Meisjes A2

4e in poule Meisjes A regulier 6e klasse E
6e in poule Meisjes A voorcompetitie 5e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes A2
Nova MA3
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 605516
Hockeer MA3
Meisjes A2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 605515
Aanbevolen vertrektijd: 22:15, Locatie: Sportp. Backersbosch, CADIER EN KEER
Helmond MA5
Meisjes A2
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 605524
Aanbevolen vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A2
Delta Venlo MA7
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 605527
Mierlo MA5
Meisjes A2
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 605530
Aanbevolen vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO
Meisjes A2
Oranje-Rood MA11
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 605533
Nova MA3
Meisjes A2
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 605536
Locatie: Sportp. 'De Kaldeborn', HEERLEN
Meisjes A2
Hockeer MA3
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 605539

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nova MA35410233013
2.Helmond MA54310173010
3.Oranje-Rood MA115302141309
4.Nuenen MA24211131007
5.Mierlo MA5411281304
6.Hockeer MA3400401400
7.Delta Venlo MA7400442300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deurne MA25410146013
2.Gemert MA452219608
3.Helmond MA45212141107
4.Oranje-Rood MA85212131407
5.Geel-Zwart MA3521281007
6.Nuenen MA2500541500

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Team resultaten

DeltaOranjMierlHockeNova HelmoNuene
Delta Venlo MA71 - 71 - 61 - 7
Oranje-Rood MA114 - 32 - 01 - 4
Mierlo MA5 - 0 - 7
Hockeer MA30 - 3
Nova MA33 - 15 - 06 - 0
Helmond MA5 -
Nuenen MA22 - 20 - 6
GemerOranjDeurnNueneHelmoGeel-
Gemert MA42 - 22 - 2
Oranje-Rood MA82 - 43 - 22 - 4
Deurne MA23 - 02 - 0
Nuenen MA20 - 31 - 41 - 2
Helmond MA41 - 22 - 3
Geel-Zwart MA31 - 02 - 43 - 3