Meisjes A1

Subtopklasse Meisjes A lentecompetitie Poule A

2e in poule Subtopklasse Meisjes A lentecompetitie Poule A
4e in poule Subtopklasse Meisjes A herfstcompetitie Poule BB
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
7
Nuenen MA1
1
Bommelerwaard MA1
1
MOP MA1
1
Oranje-Rood MA2
6
Geldrop MA1
2
DES MA1
Zaterdag 6 april
1
Bommelerwaard MA1
2
Geldrop MA1
3
DES MA1
4
MOP MA1
3
Oranje-Rood MA2
1
Nuenen MA1

Wedstrijdschema

Meisjes A1
DES MA1
Thuis
11-05-2019 14:15
Veld B (Waterveld)
Nr. 49618
Scheidsrechters: D1
Geldrop MA1
Meisjes A1
Uit
18-05-2019 15:45
Semiveld
Nr. 49439
Aanbevolen vertrektijd: 14:55. Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP - Hoppenbrouwers Veld
Let op: Uit tenue dames of heren
MOP MA1
Meisjes A1
Uit
25-05-2019
Nr. 49602
Locatie: Sportp. Bergenshuizen, VUGHT
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes A1
Oranje-Rood MA2
Thuis
12-06-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 49619
Bommelerwaard MA1
Meisjes A1
Uit
15-06-2019 16:00
Waterveld
Nr. 49324
Aanbevolen vertrektijd: 14:35. Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', ZALTBOMMEL - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MA15500207015
2.Nuenen MA15302201209
3.Oranje-Rood MA2522113508
4.MOP MA1521271307
5.DES MA15104142303
6.Bommelerwaard MA1501431701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP MA15311124010
2.Oranje-Rood MA2523011909
3.Warande MA15203111006
4.Nuenen MA152038906
5.Helmond MA1512281105
6.HOCO MA1512251205

Fluit dienst

Zaterdag 11 mei
16:00
Meisjes B4Geel Zwart MB5
Scheidsrechters: MA1
Veld C (Zandveld)
16:15
Meisjes A3Geel Zwart MA3
Scheidsrechters: MA1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 1 juni
10:00
Jongens 8 E1Oranje-Rood J8E4
Scheidsrechters: MA1
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E2Oranje-Rood M8E8
Scheidsrechters: MA1
Veld C (Zandveld)-CD
11:15
Meisjes 8 E1Oranje-Rood M8E2
Scheidsrechters: MA1
Veld C (Zandveld)-AB

Team resultaten

BomDESGelMOPNueOra
Bommelerwaard MA11 - 20 - 0
DES MA16 - 13 - 42 - 4
Geldrop MA16 - 24 - 02 - 1
MOP MA12 - 01 - 1
Nuenen MA17 - 13 - 65 - 0
Oranje-Rood MA28 - 13 - 1
HelHOCMOPNueOraWar
Helmond MA11 - 11 - 02 - 2
HOCO MA12 - 21 - 4
MOP MA15 - 04 - 12 - 2
Nuenen MA13 - 20 - 1
Oranje-Rood MA22 - 13 - 2
Warande MA15 - 20 - 10 - 3