Jongens O16-1
6e in poule Zuid Nederland - D
1e in poule Zuid Nederland - A
3e in poule Zuid Nederland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
5
Weert JO16-1
7
Mierlo JO16-1
2
Scoop JO16-1
1
Oranje-Rood JO16-4
15
Venray JO16-1
4
Nuenen JO16-1
Zaterdag 6 april
10
Venray JO16-1
0
Oranje-Rood JO16-4
3
Weert JO16-1
2
Scoop JO16-1
6
Mierlo JO16-1
2
Nuenen JO16-1
Zaterdag 23 maart
4
Nuenen JO16-1
6
Weert JO16-1
4
Scoop JO16-1
3
Venray JO16-1
4
Oranje-Rood JO16-4
2
Mierlo JO16-1
Wedstrijdschema
Nuenen JO16-1
Scoop JO16-1
Thuis
20-04-2024
13:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1283859
Scheidsrechters: H45-2
Oranje-Rood JO16-4
Nuenen JO16-1
Uit
25-05-2024
Nr. 1283861
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Weert JO16-1
Nuenen JO16-1
Uit
01-06-2024
13:55
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1283866
Locatie: Sportpark St. Theunis, Weert
Nuenen JO16-1
Mierlo JO16-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1283867
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Venray JO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 56 | 13 | 0 | 15 |
2. | Scoop JO16-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 10 | 0 | 13 |
3. | Mierlo JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 26 | 23 | 0 | 10 |
4. | Weert JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 21 | 31 | 0 | 9 |
5. | Oranje-Rood JO16-4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 22 | 0 | 6 |
6. | Nuenen JO16-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 16 | 50 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nuenen JO16-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 20 | 7 | 0 | 10 |
2. | Gemert JO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 12 | 0 | 9 |
3. | Delta Venlo JO16-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 16 | 12 | 0 | 7 |
4. | Helmond JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 14 | 0 | 3 |
5. | Sjinborn/Meerssen JO16-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 27 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Son JO16-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 35 | 8 | 0 | 12 |
2. | Eindhoven JO16-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 5 | 0 | 12 |
3. | Nuenen JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 14 | 0 | 9 |
4. | Den Bosch JO16-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 15 | 0 | 9 |
5. | MEP JO16-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 27 | 0 | 1 |
6. | MOP JO16-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 | 37 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Weert | Venra | Scoop | Nuene | Mierl | |
Oranje-Rood JO16-4 | 0 - 2 | 4 - 2 | ||||
Weert JO16-1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 5 - 7 | |||
Venray JO16-1 | 10 - 0 | 8 - 2 | 15 - 4 | 8 - 1 | ||
Scoop JO16-1 | 2 - 1 | 4 - 3 | 6 - 1 | |||
Nuenen JO16-1 | 3 - 5 | 4 - 6 | 2 - 12 | |||
Mierlo JO16-1 | 8 - 2 | 2 - 2 | 6 - 2 |
Delta | Sjinb | Nuene | Helmo | Gemer | |
Delta Venlo JO16-2 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Sjinborn/Meerssen JO16-1 | 4 - 9 | ||||
Nuenen JO16-1 | 8 - 1 | 6 - 3 | |||
Helmond JO16-2 | 3 - 2 | 2 - 5 | 1 - 4 | ||
Gemert JO16-1 | 6 - 3 | 7 - 2 |
Den B | Son J | Nuene | MOP J | MEP J | Eindh | |
Den Bosch JO16-5 | 2 - 4 | 3 - 2 | ||||
Son JO16-1 | 7 - 1 | 10 - 0 | ||||
Nuenen JO16-1 | 2 - 7 | 6 - 3 | 6 - 0 | |||
MOP JO16-3 | 2 - 4 | 3 - 10 | ||||
MEP JO16-2 | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 6 | |||
Eindhoven JO16-1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 14 - 0 |