Meisjes B2

1e in poule Meisjes B Zomercompetitie 4e klasse F
2e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 juni
0
Uden MB3
7
Geldrop MB4
Zaterdag 12 juni
2
Bakel MB1
3
Uden MB3
2
Geldrop MB4
9
Nuenen MB2

Wedstrijdschema

Meisjes B2
Bakel MB1
Thuis
19-06-2021 14:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 506852
Scheidsrechters: D1
Meisjes B2
Uden MB3
Thuis
26-06-2021 14:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 506855

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MB211009203
2.Geldrop MB421019903
3.Uden MB321013903
4.Bakel MB110012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB45500206015
2.Nuenen MB25401235012
3.Mierlo MB3521213907
4.HOD MB35113101604
5.Oranje-Rood MB8502351902
6.Liempde MB2502372302

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (CD)
do
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 19 juni
10:30
Meisjes D3Eersel MD1
Scheidsrechters: MB2
Veld B (Waterveld)
11:15
Meisjes D4DVS MD2
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)
Zaterdag 26 juni
13:00
Meisjes D3Oranje-Rood MD7
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)
14:45
Meisjes C2HOD MC3
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

GeldrUden NueneBakel
Geldrop MB42 - 9
Uden MB30 - 7
Nuenen MB2
Bakel MB12 - 3
OranjLiempMierlGeldrNueneHOD M
Oranje-Rood MB83 - 30 - 1
Liempde MB21 - 73 - 3
Mierlo MB31 - 16 - 01 - 4
Geldrop MB44 - 1
Nuenen MB210 - 0
HOD MB32 - 42 - 3