Heren 1

2e klasse Heren senioren Poule C

11e in poule 2e klasse Heren senioren Poule C

Uitslag

Zondag 13 mei
1
Geel-Zwart H1
3
Gemert H1
6
Geldrop H1
0
Nuenen H1
3
Scoop H1
0
Heeze H1
1
Uden H1
5
Basko H1
3
Eindhoven H1
2
Oedenrode H1
0
Son H1
8
QZ H1

Wedstrijdschema

Heren 1
Scoop H1
Thuis
27-05-2018 14:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 18369
bondsarbitrage
Uden H1
Heren 1
Uit
03-06-2018 14:45
Waterveld
Nr. 18566
Aanbevolen vertrektijd: 13:40. Locatie: Sportp. Uden, UDEN - Veld 1
Heren 1
Eindhoven H1
Thuis
10-06-2018 14:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 19118
Oedenrode H1
Heren 1
Uit
17-06-2018 14:45
Waterveld
Nr. 19320
Aanbevolen vertrektijd: 13:45. Locatie: Sportp. 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE - Rabobankveld

Poule stand (11e in poule 2e klasse Heren senioren Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop H11814227427044
2.QZ H11813417625043
3.Geel-Zwart H11810265032032
4.Gemert H1189456346031
5.Basko H1189455843031
6.Scoop H1188374951027
7.Heeze H1188193736025
8.Eindhoven H1187385044024
9.Uden H1187294252023
10.Oedenrode H1186574653023
11.Nuenen H1180216218202
12.Son H11802163310802

Fluit dienst

Zaterdag 2 juni
14:30
Jongens A1Oss JA2
Scheidsrechters: H1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

BasEinGeeGelGemHeeNueOedQZHScoSonUde
Basko H11 - 10 - 63 - 13 - 13 - 42 - 43 - 39 - 12 - 0
Eindhoven H12 - 41 - 12 - 55 - 03 - 21 - 33 - 49 - 14 - 3
Geel-Zwart H12 - 34 - 11 - 34 - 15 - 14 - 11 - 43 - 17 - 03 - 2
Geldrop H14 - 35 - 24 - 03 - 02 - 06 - 05 - 37 - 25 - 0
Gemert H14 - 43 - 31 - 30 - 38 - 34 - 44 - 37 - 212 - 5
Heeze H12 - 52 - 10 - 22 - 53 - 12 - 10 - 32 - 37 - 0
Nuenen H11 - 31 - 60 - 52 - 40 - 42 - 73 - 82 - 22 - 4
Oedenrode H10 - 05 - 31 - 10 - 11 - 31 - 84 - 33 - 3
QZ H12 - 21 - 04 - 02 - 20 - 02 - 04 - 47 - 48 - 0
Scoop H14 - 31 - 32 - 23 - 06 - 03 - 01 - 56 - 10 - 4
Son H12 - 53 - 72 - 40 - 62 - 22 - 30 - 83 - 43 - 5
Uden H11 - 53 - 52 - 03 - 20 - 45 - 01 - 31 - 15 - 2