Jongens B1

4e in poule Jongens B Zomercompetitie 2e klasse E
6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Cranendonck
Jongens B1
Uit
19-06-2021 11:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 506840
Aanbevolen vertrektijd: 10:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens B1
Best JB2
Thuis
26-06-2021 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 506843
Scheidsrechters: H1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cranendonck JB1220016106
2.Oranje-Rood JB411007203
3.Best JB210010900
4.Nuenen JB1200231400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Horst JB15320186011
2.Weert JB15320125011
3.Hockeer JB1522122808
4.Scoop JB25212191307
5.Nova JB151135904
6.Nuenen JB1500503500

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (CD)
vr
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 juni
12:15
Jongens D1Geel Zwart JD1
Scheidsrechters: JB1
Veld A (Waterveld)
14:15
Jongens C1Mierlo JC2
Scheidsrechters: JB1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens B Zomercompetitie 2e klasse E".

Nova HorstWeertScoopNueneHocke
Nova JB11 - 10 - 12 - 0
Horst JB12 - 24 - 1
Weert JB14 - 24 - 01 - 1
Scoop JB22 - 12 - 6
Nuenen JB10 - 50 - 11
Hockeer JB15 - 12 - 2