Heren 1

8e in poule Heren senioren 2e klasse C
6e in poule Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Zuid
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
1
Concordia H1
2
Nuenen H1
2
Bemmel H1
1
Beuningen H1
1
Gemert H1
2
Venray H1
1
Heeze H1
6
Oedenrode H1
1
Scoop H1
1
Rosmalen H1
2
Uden H1
7
Apeliotes H1
Zondag 21 november
3
Beuningen H1
0
Scoop H1
1
Nuenen H1
2
Bemmel H1
8
Apeliotes H1
1
Heeze H1
3
Oedenrode H1
2
Gemert H1
8
Rosmalen H1
0
Uden H1
5
Venray H1
1
Concordia H1
Zondag 14 november
2
Bemmel H1
1
Concordia H1
2
Gemert H1
3
Apeliotes H1
2
Scoop H1
0
Nuenen H1
2
Heeze H1
3
Rosmalen H1
0
Uden H1
3
Beuningen H1
3
Venray H1
3
Oedenrode H1
Zondag 7 november
2
Apeliotes H1
3
Venray H1
1
Bemmel H1
0
Scoop H1
1
Concordia H1
2
Oedenrode H1
3
Nuenen H1
1
Uden H1
3
Rosmalen H1
3
Gemert H1
9
Beuningen H1
0
Heeze H1
Vrijdag 5 november
1
DES H1
5
Shot H1
2
Gilze-Rijen H1
2
Nuenen H1
3
Horst H1
2
Scoop H1
0
Liberty H1
4
Oirschot H1
4
MOP H1
3
Heeze H1
3
Uden H1
3
Drunen H1
Waalwijk H1
Don Quishoot H1

Wedstrijdschema

Heren 1
Geel Zwart H1
Thuis
20-02-2022 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr.
Oefenwedstrijd
Heren 1
Best H1
Thuis
06-03-2022 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr.
Oefenwedstrijd
Heren 1
Beuningen H1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 515722
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 515727
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Horst H1
Heren 1
Uit
25-03-2022 20:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 621859
Aanbevolen vertrektijd: 19:10, Locatie: De Oude Lind, HORST
Heren 1
Apeliotes H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 515733
Oedenrode H1
Heren 1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 515738
Aanbevolen vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE
Heren 1
Venray H1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 515744
Gemert H1
Heren 1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 515748
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Heeze H1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 515758
Uden H1
Heren 1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 515762
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportp. Uden, UDEN
Heren 1
Scoop H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 515768
HCBEMMEL H1
Heren 1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 515771
Aanbevolen vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
Heren 1
Concordia H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 515779

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeliotes H1119114617028
2.Beuningen H1117223613023
3.Bemmel H1117132822022
4.Oedenrode H1116232425020
5.Scoop H1116141818019
6.Rosmalen H1114523522017
7.Venray H1115153938016
8.Nuenen H1115152524016
9.Gemert H1113262829011
10.Uden H111218214507
11.Concordia H111209163306
12.Heeze H111119154504

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Shot H111005103
2.Oirschot H111004003
3.MOP H111004303
4.Horst H111003203
5.Drunen H110103302
6.Nuenen H110102202
7.Uden H110103301
8.Gilze-Rijen H110102201
9.Heeze H110013400
10.Scoop H110012300
11.DES H110011500
12.Liberty H110010400

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zaterdag 4 december
12:15
Jongens C1HOCO JC1
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBeuniBemmeApeli
Venray H13 - 53 - 43 - 33 - 55 - 35 - 1
Uden H17 - 51 - 13 - 20 - 34 - 52 - 7
Scoop H12 - 01 - 12 - 02 - 01 - 21 - 0
Rosmalen H18 - 03 - 33 - 32 - 22 - 3
Oedenrode H12 - 13 - 22 - 12 - 10 - 3
Nuenen H13 - 12 - 27 - 13 - 11 - 2
Heeze H11 - 22 - 31 - 63 - 11 - 31 - 3
Gemert H11 - 27 - 23 - 41 - 43 - 32 - 3
Concordia H10 - 51 - 21 - 21 - 42 - 5
Beuningen H13 - 23 - 04 - 19 - 02 - 2
Bemmel H14 - 51 - 04 - 12 - 12 - 11 - 2
Apeliotes H12 - 37 - 23 - 24 - 08 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid".

DES HWaalwUden Shot ScoopOirscNueneMOP HLiberHorstHeezeGilzeDruneDon Q
DES H11 - 5
Waalwijk H1 -
Uden H13 - 3
Shot H1
Scoop H1
Oirschot H1
Nuenen H1
MOP H14 - 3
Liberty H10 - 4
Horst H13 - 2
Heeze H1
Gilze-Rijen H12 - 2
Drunen H1
Don Quishoot H1