Heren 1

2e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Hopbel H1
Heren 1
Uit
01-03-2020 14:45
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 13:45, Oefenwedstrijd
Let op: Uit tenue dames of heren
Geel Zwart H1
Heren 1
Uit
04-03-2020 20:30
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 19:30, Oefenwedstrijd
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
08-03-2020 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 206762
Venray H1
Heren 1
Uit
15-03-2020 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206772
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Gemert H1
Thuis
22-03-2020
Nr. 206775
Heren 1
HCAS H1
Thuis
27-03-2020
Nr. 375913
Scoop H1
Heren 1
Uit
29-03-2020
Nr. 206783
Heren 1
Concordia H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 206788
Blerick H1
Heren 1
Uit
19-04-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 206792
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Apeliotes H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 206800
Uden H1
Heren 1
Uit
17-05-2020
Nr. 206808
Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 206811
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
07-06-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 206820
Aanbevolen vertrektijd: 13:40
Heren 1
Heeze H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 206824

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode H1117133623022
2.Nuenen H1116322618021
3.Venray H1116233626020
4.Apeliotes H1115423622019
5.Concordia H1115333024018
6.Rosmalen H1115242618017
7.Blerick H1115152825016
8.Uden H1115062440015
9.Gemert H1113262936011
10.Heeze H1113261528011
11.Bemmel H1113171728010
12.Scoop H111218183307

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-Oost".

Begeleiders (3)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBleriBemmeApeli
Venray H15 - 24 - 22 - 33 - 17 - 2
Uden H10 - 62 - 13 - 41 - 54 - 21 - 7
Scoop H10 - 11 - 24 - 22 - 50 - 2
Rosmalen H14 - 20 - 12 - 23 - 00 - 21 - 2
Oedenrode H12 - 24 - 56 - 12 - 04 - 01 - 5
Nuenen H12 - 04 - 22 - 03 - 3
Heeze H13 - 62 - 32 - 23 - 1
Gemert H12 - 52 - 53 - 24 - 52 - 3
Concordia H15 - 04 - 21 - 51 - 23 - 12 - 2
Blerick H12 - 33 - 20 - 14 - 33 - 32 - 0
Bemmel H11 - 23 - 51 - 31 - 12 - 1
Apeliotes H12 - 23 - 32 - 33 - 37 - 14 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-Oost".