Meisjes A1

2e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
Basko MA2
Oranje-Rood MA5
1
MOP MA3
6
Son MA1
2
Venray MA1
2
Gemert MA2
1
Den Bosch MA3
4
Nuenen MA1
Vrijdag 26 november
6
Nuenen MA1
1
Venray MA1
Dinsdag 23 november
0
Gemert MA2
2
Basko MA2
Zaterdag 20 november
1
Oranje-Rood MA5
5
Venray MA1
1
Gemert MA2
4
MOP MA3
5
Son MA1
0
Den Bosch MA3
10
Nuenen MA1
0
Basko MA2
Zaterdag 13 november
0
Oranje-Rood MA5
2
Nuenen MA1
5
Venray MA1
0
MOP MA3
0
Basko MA2
6
Son MA1
5
Den Bosch MA3
1
Gemert MA2
Zaterdag 6 november
2
MOP MA3
2
Den Bosch MA3
Nuenen MA1
Venray MA1
Gemert MA2
Basko MA2
8
Son MA1
1
Oranje-Rood MA5

Wedstrijdschema

Meisjes A1
MOP MA3
Thuis
04-12-2021 14:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 606126
Scheidsrechters: D1
Gemert MA2
Meisjes A1
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 606132
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A1
Son MA1
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 606135
Venray MA1
Meisjes A1
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 606142
Aanbevolen vertrektijd: 22:45, Locatie: Sportp. 'De Wie├źn', VENRAY
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A1
Oranje-Rood MA5
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 606145
Basko MA2
Meisjes A1
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 606149
Aanbevolen vertrektijd: 22:50, Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A1
Den Bosch MA3
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 606152
MOP MA3
Meisjes A1
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 606157
Aanbevolen vertrektijd: 22:55, Locatie: Sportp. Bergenshuizen, VUGHT
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A1
Gemert MA2
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 606161
Son MA1
Meisjes A1
Uit
11-06-2022 00:00
Nr. 606165
Aanbevolen vertrektijd: 23:15, Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son MA14400252012
2.Nuenen MA14400222012
3.Venray MA1421113907
4.Den Bosch MA3411281204
5.MOP MA3411271404
6.Basko MA2310221603
7.Gemert MA2401341301
8.Oranje-Rood MA5300321500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deurne MA15500263015
2.Nuenen MA15401335012
3.Venray MA152125607
4.Mierlo MA25203111706
5.Geldrop MA2510441603
6.Helmond MA2501433501

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Fluit dienst

Zaterdag 4 december
10:15
Jongens D1Oss JD1
Scheidsrechters: MA1
Veld A (Waterveld)
10:30
Meisjes D1Oranje-Rood MD3
Scheidsrechters: MA1
Veld B (Waterveld)
11:15
Meisjes D4Mierlo MD4
Scheidsrechters: MA1
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

OranjGemerDen BVenraSon MNueneMOP MBasko
Oranje-Rood MA51 - 50 - 2
Gemert MA21 - 4 -
Den Bosch MA35 - 11 - 4
Venray MA12 - 25 - 0
Son MA18 - 15 - 0
Nuenen MA1 - 10 - 0
MOP MA32 - 21 - 6
Basko MA2 - 0 - 6
MierlVenraNueneHelmoGeldrDeurn
Mierlo MA20 - 11 - 11
Venray MA10 - 01 - 4
Nuenen MA14 - 12 - 117 - 1
Helmond MA21 - 61 - 40 - 8
Geldrop MA20 - 30 - 20 - 9
Deurne MA12 - 11 - 0