Meisjes B2

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
6
Mierlo MB2
0
Basko MB4
4
Helmond MB2
1
Gemert MB2
6
Son MB1
2
Nuenen MB2
Zaterdag 11 september
0
Gemert MB2
2
Mierlo MB2

Wedstrijdschema

Meisjes B2
Basko MB4
Thuis
25-09-2021 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 557753
Scheidsrechters: MB1
Meisjes B2
Mierlo MB2
Thuis
02-10-2021 16:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 557752
Scheidsrechters: D1
Gemert MB2
Meisjes B2
Uit
09-10-2021 13:30
Veld 3 - Gerrits & Van Gulick notarissen (Semi
Nr. 557754
Aanbevolen vertrektijd: 12:25, Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MB1220020406
2.Mierlo MB222008006
3.Helmond MB221015403
4.Nuenen MB221015703
5.Gemert MB220021600
6.Basko MB4200222000

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
10:30
Jongens C2Oranje-Rood JC6
Scheidsrechters: MB2
Veld B (Waterveld)
11:15
Meisjes D2Bakel MD2
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)
13:00
Meisjes D4Rosmalen MD6
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

BaskoMierlGemerSon MNueneHelmo
Basko MB4
Mierlo MB26 - 0
Gemert MB20 - 2
Son MB16 - 2
Nuenen MB2
Helmond MB24 - 1