Heren 1

6e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
2
Bemmel H1
5
Oedenrode H1
7
Beuningen H1
1
Concordia H1
2
Gemert H1
6
Scoop H1
4
Rosmalen H1
0
Nuenen H1
1
Uden H1
2
Heeze H1
1
Venray H1
4
Apeliotes H1
Zondag 4 oktober
4
Apeliotes H1
1
Rosmalen H1
2
Concordia H1
3
Gemert H1
1
Heeze H1
5
Bemmel H1
2
Oedenrode H1
3
Venray H1
2
Nuenen H1
2
Beuningen H1
5
Scoop H1
5
Uden H1
Vrijdag 2 oktober
3
Bemmel H1
1
Venray H1
Zondag 27 september
2
Bemmel H1
3
Scoop H1
1
Concordia H1
5
Nuenen H1
4
Gemert H1
4
Uden H1
8
Rosmalen H1
0
Oedenrode H1
Vrijdag 25 september
0
Beuningen H1
0
Apeliotes H1

Wedstrijdschema

Heren 1
Thuis
25-10-2020 11:15
Veld A (Waterveld)
Nr.
Training 1,5m
Heren 1
Venray
Thuis
25-10-2020 12:00
Nr. 435806
AFGELAST,
Heren 1
Thuis
01-11-2020 11:15
Veld A (Waterveld)
Nr.
Training 1,5m
HCBEMMEL
Heren 1
Uit
01-11-2020 12:00
Nr. 435808
AFGELAST, ,
Scoop
Heren 1
Uit
06-11-2020 20:30
Nr. 500226
AFGELAST, ,
Heren 1
Thuis
08-11-2020 11:15
Veld A (Waterveld)
Nr.
Training 1,5m
Heren 1
Uden
Thuis
08-11-2020 12:00
Nr. 435817
AFGELAST,
Scoop H1
Heren 1
Uit
15-11-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 435822
Aanbevolen vertrektijd: 13:10
Heren 1
Heeze H1
Thuis
22-11-2020
Nr. 435830
Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
07-03-2021
Nr. 460623
Apeliotes H1
Heren 1
Uit
14-03-2021
Nr. 460624
Gemert H1
Heren 1
Uit
21-03-2021
Nr. 460634
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Concordia H1
Thuis
28-03-2021
Nr. 460639
Beuningen H1
Heren 1
Uit
11-04-2021
Nr. 460643
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Rosmalen H1
Thuis
18-04-2021
Nr. 460652
Venray H1
Heren 1
Uit
25-04-2021 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 460660
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
16-05-2021
Nr. 460666
Uden H1
Heren 1
Uit
30-05-2021
Nr. 460669
Heren 1
Scoop H1
Thuis
06-06-2021
Nr. 460675
Heeze H1
Heren 1
Uit
13-06-2021
Nr. 460680

Poule stand (6e in poule Heren senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeliotes H16510296016
2.Rosmalen H16501216015
3.Beuningen H16420194014
4.Bemmel H163121913010
5.Venray H15302141209
6.Nuenen H16222141408
7.Scoop H16213191707
8.Oedenrode H16123122005
9.Gemert H16123142505
10.Concordia H16114112904
11.Heeze H1510441703
12.Uden H16024122502

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:15
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBeuniBemmeApeli
Venray H11 - 4
Uden H10 - 31 - 2
Scoop H12 - 35 - 51 - 2
Rosmalen H13 - 28 - 04 - 0
Oedenrode H12 - 32 - 20 - 2
Nuenen H14 - 12 - 21 - 4
Heeze H10 - 21 - 31 - 5
Gemert H14 - 42 - 62 - 2
Concordia H13 - 31 - 52 - 3
Beuningen H16 - 07 - 10 - 0
Bemmel H13 - 12 - 32 - 5
Apeliotes H14 - 17 - 210 - 1