Heren 1

5e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
3
Beuningen H1
2
Venray H1
4
Bemmel H1
1
Heeze H1
3
Nuenen H1
1
Gemert H1
2
Concordia H1
5
Apeliotes H1
3
Rosmalen H1
3
Oedenrode H1
2
Scoop H1
0
Uden H1
Zondag 10 oktober
3
Apeliotes H1
2
Rosmalen H1
1
Heeze H1
2
Scoop H1
3
Gemert H1
3
Bemmel H1
3
Uden H1
2
Concordia H1
2
Oedenrode H1
1
Beuningen H1
3
Venray H1
5
Nuenen H1
Zondag 3 oktober
4
Bemmel H1
5
Venray H1
2
Beuningen H1
2
Apeliotes H1
0
Concordia H1
5
Rosmalen H1
7
Nuenen H1
1
Oedenrode H1
1
Scoop H1
2
Gemert H1
1
Uden H1
1
Heeze H1
Zondag 26 september
4
Apeliotes H1
0
Nuenen H1
7
Gemert H1
2
Uden H1
1
Heeze H1
3
Concordia H1
2
Rosmalen H1
2
Beuningen H1
2
Oedenrode H1
1
Bemmel H1
3
Venray H1
5
Scoop H1

Wedstrijdschema

Heeze H1
Heren 1
Uit
31-10-2021 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 515688
Aanbevolen vertrektijd: 13:45, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Gilze-Rijen H1
Heren 1
Uit
05-11-2021 00:00
Nr. 578544
Locatie: Sportpark de Vijf Eiken, RIJEN
Heren 1
Uden H1
Thuis
07-11-2021 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 515697
bondsarbitrage
Scoop H1
Heren 1
Uit
14-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 515700
Aanbevolen vertrektijd: 13:10, Locatie: Sportp. Eggerweg, SITTARD
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
21-11-2021 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 515705
Bondsarbitrage
Concordia H1
Heren 1
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 515711
Aanbevolen vertrektijd: 22:30, Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
Heren 1
Beuningen H1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 515722
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 515727
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Heren 1
Apeliotes H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 515733
Oedenrode H1
Heren 1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 515738
Aanbevolen vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE
Heren 1
Venray H1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 515744
Gemert H1
Heren 1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 515748
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Heeze H1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 515758
Uden H1
Heren 1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 515762
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportp. Uden, UDEN
Heren 1
Scoop H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 515768
HCBEMMEL H1
Heren 1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 515771
Aanbevolen vertrektijd: 23:00, Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
Heren 1
Concordia H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 515779

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeliotes H16510239016
2.Scoop H164021413012
3.Beuningen H163211610011
4.Gemert H163121914010
5.Nuenen H163121815010
6.Oedenrode H163121015010
7.Bemmel H16213161507
8.Uden H16213141907
9.Venray H16204232706
10.Concordia H16204122106
11.Rosmalen H16132161306
12.Heeze H1601581801

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Zuid".

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBeuniBemmeApeli
Venray H13 - 53 - 55 - 3
Uden H17 - 51 - 13 - 2
Scoop H12 - 02 - 01 - 2
Rosmalen H13 - 32 - 22 - 3
Oedenrode H12 - 12 - 12 - 1
Nuenen H12 - 27 - 13 - 1
Heeze H11 - 21 - 31 - 3
Gemert H17 - 23 - 43 - 3
Concordia H10 - 51 - 42 - 5
Beuningen H13 - 24 - 12 - 2
Bemmel H14 - 54 - 11 - 2
Apeliotes H17 - 23 - 24 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Zuid".