Jongens O12-1

1e in poule Zuid Nederland - Poule C
3e in poule Zuid Nederland - Poule C
5e in poule Zuid Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 maart
1
Basko JO12-1
4
Delta Venlo JO12-2
2
Nuenen JO12-1
1
Venray JO12-1
1
Oedenrode JO12-1
3
Uden JO12-1
Zaterdag 11 maart
11
Delta Venlo JO12-2
1
Oedenrode JO12-1
3
Nuenen JO12-1
1
Basko JO12-1
Zaterdag 4 maart
4
Oedenrode JO12-1
7
Nuenen JO12-1
3
Basko JO12-1
2
Venray JO12-1
2
Uden JO12-1
0
Delta Venlo JO12-2

Wedstrijdschema

Delta Venlo JO12-2
Nuenen JO12-1
Uit
25-03-2023 12:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1106301
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Nuenen JO12-1
Uden JO12-1
Thuis
01-04-2023 11:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1106303
Scheidsrechters: JO18-1
Basko JO12-1
Nuenen JO12-1
Uit
13-04-2023 17:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1106308
Aanbevolen vertrektijd: 16:20, Locatie: Sportpark 'De Korze'
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen JO12-1
Oedenrode JO12-1
Thuis
15-04-2023 11:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1106306
Scheidsrechters: JO8-2
Venray JO12-1
Nuenen JO12-1
Uit
13-05-2023 11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1106313
Aanbevolen vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark 'De Wie├źn', Venray
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen JO12-1
Delta Venlo JO12-2
Thuis
03-06-2023
Nr. 1106315
Uden JO12-1
Nuenen JO12-1
Uit
10-06-2023 10:45
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1106318
Aanbevolen vertrektijd: 09:40, Locatie: Sportpark Uden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen JO12-1330012609
2.Delta Venlo JO12-2320115406
3.Uden JO12-122005106
4.Basko JO12-131025903
5.Venray JO12-120023500
6.Oedenrode JO12-1300362100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JO12-14400194012
2.Delta Venlo JO12-25401199012
3.Nuenen JO12-15203171706
4.Oedenrode JO12-131119804
5.Basko JO12-15113101304
6.Concordia JO12-1400422500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert JO12-15410326013
2.Oirschot JO12-15320206011
3.Eindhoven JO12-1522118908
4.Delta Venlo JO12-25212171107
5.Nuenen JO12-1510472303
6.Oranje-Rood JO12-4500554400

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld A (Waterveld) (AB)
vr
16:30
-
17:30
Veld B (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaVenraUden OedenNueneBasko
Delta Venlo JO12-211 - 1
Venray JO12-1
Uden JO12-12 - 0
Oedenrode JO12-11 - 34 - 7
Nuenen JO12-12 - 13 - 1
Basko JO12-11 - 43 - 2
DeltaOedenNueneEindhConcoBasko
Delta Venlo JO12-27 - 01 - 52 - 1
Oedenrode JO12-13 - 4 -
Nuenen JO12-12 - 41 - 210 - 1
Eindhoven JO12-1 - 5 - 1
Concordia JO12-10 - 51 - 70 - 3
Basko JO12-12 - 23 - 4
DeltaOranjGemerOirscNueneEindh
Delta Venlo JO12-20 - 42 - 41 - 1
Oranje-Rood JO12-41 - 91 - 10
Gemert JO12-115 - 24 - 1
Oirschot JO12-16 - 01 - 16 - 0
Nuenen JO12-11 - 54 - 12 - 8
Eindhoven JO12-13 - 33 - 0