Jongens O16-1

3e in poule Zuid Nederland - Poule D
5e in poule Zuid Nederland - Poule C
4e in poule Zuid Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 maart
0
Deurne JO16-1
5
Oranje-Rood JO16-4
2
Boxmeer/ Civicum JO16-1
5
Venray JO16-1
3
Delta Venlo JO16-2
2
Nuenen JO16-1
Zaterdag 11 maart
2
Boxmeer/ Civicum JO16-1
1
Delta Venlo JO16-2
4
Venray JO16-1
3
Oranje-Rood JO16-4
6
Nuenen JO16-1
6
Deurne JO16-1
Zaterdag 4 maart
3
Oranje-Rood JO16-4
6
Nuenen JO16-1
5
Delta Venlo JO16-2
0
Venray JO16-1

Wedstrijdschema

Nuenen JO16-1
Boxmeer JO16-1
Thuis
25-03-2023 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1105441
Scheidsrechters: D1
Venray JO16-1
Nuenen JO16-1
Uit
01-04-2023 14:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1105444
Aanbevolen vertrektijd: 13:00, Locatie: Sportpark 'De Wie├źn', Venray
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen JO16-1
Oranje-Rood JO16-4
Thuis
15-04-2023 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1105445
Scheidsrechters: MO18-1
Deurne JO16-1
Nuenen JO16-1
Uit
22-04-2023 12:50
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1105449
Aanbevolen vertrektijd: 11:35, Locatie: Sportpark 'De Kranenmortel'
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen JO16-1
Delta Venlo JO16-2
Thuis
13-05-2023 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1105452
Boxmeer JO16-1
Nuenen JO16-1
Uit
03-06-2023 16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1105455
Aanbevolen vertrektijd: 15:15, Locatie: De Sloot, Boxmeer
Nuenen JO16-1
Venray JO16-1
Thuis
10-06-2023 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1105459

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Delta Venlo JO16-232019406
2.Venray JO16-1320191006
3.Nuenen JO16-13111141204
4.Oranje-Rood JO16-43102111003
5.Boxmeer/ Civicum JO16-121014603
6.Deurne JO16-1201161101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best JO16-15500283015
2.Gemert JO16-153111811010
3.Son JO16-1530219909
4.Boxmeer/ Civicum JO16-1512291205
5.Nuenen JO16-15113112504
6.Helmond JO16-2500553000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel JO16-15500261015
2.Son JO16-15302131009
3.Boxmeer/ Civicum JO16-15221131408
4.Nuenen JO16-15212182407
5.Gemert JO16-15104151903
6.Uden JO16-1501482501

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld A (Waterveld) (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld B (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 25 maart
09:00
Nuenen MO10-2Oedenrode MO10-1
Scheidsrechters: JO16-1
Veld C (Zandveld) - AB
09:00
Nuenen MO10-1Oirschot MO10-1
Scheidsrechters: JO16-1
Veld C (Zandveld) - CD

Team resultaten

DeltaOranjDeurnVenraNueneBoxme
Delta Venlo JO16-25 - 03 - 2
Oranje-Rood JO16-43 - 6
Deurne JO16-10 - 5
Venray JO16-14 - 3
Nuenen JO16-16 - 6
Boxmeer/ Civicum JO16-12 - 12 - 5
Son JNueneHelmoGemerBoxmeBest
Son JO16-15 - 25 - 0
Nuenen JO16-10 - 74 - 01 - 10
Helmond JO16-22 - 71 - 60 - 8
Gemert JO16-14 - 25 - 3
Boxmeer/ Civicum JO16-13 - 30 - 00 - 3
Best JO16-13 - 04 - 2
Uden Son JNueneHopbeGemerBoxme
Uden JO16-10 - 62 - 92 - 2
Son JO16-14 - 10 - 34 - 0
Nuenen JO16-14 - 33 - 4
Hopbel JO16-19 - 04 - 0
Gemert JO16-13 - 61 - 4
Boxmeer/ Civicum JO16-13 - 15 - 53 - 2