Zondag 2 december (Hockey)
Zaterdag 1 december (Hockey)
0
Eindhoven JA3
Vrijdag 30 november (Hockey)
2
Heeze H1
Zondag 16 december (Zaalhockey)
2
Blerick D1
4
Dames 1 Zaal
4
HCAS D1
8
Dames 1 Zaal
Dames 2 Zaal
3
Hockeer JA1
6
Jongens A1 Zaal
7
Jongens A1 Zaal
1
Venray JA1
2
Jongens C1 Zaal
4
Liempde JC1
3
Jongens C1 Zaal
2
Geel Zwart JC2
0
Meisjes B3 Zaal
6
Tegelen MB4
2
Meisjes B3 Zaal
2
Boxmeer MB3
3
Meisjes C2 Zaal
3
Basko MC3
7
Oranje-Rood MC4
0
Meisjes C2 Zaal
8
Deurne MD1
3
Meisjes D2 Zaal
4
Gemert MD3
5
Meisjes D2 Zaal
4
HOCO MD4
0
Meisjes D3 Zaal
1
Meisjes D3 Zaal
4
Oedenrode MD2
Best J8E2
DVS J8E1
DVS J8E1
HCAS J8E1
1
Geel-Zwart JC2
3
Liempde JC1
4
Boxmeer MB3
5
Tegelen MB4
Zaterdag 15 december (Zaalhockey)
1
Meisjes A1 Zaal
2
Oranje-Rood MA2
1
Son MA1
4
Meisjes A1 Zaal
3
Cranendonck MA2
1
Meisjes A5 Zaal
3
Meisjes A5 Zaal
2
Oranje-Rood MA9
3
Basko MB1
1
Meisjes B1 Zaal
2
Oranje-Rood MB3
4
Meisjes B1 Zaal
HCAS M8E2
Oirschot M8E2
Oirschot M8E2
Boekel M8 MIX
Zondag 9 december (Zaalhockey)
2
DES D5
1
Dames 2 Zaal
1
Oedenrode D3
5
Dames 2 Zaal
8
Liempde JC1
2
Jongens C1 Zaal
0
Jongens C1 Zaal
5
Berlicum JC1
3
Jongens D2 Zaal
2
DVS JD2
2
Jongens D2 Zaal
3
Boxmeer JD1
0
Geldrop MA2
7
Meisjes A2 Zaal
7
Meisjes A2 Zaal
2
Best MA2
4
Cranendonck MC3
3
Meisjes C2 Zaal
2
Meisjes C2 Zaal
5
Oranje-Rood MC4
5
Meisjes C3 Zaal
3
Heeze MC2
11
Meisjes C3 Zaal
1
Helmond MC6
4
Civicum MD2
6
Meisjes D2 Zaal
2
Meisjes D2 Zaal
3
Deurne MD1
6
Eersel MD1
0
Meisjes D3 Zaal
0
Meisjes D3 Zaal
5
Tilburg MD7
0
Meisjes D4 Zaal
5
Cranendonck MD3
3
Helden MD2
1
Meisjes D4 Zaal
Basko M8E3
Oirschot M8E3
Oirschot M8E3
HOD M8E3
2
Cranendonck MD3
1
Peel en Maas MD2
3
DVS JD2
6
Boxmeer JD1
4
Helmond MC6
3
Heeze MC2
4
Best MA2
1
Geldrop MA2
Zaterdag 8 december (Zaalhockey)
2
Scoop JA2
3
Jongens A1 Zaal
1
Venray JA1
7
Jongens A1 Zaal
1
Meerssen JA1
5
Jongens A2 Zaal
1
Jongens A2 Zaal
5
Geldrop JA2
8
Jongens D1 Zaal
0
Oirschot JD1
9
Jongens D1 Zaal
3
Basko JD1
2
Meisjes A1 Zaal
1
HOD MA1
3
Meisjes A1 Zaal
1
Scoop MA1
2
Meisjes A5 Zaal
5
Weert MA4
3
Meisjes A5 Zaal
1
Heeze MA2
1
Gemert MB2
2
Meisjes B2 Zaal
2
Mierlo MB3
3
Meisjes B2 Zaal
4
Gemert MC5
2
Meisjes C4 Zaal
2
Meisjes C4 Zaal
6
Boekel MC2
1
Oirschot JD1
9
Basko JD1
3
Heeze MA2
2
Weert MA4
4
HOD MA1
3
Scoop MA1
Zaterdag 1 december (Zaalhockey)
Jongens A1 Zaal
Jongens B1 Zaal
Jongens C1 Zaal
Meisjes A1 Zaal
Meisjes A2 Zaal
Meisjes B4 Zaal
Meisjes C3 Zaal
Meisjes C4 Zaal
Meisjes D4 Zaal