Dames 30-1

4e in poule Zuid Nederland - Poule B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Nuenen D30-1
Basko D30-1
Thuis
05-03-2023
Nr. 916924
Oranje-Rood D30-1
Nuenen D30-1
Uit
12-03-2023 15:15
veld 2 (Waterveld)
Nr. 916930
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Nuenen D30-1
Geldrop D30-1
Thuis
19-03-2023
Nr. 916936
Gemert D30-1
Nuenen D30-1
Uit
26-03-2023
Nr. 916941
Locatie: Sportpark Molenbroek, Gemert
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen D30-1
Delta Venlo D30-2
Thuis
02-04-2023
Nr. 916948
Rosmalen D30-1
Nuenen D30-1
Uit
16-04-2023
Nr. 916952
Locatie: Sportpark Maliskamp, ROSMALEN
Nuenen D30-1
Weert D30-1
Thuis
23-04-2023
Nr. 1067955
Best D30-2
Nuenen D30-1
Uit
14-05-2023
Nr. 916963
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
Nuenen D30-1
Concordia D30-1
Thuis
21-05-2023
Nr. 916972
Nuenen D30-1
Helmond D30-2
Thuis
04-06-2023
Nr. 916978
Geel Zwart D30-1
Nuenen D30-1
Uit
11-06-2023
Nr. 916984
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel

Poule stand (4e in poule Zuid Nederland - Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert D30-1101000637030
2.Rosmalen D30-1108025411024
3.Geel-Zwart D30-197115719022
4.Nuenen D30-1105142922016
5.Helmond D30-2105142826016
6.Best D30-2104061537012
7.Concordia D30-1103342624012
8.Geldrop D30-1103161631010
9.Basko D30-1912653205
10.Oranje-Rood D30-110127145405
11.Delta Venlo D30-21011854904
12.Weert D30-100000000

Teambegeleiders (2)

Spelers (24)

Trainingen

do
20:00
-
21:00
Veld A (Waterveld) (CD)
Afwijkend schema bij wedstrijd
Volledig schema

Team resultaten

DeltaOranjBest Geel-WeertConcoBaskoHelmoRosmaGeldrNueneGemer
Delta Venlo D30-22 - 40 - 71 - 30 - 111 - 30 - 0
Oranje-Rood D30-11 - 61 - 70 - 73 - 5
Best D30-20 - 13 - 15 - 04 - 10 - 7
Geel-Zwart D30-19 - 015 - 04 - 42 - 7
Weert D30-1
Concordia D30-11 - 12 - 21 - 64 - 12 - 3
Basko D30-12 - 02 - 20 - 40 - 50 - 70 - 4
Helmond D30-22 - 02 - 61 - 24 - 01 - 10
Rosmalen D30-12 - 44 - 14 - 11 - 3
Geldrop D30-10 - 23 - 70 - 01 - 60 - 3
Nuenen D30-111 - 03 - 10 - 41 - 51 - 5
Gemert D30-110 - 010 - 17 - 02 - 16 - 0