021
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO18-2
HCAS MO18-3
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1194561
Scheidsrechters: D1
Nuenen MO18-3
Boxmeer MO18-2
Thuis
23-03-2024
15:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1195213
Scheidsrechters: DO25-2
Nuenen MO8-1
Oranje-Rood MO8-7
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel D
Nr. 1284671
Fluitouder
Nuenen MO8-2
Gemert MO8-1
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel C
Nr. 1284699
Fluitouder
Nuenen MO8-3
DVS MO8-2
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel B
Nr. 1285291
Fluitouder
Delta Venlo JO10-1
Nuenen JO10-1
Uit
23-03-2024
09:30
Veld 3 VidaXL (AB) (Waterveld)
Nr. 1282701
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
HOD JO12-1
Nuenen JO12-1
Uit
23-03-2024
14:00
FIKAGEAR (Waterveld)
Nr. 1283059
Aanbevolen vertrektijd: 13:00, Locatie: Sportpark 'Den Dries', Valkenswaard
Let op:
Uit tenue dames of heren
Union JO14-1
Nuenen JO14-1
Uit
23-03-2024
11:30
C-veld (Waterveld)
Nr. 1280923
Locatie: Sportpark 'De Kluis', Malden
Hockeer JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
23-03-2024
13:00
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1193603
Aanbevolen vertrektijd: 11:15, Locatie: Sportpark Backersbosch, Cadier en Keer
Geldrop JO9-1
Nuenen JO9-1
Uit
23-03-2024
08:45
Altrimex Veld (D) (Semiveld)
Nr. 1321132
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Rosmalen MO10-1
Nuenen MO10-1
Uit
23-03-2024
10:15
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1286469
Aanbevolen vertrektijd: 09:10, Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
MOP MO10-2
Nuenen MO10-3
Uit
23-03-2024
09:40
Veld 2 (AB) (Zandveld)
Nr. 1286651
Aanbevolen vertrektijd: 08:35, Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Let op:
Uit tenue dames of heren
Eindhoven MO12-1
Nuenen MO12-1
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1287558
Aanbevolen vertrektijd: 08:10, Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
Den Bosch MO14-2
Nuenen MO14-1
Uit
23-03-2024
10:30
KGW 2 (Waterveld)
Nr. 1288841
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Dommel MO14-3
Nuenen MO14-3
Uit
23-03-2024
11:15
veld 2 (Zandveld)
Nr. 1289551
Aanbevolen vertrektijd: 10:10, Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, Sint-Michielsgestel
Let op:
Uit tenue dames of heren
Heeze MO16-1
Nuenen MO16-1
Uit
23-03-2024
12:55
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1290272
Aanbevolen vertrektijd: 11:55, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Mierlo MO16-2
Nuenen MO16-2
Uit
23-03-2024
16:30
Veld 1 Rabobank (Kunstgras)
Nr. 1331185
Aanbevolen vertrektijd: 15:45, Locatie: Sportpark Oudvensestraat, Mierlo
Heeze MO16-3
Nuenen MO16-3
Uit
23-03-2024
10:50
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1291312
Aanbevolen vertrektijd: 09:50, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Weert MO18-2
Nuenen MO18-1
Uit
23-03-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1193871
Locatie: Sportpark St. Theunis, Weert
Delta Venlo MO8-3
Nuenen MO8-4
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 2 Lebe (B) (Zandveld)
Nr. 1285262
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Oranje-Rood MO8-6
Nuenen MO8-5
Uit
23-03-2024
11:10
veld 4 (D) (Zandveld)
Nr. 1284859
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Gemert MO8-2
Nuenen MO8-6
Uit
23-03-2024
09:30
Veld 3 - Gerrits & Van Gulick notarissen (D) (Semiveld)
Nr. 1285233
Locatie: Sportpark Molenbroek, Gemert
Eersel MO9-1
Nuenen MO9-2
Uit
23-03-2024
09:00
VDL veld (A) (Zandveld)
Nr. 1285602
Aanbevolen vertrektijd: 07:50, Locatie: Sportpark 'De Dieprijt', Eersel
Zondag 24 maart
Nuenen DO25-1
Helden DO25-1
Thuis
24-03-2024
14:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 1291652
Scheidsrechters: DO25-2
Nuenen DO25-2
Oedenrode DO25-2
Thuis
24-03-2024
12:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 1292283
Scheidsrechters: DO25-1
Nuenen H2
Geel-Zwart H2-O
Thuis
24-03-2024
12:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1183029
Scheidsrechters: H30-2
Nuenen H30-2
Gemert H30-1
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1184534
Scheidsrechters: H2-O
Nuenen H30-3
Den Bosch H30-2
Thuis
24-03-2024
12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1184537
Scheidsrechters: H45-2
Nuenen H45-2
Union H45-1
Thuis
24-03-2024
10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1298111
Scheidsrechters: H30-3
Berkel Enschot D1
Nuenen D1
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1157335
Aanbevolen vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark Gen. Eisenhowerweg, Berkel-Enschot
Let op:
Uit tenue dames of heren
Oranje-Rood D11
Nuenen D2
Uit
24-03-2024
15:15
veld 8 (Zandveld)
Nr. 1181066
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Weert D30-1
Nuenen D30-1
Uit
24-03-2024
10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1182462
Locatie: Sportpark St. Theunis, Weert
MEP H1
Nuenen H1
Uit
24-03-2024
14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154827
Aanbevolen vertrektijd: 13:40, Locatie: Gem. sportpark, Boxtel
Let op:
Uit tenue dames of heren
MEP H30-1
Nuenen H30-1
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1184317
Aanbevolen vertrektijd: 11:40, Locatie: Gem. sportpark, Boxtel
Let op:
Uit tenue dames of heren
Berlicum H45-1
Nuenen H45-1
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1297708
Aanbevolen vertrektijd: 11:40, Locatie: Sportpark de Brand, Berlicum nb