Heren 1

1e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
1
Rosmalen H1
2
Apeliotes H1
4
Venray H1
2
Scoop H1
1
Bemmel H1
1
Concordia H1
2
Heeze H1
2
Gemert H1
4
Oedenrode H1
5
Uden H1
3
Nuenen H1
1
Blerick H1
Zondag 6 oktober
3
Blerick H1
2
Rosmalen H1
1
Concordia H1
2
Nuenen H1
2
Uden H1
1
Heeze H1
2
Gemert H1
5
Venray H1
0
Scoop H1
2
Bemmel H1
2
Apeliotes H1
3
Oedenrode H1
Zondag 29 september
1
Oedenrode H1
5
Blerick H1
1
Uden H1
7
Apeliotes H1
2
Nuenen H1
0
Scoop H1
2
Nuenen H1
0
Scoop H1
1
Bemmel H1
3
Gemert H1
3
Rosmalen H1
0
Concordia H1
Zondag 22 september
1
Scoop H1
2
Rosmalen H1
2
Blerick H1
3
Uden H1
7
Apeliotes H1
1
Heeze H1
1
Concordia H1
5
Oedenrode H1
3
Gemert H1
2
Nuenen H1
7
Venray H1
2
Bemmel H1

Wedstrijdschema

Apeliotes H1
Heren 1
Uit
27-10-2019 14:45
Willem Faassen - Veld 4 (Semiveld)
Nr. 206729
Aanbevolen vertrektijd: 13:50
Heren 1
Uden H1
Thuis
03-11-2019 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 206741
bondsarbitrage
Heren 1
Scoop H1
Thuis
08-11-2019 20:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 277425
Oedenrode H1
Heren 1
Uit
10-11-2019 14:45
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 206746
Aanbevolen vertrektijd: 13:45
Heren 1
Rosmalen H1
Thuis
17-11-2019 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 206752
bondsarbitrage
Heeze H1
Heren 1
Uit
24-11-2019 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206757
Aanbevolen vertrektijd: 13:45
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
08-03-2020
Nr. 206762
Venray H1
Heren 1
Uit
15-03-2020 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206772
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Gemert H1
Thuis
22-03-2020
Nr. 206775
Scoop H1
Heren 1
Uit
29-03-2020
Nr. 206783
Heren 1
Concordia H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 206788
Blerick H1
Heren 1
Uit
19-04-2020
Nr. 206792
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Apeliotes H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 206800
Uden H1
Heren 1
Uit
17-05-2020
Nr. 206808
Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 206811
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
07-06-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 206820
Aanbevolen vertrektijd: 13:40
Heren 1
Heeze H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 206824

Poule stand (1e in poule Heren senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen H16501168015
2.Apeliotes H164112410013
3.Venray H164022414012
4.Oedenrode H164022416012
5.Uden H164021319012
6.Rosmalen H163121310010
7.Gemert H16222141708
8.Heeze H16213111807
9.Blerick H16204131406
10.Concordia H16123101405
11.Bemmel H16114101904
12.Scoop H1600641700

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBleriBemmeApeli
Venray H14 - 22 - 37 - 2
Uden H12 - 11 - 51 - 7
Scoop H10 - 11 - 20 - 2
Rosmalen H12 - 23 - 01 - 2
Oedenrode H14 - 56 - 11 - 5
Nuenen H12 - 02 - 03 - 1
Heeze H12 - 23 - 1
Gemert H12 - 52 - 53 - 2
Concordia H11 - 51 - 22 - 2
Blerick H12 - 33 - 20 - 1
Bemmel H13 - 51 - 31 - 1
Apeliotes H12 - 37 - 14 - 2