Heren 1

2e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 1 december
3
Apeliotes H1
3
Nuenen H1
Zondag 24 november
3
Blerick H1
3
Concordia H1
3
Uden H1
4
Gemert H1
0
Rosmalen H1
2
Bemmel H1
3
Apeliotes H1
3
Scoop H1
2
Oedenrode H1
2
Venray H1
Zondag 17 november
2
Gemert H1
3
Apeliotes H1
3
Nuenen H1
3
Rosmalen H1
5
Venray H1
2
Uden H1
3
Concordia H1
1
Heeze H1
2
Scoop H1
5
Blerick H1
1
Bemmel H1
2
Oedenrode H1
Zondag 10 november
4
Uden H1
2
Bemmel H1
4
Blerick H1
3
Gemert H1
2
Oedenrode H1
0
Nuenen H1
0
Rosmalen H1
1
Heeze H1
2
Apeliotes H1
2
Venray H1
4
Concordia H1
2
Scoop H1

Wedstrijdschema

Basko H1
Heren 1
Uit
02-02-2020 12:00
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 10:50, Oefenwedstrijd
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Weert H1
Thuis
11-02-2020 20:30
Nr.
Oefenwedstrijd
Taxandria H1
Heren 1
Uit
14-02-2020
Nr.
Oefenwedstrijd
Goirle H1
Heren 1
Uit
16-02-2020 14:45
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 13:35, Oefenwedstrijd
Hopbel H1
Heren 1
Uit
01-03-2020 14:45
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 13:45, Oefenwedstrijd
Let op: Uit tenue dames of heren
Geel Zwart H1
Heren 1
Uit
04-03-2020 20:30
Nr.
Aanbevolen vertrektijd: 19:30, Oefenwedstrijd
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
08-03-2020
Nr. 206762
Venray H1
Heren 1
Uit
15-03-2020 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206772
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Gemert H1
Thuis
22-03-2020
Nr. 206775
Scoop H1
Heren 1
Uit
29-03-2020
Nr. 206783
Heren 1
Concordia H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 206788
Blerick H1
Heren 1
Uit
19-04-2020
Nr. 206792
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Apeliotes H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 206800
Uden H1
Heren 1
Uit
17-05-2020
Nr. 206808
Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 206811
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
07-06-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 206820
Aanbevolen vertrektijd: 13:40
Heren 1
Heeze H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 206824

Poule stand (2e in poule Heren senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode H1117133623022
2.Nuenen H1116322618021
3.Venray H1116233626020
4.Apeliotes H1115423622019
5.Concordia H1115333024018
6.Rosmalen H1115242618017
7.Blerick H1115152825016
8.Uden H1115062440015
9.Gemert H1113262936011
10.Heeze H1113261528011
11.Bemmel H1113171728010
12.Scoop H111218183307

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBleriBemmeApeli
Venray H15 - 24 - 22 - 33 - 17 - 2
Uden H10 - 62 - 13 - 41 - 54 - 21 - 7
Scoop H10 - 11 - 24 - 22 - 50 - 2
Rosmalen H14 - 20 - 12 - 23 - 00 - 21 - 2
Oedenrode H12 - 24 - 56 - 12 - 04 - 01 - 5
Nuenen H12 - 04 - 22 - 03 - 3
Heeze H13 - 62 - 32 - 23 - 1
Gemert H12 - 52 - 53 - 24 - 52 - 3
Concordia H15 - 04 - 21 - 51 - 23 - 12 - 2
Blerick H12 - 33 - 20 - 14 - 33 - 32 - 0
Bemmel H11 - 23 - 51 - 31 - 12 - 1
Apeliotes H12 - 23 - 32 - 33 - 37 - 14 - 2