Jongens C1

2e in poule Jongens C najaarscompetitie 3e klasse C
2e in poule Jongens C voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Jongens C1
Eindhoven JC2
Thuis
07-03-2020 12:30
Veld A (Waterveld)
Nr.
Oefenwedstrijd
Jongens C1
Mierlo JC2
Thuis
14-03-2020
Nr. 428478
Hockeer JC1
Jongens C1
Uit
21-03-2020
Nr. 428480
HCAS JC2
Jongens C1
Uit
28-03-2020
Nr. 424202
Jongens C1
Oranje-Rood JC6
Thuis
04-04-2020
Nr. 424207
Nova JC1
Jongens C1
Uit
18-04-2020
Nr. 424210
Mierlo JC2
Jongens C1
Uit
09-05-2020 10:20
Rabobank veld (Zandveld)
Nr. 424212
Aanbevolen vertrektijd: 09:35
Jongens C1
Hockeer JC1
Thuis
16-05-2020
Nr. 424214
Jongens C1
HCAS JC2
Thuis
23-05-2020
Nr. 424219
Oranje-Rood JC6
Jongens C1
Uit
06-06-2020
Nr. 424222
Jongens C1
Nova JC1
Thuis
13-06-2020
Nr. 424225

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens C Lente 3e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Horst JC14400302012
2.Nuenen JC1430117609
3.HCAS JC2420241006
4.Mierlo JC2401331201
5.Gemert JC2401322601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son JC15500243015
2.Nuenen JC1430116609
3.Best JC2420212906
4.MOP JC4520391606
5.Oss JC3520391606
6.Gemert JC2500542400

Begeleiders (1)

Spelers (18)

Trainingen

di
19:15
-
20:30
Veld B (Waterveld) (CD)
vr
17:00
-
18:30
Veld B (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens C Lente 3e klasse C".

HCAS GemerMierlNueneHorst
HCAS JC2
Gemert JC20 - 22 - 2
Mierlo JC20 - 1
Nuenen JC14 - 0
Horst JC114 - 05 - 1
GemerSon JOss JNueneMOP JBest
Gemert JC22 - 3
Son JC12 - 16 - 2
Oss JC30 - 75 - 1
Nuenen JC14 - 06 - 0
MOP JC46 - 00 - 4
Best JC27 - 02 - 1