Jongens C1

2e in poule Jongens C najaarscompetitie 3e klasse C
2e in poule Jongens C voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Oranje-Rood
Jongens C1
Uit
06-06-2020 17:45
veld 3 (Waterveld)
Nr. 424222
AFGELAST,
Jongens C1
Nova
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 424225
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Horst JC14400302012
2.Nuenen JC1430117609
3.HCAS JC2420241006
4.Mierlo JC2401331201
5.Gemert JC2401322601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son JC15500243015
2.Nuenen JC1430116609
3.Best JC2420212906
4.MOP JC4520391606
5.Oss JC3520391606
6.Gemert JC2500542400

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

HCAS GemerMierlNueneHorst
HCAS JC2
Gemert JC20 - 22 - 2
Mierlo JC20 - 1
Nuenen JC14 - 0
Horst JC114 - 05 - 1
GemerSon JOss JNueneMOP JBest
Gemert JC22 - 3
Son JC12 - 16 - 2
Oss JC30 - 75 - 1
Nuenen JC14 - 06 - 0
MOP JC46 - 00 - 4
Best JC27 - 02 - 1