Meisjes B2

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 4e klasse H
6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deurne MB15320196011
2.Nuenen MB25311126010
3.HCAS MB35212161207
4.Boekel MB152128807
5.Mierlo MB35131101006
6.Gemert MB3500532600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MB15500325015
2.Mierlo MB25401194012
3.Helmond MB25203111606
4.Gemert MB2511361404
5.Basko MB4511392604
6.Nuenen MB2510461803

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

MierlGemerHCAS NueneDeurnBoeke
Mierlo MB31 - 02 - 2
Gemert MB32 - 110 - 4
HCAS MB32 - 21 - 52 - 1
Nuenen MB24 - 32 - 0 -
Deurne MB16 - 12 - 24 - 0
Boekel MB12 - 24 - 0
BaskoMierlGemerSon MNueneHelmo
Basko MB42 - 22 - 14
Mierlo MB26 - 00 - 2
Gemert MB20 - 20 - 63 - 0
Son MB16 - 24 - 1
Nuenen MB21 - 30 - 53 - 1
Helmond MB23 - 22 - 64 - 1