Meisjes B1

1e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule B

4e in poule 1e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule B
6e in poule Subtopklasse Meisjes B herfstcompetitie Poule AA
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Blerick MB1
3
Tegelen MB1
3
Venlo MB1
1
Best MB1
2
Nuenen MB1
3
Geldrop MB1

Wedstrijdschema

Best MB1
Meisjes B1
Uit
23-03-2019 14:15
Semiveld
Nr. 50704
Aanbevolen vertrektijd: 13:25. Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - Roots Hockey veld
Meisjes B1
Tegelen MB1
Thuis
30-03-2019 10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 51102
Scheidsrechters: Daphne Bronckers-van Esch, Carlijn Kip. D1
Blerick MB1
Meisjes B1
Uit
06-04-2019 12:45
Waterveld
Nr. 50719
Aanbevolen vertrektijd: 11:30. Locatie: Maassenhof, VENLO - Veld 1
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B1
Venlo MB1
Thuis
13-04-2019 10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 51103
Scheidsrechters: Marcel van Velthoven, Jan-Hein Swartjes
Geldrop MB1
Meisjes B1
Uit
11-05-2019 12:15
Semiveld
Nr. 50878
Aanbevolen vertrektijd: 11:25. Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP - Hoppenbrouwers Veld
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B1
Best MB1
Thuis
18-05-2019 14:15
Veld B (Waterveld)
Nr. 51099
Scheidsrechters: Marco van Hout, Marcel van Velthoven
Tegelen MB1
Meisjes B1
Uit
25-05-2019 13:00
Waterveld
Nr. 51276
Aanbevolen vertrektijd: 11:30. Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", VENLO - Helichem Hoofdveld
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B1
Blerick MB1
Thuis
01-06-2019
Nr. 51100
Venlo MB1
Meisjes B1
Uit
15-06-2019
Nr. 51321
Locatie: Sportp. Herungerberg, VENLO
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tegelen MB111003103
2.Venlo MB111003103
3.Geldrop MB111003203
4.Nuenen MB110012300
5.Best MB110011300
6.Blerick MB110011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit MB15410165013
2.Liberty MB15302191209
3.Weert MB15302161209
4.Helmond MB15212131007
5.Venlo MB15203131706
6.Nuenen MB1500532400

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
12:30
Meisjes D3Eersel MD2
Scheidsrechters: MB1
Veld C (Zandveld)
12:45
Meisjes D1Boxmeer MD1
Scheidsrechters: MB1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 13 april
14:15
Meisjes D4Vlijmen MD6
Scheidsrechters: MB1
Veld C (Zandveld)
16:15
Meisjes C3Helmond MC6
Scheidsrechters: MB1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 18 mei
10:45
Meisjes D1Best MD1
Scheidsrechters: MB1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

BesBleGelNueTegVen
Best MB1
Blerick MB11 - 3
Geldrop MB1
Nuenen MB12 - 3
Tegelen MB1
Venlo MB13 - 1
HelLibNueVenWeeZwa
Helmond MB13 - 13 - 41 - 1
Liberty MB17 - 04 - 3
Nuenen MB11 - 42 - 40 - 6
Venlo MB13 - 21 - 6
Weert MB12 - 53 - 21 - 2
Zwart-Wit MB14 - 23 - 0