Meisjes A2

2e in poule Meisjes A Zomercompetitie 4e klasse B
4e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 juni
3
Heeze MA2
2
Oranje-Rood MA6
Zaterdag 12 juni
1
Oirschot MA2
1
Heeze MA2

Wedstrijdschema

Meisjes A2
Oirschot MA2
Thuis
19-06-2021 12:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 504316
Scheidsrechters: D1
Heeze MA2
Meisjes A2
Uit
26-06-2021 14:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 504315
Aanbevolen vertrektijd: 13:15

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heeze MA221104304
2.Nuenen MA210101101
3.Oirschot MA210101101
4.Oranje-Rood MA620113401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MA265012811015
2.Deurne MA154102911013
3.Peel en Maas MA153112122010
4.Nuenen MA2611491504
5.Oranje-Rood MA95104153003
6.Delta Venlo MA65014112401

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld A (Waterveld) (CD)
vr
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 19 juni
14:15
Meisjes C2HCAS
Scheidsrechters: MA2
Veld A (Waterveld)
14:45
Meisjes C3Best MC5
Scheidsrechters: MA2
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

OranjOirscNueneHeeze
Oranje-Rood MA6
Oirschot MA21 - 1
Nuenen MA2
Heeze MA23 - 2
DeltaOranjNuenePeel GeldrDeurn
Delta Venlo MA63 - 43 - 6
Oranje-Rood MA96 - 11 - 71 - 11
Nuenen MA2
Peel en Maas MA18 - 64 - 33 - 3
Geldrop MA21 - 07 - 24 - 5
Deurne MA16 - 24 - 1