Donderdag 18 april
Nuenen DDW1
Eindhoven DDW1
Thuis
18-04-2024
20:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1292381
Helmond H45-2
Nuenen H45-2
Uit
18-04-2024
20:30
veld 3 (Zandveld)
Nr. 1298127
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
Zaterdag 20 april
Nuenen JO14-2
HDL JO14-1
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 1283560
Scheidsrechters: JO18-1
Nuenen JO16-1
Scoop JO16-1
Thuis
20-04-2024
13:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1283859
Scheidsrechters: H45-2
Nuenen JO18-1
Eindhoven JO18-2
Thuis
20-04-2024
15:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1193619
Scheidsrechters: H1
Nuenen JO8-1
Hopbel JO8-1
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld A (Waterveld) - Deel D
Nr. 1333076
Fluitouder
Nuenen JO9-1
Geldrop JO9-1
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel B
Nr. 1321137
Fluitouder
Nuenen MO10-1
Oranje-Rood MO10-2
Thuis
20-04-2024
09:15
Veld C (Zandveld) - Half veld (A+B)
Nr. 1286474
Fluitouder
Nuenen MO10-2
Eindhoven MO10-2
Thuis
20-04-2024
09:15
Veld C (Zandveld) - Half veld (C+D)
Nr. 1286631
Fluitouder
Nuenen MO14-4
Geldrop MO14-4
Thuis
20-04-2024
13:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 1290031
Scheidsrechters: MO18-1
Nuenen MO16-1
Helmond MO16-2
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 1290280
Scheidsrechters: DO25-1
Nuenen MO16-3
Geldrop MO16-4
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 1291320
Scheidsrechters: JO18-1
Nuenen MO18-1
HCAS MO18-1
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1193887
Scheidsrechters: D1
Nuenen MO8-2
Mierlo MO8-2
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld A (Waterveld) - Deel A
Nr. 1284709
Fluitouder
Nuenen MO8-3
HCAS MO8-1
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld A (Waterveld) - Deel C
Nr. 1285301
Fluitouder
Nuenen MO8-4
Delta Venlo MO8-8
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld A (Waterveld) - Deel B
Nr. 1285270
Fluitouder
Nuenen MO9-1
HCAS MO9-2
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel C
Nr. 1285635
Fluitouder
Nuenen MO9-2
Oranje-Rood MO9-8
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld B (Waterveld) - Deel A
Nr. 1285610
Fluitouder
Delta Venlo JO10-2
Nuenen JO10-1
Uit
20-04-2024
10:00
Veld 3 VidaXL (AB) (Waterveld)
Nr. 1282708
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Maastricht JO12-1
Nuenen JO12-1
Uit
20-04-2024
10:15
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1283070
Locatie: Sportpark 'Geusselt', Maastricht
Wijchen JO14-1
Nuenen JO14-1
Uit
20-04-2024
12:30
Veld1 (Waterveld)
Nr. 1280934
Aanbevolen vertrektijd: 11:20, Locatie: Sportpark Oosterweg, Wijchen
Delta Venlo JO8-1
Nuenen JO8-2
Uit
20-04-2024
10:20
Veld 5 (C) (Zandveld)
Nr. 1281969
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Weert MO10-2
Nuenen MO10-4
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1287211
Locatie: Sportpark St. Theunis, Weert
Goirle MO12-1
Nuenen MO12-1
Uit
20-04-2024
11:05
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1287565
Locatie: Sportpark 'Van de Wildenberg', Goirle
Geldrop MO12-4
Nuenen MO12-3
Uit
20-04-2024
10:30
Neways Veld (Semiveld)
Nr. 1288511
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Geldrop MO14-1
Nuenen MO14-1
Uit
20-04-2024
10:00
Van Stratum Elektrotechniek Veld (Waterveld)
Nr. 1288852
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Hopbel MO14-2
Nuenen MO14-3
Uit
20-04-2024
09:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1289562
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
Delta Venlo MO16-3
Nuenen MO16-2
Uit
20-04-2024
13:00
Veld 3 VidaXL (Waterveld)
Nr. 1331188
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Helmond MO18-5
Nuenen MO18-3
Uit
20-04-2024
14:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1195231
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
DVS MO8-1
Nuenen MO8-1
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (C) (Semiveld)
Nr. 1284679
Aanbevolen vertrektijd: 08:00, Locatie: Sportpark Arembergstraat, Waalre
Let op:
Uit tenue dames of heren
Son MO8-2
Nuenen MO8-5
Uit
20-04-2024
09:30
TRC Advocaten Veld 1 (C) (Waterveld)
Nr. 1284870
Locatie: Sportpark De Gentiaan, Son
Uden MO8-1
Nuenen MO8-6
Uit
20-04-2024
10:00
Veld 4 (A) (Semiveld)
Nr. 1285240
Aanbevolen vertrektijd: 08:55, Locatie: Sportpark Uden, Uden
Zondag 21 april
Nuenen D1
Nova D1
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1157354
Scheidsrechters: Jan Jacobs, Peter van Merode
Nuenen DO25-1
Helmond DO25-2
Thuis
21-04-2024
10:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1291662
Scheidsrechters: H30-3
Nuenen H1
Oss H1
Thuis
21-04-2024
14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154846
Nuenen H30-1
Push H30-1
Thuis
21-04-2024
10:45
Veld C (Zandveld)
Nr. 1184333
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team
Nuenen H30-3
Weert H30-1
Thuis
21-04-2024
13:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1184550
Scheidsrechters: H45-1
Nuenen H45-1
MEP H45-1
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1297716
Scheidsrechters: H30-3
Delta Venlo D30-2
Nuenen D30-1
Uit
21-04-2024
10:00
Veld 3 VidaXL (Waterveld)
Nr. 1182472
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Mierlo DO25-2
Nuenen DO25-2
Uit
21-04-2024
10:45
Veld 3: BIC Maref (Semiveld)
Nr. 1292291
Aanbevolen vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Oudvensestraat, Mierlo
Best H2
Nuenen H2
Uit
21-04-2024
12:50
APP Parking veld (Zandveld)
Nr. 1183047
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
Oedenrode H30-1
Nuenen H30-2
Uit
21-04-2024
10:30
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 1184551
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode