Heren 1

6e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
07-03-2021
Nr. 460623
Apeliotes H1
Heren 1
Uit
14-03-2021
Nr. 460624
Gemert H1
Heren 1
Uit
21-03-2021
Nr. 460634
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Concordia H1
Thuis
28-03-2021
Nr. 460639
Beuningen H1
Heren 1
Uit
11-04-2021
Nr. 460643
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Rosmalen H1
Thuis
18-04-2021
Nr. 460652
Venray H1
Heren 1
Uit
25-04-2021 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 460660
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
16-05-2021
Nr. 460666
Uden H1
Heren 1
Uit
30-05-2021
Nr. 460669
Heren 1
Scoop H1
Thuis
06-06-2021
Nr. 460675
Heeze H1
Heren 1
Uit
13-06-2021
Nr. 460680

Poule stand (6e in poule Heren senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeliotes H16510296016
2.Rosmalen H16501216015
3.Beuningen H16420194014
4.Bemmel H163121913010
5.Venray H15302141209
6.Nuenen H16222141408
7.Scoop H16213191707
8.Oedenrode H16123122005
9.Gemert H16123142505
10.Concordia H16114112904
11.Heeze H1510441703
12.Uden H16024122502

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:15
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBeuniBemmeApeli
Venray H11 - 4
Uden H10 - 31 - 2
Scoop H12 - 35 - 51 - 2
Rosmalen H13 - 28 - 04 - 0
Oedenrode H12 - 32 - 20 - 2
Nuenen H14 - 12 - 21 - 4
Heeze H10 - 21 - 31 - 5
Gemert H14 - 42 - 62 - 2
Concordia H13 - 31 - 52 - 3
Beuningen H16 - 07 - 10 - 0
Bemmel H13 - 12 - 32 - 5
Apeliotes H14 - 17 - 210 - 1