Donderdag 4 april
Oedenrode DDW1
Nuenen DDW1
Uit
04-04-2024
20:30
Connectron systems veld (Waterveld)
Nr. 1292374
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode
Zaterdag 6 april
Nuenen JO10-1
Oedenrode JO10-1
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld C (Zandveld) - Half veld (A+B)
Nr. 1282703
Fluitouders
Nuenen JO12-1
Eindhoven JO12-1
Thuis
06-04-2024
12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1283064
Scheidsrechters: MO18-2
Nuenen JO14-1
Den Bosch JO14-2
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1280928
Scheidsrechters: H1
Nuenen JO9-1
Oranje-Rood JO9-3
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel A
Nr. 1321133
Fluitouders
Nuenen MO10-1
Mierlo MO10-1
Thuis
06-04-2024
11:00
Veld C (Zandveld) - Half veld (A+B)
Nr. 1286470
Fluitouders
Nuenen MO10-3
Oedenrode MO10-1
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld C (Zandveld) - Half veld (C+D)
Nr. 1286656
Fluitouders
Nuenen MO14-1
Geel-Zwart MO14-1
Thuis
06-04-2024
11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1288846
Scheidsrechters: MO18-2
Nuenen MO14-2
Mierlo MO14-1
Thuis
06-04-2024
14:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1289030
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO14-3
Oranje-Rood MO14-7
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1289556
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO16-1
HOD MO16-2
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1290274
Scheidsrechters: DO25-1
Nuenen MO16-2
Deurne MO16-1
Thuis
06-04-2024
16:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1331186
Scheidsrechters: DO25-2
Nuenen MO16-3
Eindhoven MO16-5
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1291314
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO18-2
Oranje-Rood MO18-6
Thuis
06-04-2024
10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1194567
Scheidsrechters: D1
Nuenen MO18-3
Best MO18-4
Thuis
06-04-2024
17:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1195221
Scheidsrechters: DO25-1
Nuenen MO8-4
Cranendonck MO8-1-mix
Thuis
06-04-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel B
Nr. 1285264
Fluitouders
Nuenen MO8-5
MEP MO8-5
Thuis
06-04-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel A
Nr. 1284864
Fluitouders
Nuenen MO8-6
Oss MO8-3
Thuis
06-04-2024
09:15
Veld A (Waterveld) - Deel C
Nr. 1285235
Fluitouders
Nuenen MO9-2
Basko MO9-1
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel B
Nr. 1285604
Fluitouders
Geel-Zwart JO14-2
Nuenen JO14-2
Uit
06-04-2024
12:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1283553
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Mierlo JO16-1
Nuenen JO16-1
Uit
06-04-2024
11:55
Veld 1 Rabobank (Kunstgras)
Nr. 1283852
Aanbevolen vertrektijd: 11:10, Locatie: Sportpark Oudvensestraat, Mierlo
Delta Venlo JO18-2
Nuenen JO18-1
Uit
06-04-2024
16:10
Veld 1 Helichem Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1193613
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Venray JO8-1
Nuenen JO8-1
Uit
06-04-2024
09:15
Veld 1 (C) (Semiveld)
Nr. 1333072
Locatie: Sportpark 'De Wieën', Venray
Oranje-Rood JO8-1
Nuenen JO8-2
Uit
06-04-2024
10:00
veld 7 (A) (Zandveld)
Nr. 1281964
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Geldrop JO9-2
Nuenen JO9-2
Uit
06-04-2024
09:00
Mondzorg Geldrop Veld (D) (Zandveld)
Nr. 1282509
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Oedenrode MO10-2
Nuenen MO10-2
Uit
06-04-2024
09:00
Connectron systems veld (AB) (Waterveld)
Nr. 1286624
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode
Oranje-Rood MO10-3
Nuenen MO10-4
Uit
06-04-2024
08:30
veld 5 (AB) (Semiveld)
Nr. 1287206
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
HCAS MO12-2
Nuenen MO12-2
Uit
06-04-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1288330
Locatie: Sportpark 't Root', Asten
Eindhoven MO12-3
Nuenen MO12-3
Uit
06-04-2024
10:40
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1288506
Aanbevolen vertrektijd: 09:50, Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
Oranje-Rood MO14-12
Nuenen MO14-4
Uit
06-04-2024
14:20
veld 8 (Zandveld)
Nr. 1290024
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Gemert MO18-1
Nuenen MO18-1
Uit
06-04-2024
14:15
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1193878
Locatie: Sportpark Molenbroek, Gemert
Weert MO8-1
Nuenen MO8-1
Uit
06-04-2024
09:15
Veld 2 (D) (Waterveld)
Nr. 1284674
Locatie: Sportpark St. Theunis, Weert
Delta Venlo MO8-4
Nuenen MO8-2
Uit
06-04-2024
10:00
Veld 2 Lebe (C) (Zandveld)
Nr. 1284702
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
HOD MO8-3
Nuenen MO8-3
Uit
06-04-2024
09:20
Veld 10a (D) (Semiveld)
Nr. 1285294
Aanbevolen vertrektijd: 08:20, Locatie: Sportpark 'Den Dries', Valkenswaard
Let op:
Uit tenue dames of heren
Basko MO9-2
Nuenen MO9-1
Uit
06-04-2024
12:15
Veld 1 (C) (Semiveld)
Nr. 1285630
Locatie: Sportpark 'De Korze', Veldhoven
Zondag 7 april
Nuenen D1
Goirle D1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1157342
Scheidsrechters: Jan Jacobs, Wim Drissen
Nuenen D2
Oranje-Rood D14
Thuis
07-04-2024
13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1181070
Scheidsrechters: H45-1
Nuenen H1
Goirle H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154834
Nuenen H30-1
Breda H30-2
Thuis
07-04-2024
10:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1184323
Scheidsrechters: H30-3
Nuenen H30-3
HCAS H30-1
Thuis
07-04-2024
13:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1184539
Scheidsrechters: H30-1
Nuenen H45-1
Gemert H45-1
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1297710
Scheidsrechters: H30-3
Helmond D30-2
Nuenen D30-1
Uit
07-04-2024
10:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1182466
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
Delta Venlo DO25-2
Nuenen DO25-1
Uit
07-04-2024
15:40
Veld 3 VidaXL (Waterveld)
Nr. 1291655
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Geldrop DO25-6
Nuenen DO25-2
Uit
07-04-2024
10:45
Neways Veld (Semiveld)
Nr. 1292286
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Den Bosch H7
Nuenen H2
Uit
07-04-2024
15:45
KGZ 5 (Zandveld)
Nr. 1183036
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Oranje-Rood H30-2
Nuenen H30-2
Uit
07-04-2024
10:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1184541
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Delta Venlo H45-2
Nuenen H45-2
Uit
07-04-2024
12:00
Veld 3 VidaXL (Waterveld)
Nr. 1298116
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo