Meisjes B2

3e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule B

3e in poule 3e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule B
6e in poule 2e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
3
Bakel MB1
2
Helmond MB2
5
Uden MB2
1
Gemert MB3

Wedstrijdschema

Gemert MB3
Meisjes B2
Uit
23-03-2019 15:15
Semiveld
Nr. 51898
Aanbevolen vertrektijd: 14:10. Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 3 - Gerrits & Van Gulick notarissen
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B2
Helmond MB2
Thuis
30-03-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 51105
Scheidsrechters: MA1
Bakel MB1
Meisjes B2
Uit
06-04-2019 14:00
Zandveld
Nr. 50668
Aanbevolen vertrektijd: 13:00. Locatie: Sportp. Geneneind, BAKEL - Veld 1
Meisjes B2
Uden MB2
Thuis
13-04-2019 17:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 51107
Scheidsrechters: MA1
Oss MB3
Meisjes B2
Uit
11-05-2019
Nr. 51151
Locatie: Gem. sportpark, OSS
Meisjes B2
Gemert MB3
Thuis
18-05-2019 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 51108
Scheidsrechters: MA2
Helmond MB2
Meisjes B2
Uit
25-05-2019 17:00
Waterveld
Nr. 50946
Aanbevolen vertrektijd: 16:15. Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 1
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B2
Bakel MB1
Thuis
01-06-2019
Nr. 51104
Uden MB2
Meisjes B2
Uit
15-06-2019 12:45
Waterveld
Nr. 51300
Aanbevolen vertrektijd: 11:40. Locatie: Sportp. Uden, UDEN - Veld 2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden MB211005103
2.Bakel MB111003203
3.Nuenen MB200000000
4.Oss MB300000000
5.Helmond MB210012300
6.Gemert MB310011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert MB1107213311023
2.Boxmeer MB1107213315023
3.Venray MB1106133618019
4.Civicum MB1103162731010
5.Venlo MB210235182709
6.Nuenen MB21001955001

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
10:00
Meisjes 8 E1Mierlo M8E1
Scheidsrechters: MB2 (Anne Swinkels, Belle Beenen)
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E2DVS M8E2
Scheidsrechters: MB2 (Willemijn van der Steen, Mila Stiens)
Veld C (Zandveld)-CD
11:15
Jongens 8 E1Best J8E1
Scheidsrechters: MB2 (Floor Eikelboom, Annewil Perquin)
Veld C (Zandveld)
Zaterdag 13 april
11:00
Meisjes D1Uden MD1
Scheidsrechters: MB2 (Vera Broekman, Julia van der Schoot)
Veld A (Waterveld)
12:30
Meisjes C4Heeze MC3
Scheidsrechters: MB2 (Ilse de Vet, Willemijn van der Steen)
Veld C (Zandveld)
12:45
Meisjes D2Maastricht MD4
Scheidsrechters: MB2 (Floor den Toonder, Charlotte van der Meulen)
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 18 mei
10:00
Jongens 8 E1Oranje-Rood J8E3
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E3Oedenrode M8E3
Scheidsrechters: MB2
Veld C (Zandveld)-CD

Team resultaten

BakGemHelNueOssUde
Bakel MB13 - 2
Gemert MB3
Helmond MB2
Nuenen MB23 - 2
Oss MB33 - 2
Uden MB25 - 1
BoxCivGemNueVenVen
Boxmeer MB16 - 22 - 33 - 05 - 23 - 0
Civicum MB12 - 41 - 45 - 02 - 03 - 5
Gemert MB11 - 14 - 27 - 03 - 01 - 2
Nuenen MB21 - 40 - 50 - 51 - 10 - 8
Venlo MB23 - 42 - 22 - 25 - 21 - 5
Venray MB11 - 16 - 31 - 37 - 11 - 2