Heren 1

7e in poule Landelijk - C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
5
Etten-Leur H1
1
Eindhoven H1
5
Delta Venlo H1
0
Geldrop H1
5
MEP H1
0
Weert H1
2
Hopbel H1
3
Goirle H1
4
Best H1
3
Oss H1
2
Nuenen H1
2
Geel-Zwart H1
Zondag 28 april
3
Geldrop H1
3
MEP H1
2
Eindhoven H1
7
Delta Venlo H1
4
Etten-Leur H1
3
Nuenen H1
2
Oss H1
0
Geel-Zwart H1
8
Goirle H1
0
Best H1
1
Weert H1
5
Hopbel H1

Wedstrijdschema

Nuenen H1
Eindhoven H1
Thuis
26-05-2024 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154864
Best H1
Nuenen H1
Uit
02-06-2024 14:45
Roots Hockey veld (Semiveld)
Nr. 1154870
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best

Poule stand (7e in poule Landelijk - C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP H12017309235054
2.Goirle H12015238840047
3.Etten-Leur H12015147338046
4.Oss H12012177254037
5.Delta Venlo H12010466445034
6.Geldrop H12010374852033
7.Nuenen H12064104954022
8.Geel-Zwart H12063114466021
9.Eindhoven H12061134267019
10.Hopbel H12035123860014
11.Best H12033144088012
12.Weert H1202018308106

Teambegeleiders (6)

Spelers (18)

Scheidsrechtersbeurt

Zaterdag 25 mei
12:30
Nuenen JO14-1Rosmalen JO14-1
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 1 juni
13:00
Nuenen JO14-1Union JO14-1
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

DeltaWeertOss HNueneMEP HHopbeGoirlGeldrGeel-EttenEindhBest
Delta Venlo H15 - 22 - 34 - 12 - 33 - 05 - 03 - 01 - 44 - 33 - 3
Weert H12 - 61 - 31 - 51 - 51 - 50 - 52 - 31 - 32 - 04 - 3
Oss H11 - 34 - 04 - 24 - 52 - 14 - 12 - 03 - 32 - 35 - 2
Nuenen H11 - 43 - 29 - 42 - 42 - 23 - 33 - 42 - 21 - 02 - 0
MEP H15 - 45 - 03 - 35 - 13 - 37 - 15 - 06 - 13 - 16 - 0
Hopbel H12 - 23 - 20 - 31 - 22 - 32 - 32 - 21 - 43 - 43 - 0
Goirle H14 - 17 - 17 - 64 - 26 - 45 - 04 - 30 - 23 - 28 - 0
Geldrop H12 - 33 - 12 - 42 - 13 - 34 - 34 - 14 - 32 - 02 - 2
Geel-Zwart H14 - 45 - 31 - 55 - 40 - 52 - 20 - 42 - 31 - 53 - 2
Etten-Leur H13 - 25 - 34 - 32 - 37 - 02 - 41 - 05 - 25 - 17 - 1
Eindhoven H12 - 73 - 22 - 41 - 02 - 52 - 22 - 60 - 42 - 54 - 3
Best H12 - 25 - 24 - 33 - 83 - 00 - 102 - 42 - 43 - 52 - 6