Meisjes A2

2e in poule Meisjes A regulier 3e klasse F
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
2
HOD MA2
2
Basko MA2
2
Geldrop MA2
3
Cranendonck MA1
3
Nuenen MA2
0
HOD MA4
1
Oranje-Rood MA5
4
Weert MA2
Zaterdag 9 november
0
Basko MA2
5
Geldrop MA2
0
HOD MA4
3
HOD MA2
9
Cranendonck MA1
1
Oranje-Rood MA5
Zaterdag 2 november
0
Oranje-Rood MA5
3
Basko MA2
2
HOD MA4
2
Weert MA2
2
HOD MA2
3
Geldrop MA2
2
Nuenen MA2
2
Cranendonck MA1
Zaterdag 26 oktober
2
Weert MA2
0
HOD MA2
5
Cranendonck MA1
1
HOD MA4
1
Basko MA2
3
Nuenen MA2

Wedstrijdschema

Meisjes A2
HOD MA2
Thuis
23-11-2019 14:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 280335
Scheidsrechters: D1
Oranje-Rood MA5
Meisjes A2
Uit
14-03-2020
Nr. 280340
Meisjes A2
Geldrop MA2
Thuis
21-03-2020
Nr. 280343
Meisjes A2
Basko MA2
Thuis
28-03-2020
Nr. 280347
Cranendonck MA1
Meisjes A2
Uit
04-04-2020
Nr. 280350
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A2
Weert MA2
Thuis
18-04-2020
Nr. 286403
HOD MA4
Meisjes A2
Uit
09-05-2020
Nr. 308168
Let op: Uit tenue dames of heren
HOD MA2
Meisjes A2
Uit
16-05-2020
Nr. 308174
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A2
Oranje-Rood MA5
Thuis
06-06-2020
Nr. 308175
Geldrop MA2
Meisjes A2
Uit
13-06-2020
Nr. 308179
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck MA14310196010
2.Nuenen MA24310104010
3.Weert MA242119507
4.Geldrop MA2420211706
5.HOD MA241127704
6.Basko MA2411261004
7.Oranje-Rood MA5410341703
8.HOD MA4401331301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MA45500232015
2.Nuenen MA25401176012
3.Were Di MA4521271207
4.Berkel-Enschot MA3511391804
5.Eindhoven MA3510461403
6.Basko MA3510451503

Spelers (13)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
do
19:30
-
21:00
Veld A (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
09:45
Jongens 8 E2Mierlo J8E1
Scheidsrechters: MA2
Veld C (Zandveld)-AB
16:15
Meisjes B2Eindhoven MB5
Scheidsrechters: MA2
Veld A (Waterveld)
16:30
Meisjes A3Den Bosch MA9
Scheidsrechters: MA2
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

OranjHOD MWeertNueneHOD MGeldrCraneBasko
Oranje-Rood MA51 - 40 - 3
HOD MA42 - 20 - 3
Weert MA22 - 0
Nuenen MA23 - 02 - 2
HOD MA22 - 32 - 2
Geldrop MA22 - 3
Cranendonck MA19 - 15 - 1
Basko MA21 - 30 - 5
OranjBerkeWere BaskoNueneEindh
Oranje-Rood MA45 - 04 - 14 - 0
Berkel-Enschot MA31 - 52 - 2
Were Di MA43 - 20 - 2
Basko MA30 - 32 - 1
Nuenen MA24 - 0
Eindhoven MA34 - 21 - 2