Jongens C1

2e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
8
Helmond JC2
2
Geel-Zwart JC2
3
Hopbel JC2
2
Gemert JC1
2
Oranje-Rood JC5
6
Nuenen JC1
Zaterdag 26 september
0
Geel-Zwart JC2
18
Oranje-Rood JC5
0
Gemert JC1
0
Helmond JC2

Wedstrijdschema

Jongens C1
Nuenen JD1
Thuis
07-11-2020 13:30
Veld A (Waterveld)
Nr.
Scheidsrechters: MB1

Poule stand (2e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood JC55401446012
2.Nuenen JC15401408012
3.Hopbel JC254011513012
4.Gemert JC15113182104
5.Helmond JC25113112304
6.Geel-Zwart JC2500525900

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (AB)
vr
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

HopbeOranjGeel-NueneHelmoGemer
Hopbel JC24 - 03 - 2
Oranje-Rood JC52 - 69 - 0
Geel-Zwart JC20 - 180 - 14
Nuenen JC115 - 07 - 0
Helmond JC20 - 108 - 2
Gemert JC10 - 0