Jongens B1

4e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
4
Hopbel JB1
2
Deurne JB1
1
Venray JB1
5
Geldrop JB2
0
Den Bosch JB5
4
HCAS JB2
Zaterdag 11 september
6
HCAS JB2
0
Venray JB1
2
Geldrop JB2
2
Hopbel JB1

Wedstrijdschema

HCAS JB2
Jongens B1
Uit
25-09-2021 15:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 554629
Aanbevolen vertrektijd: 14:10, Locatie: Sportp.'t Root', ASTEN
Jongens B1
Geldrop JB2
Thuis
02-10-2021 10:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 554630
Scheidsrechters: JA1
Deurne JB1
Jongens B1
Uit
09-10-2021 14:40
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 554631
Aanbevolen vertrektijd: 13:25, Locatie: sportp. 'De Kranenmortel', DEURNE
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand (4e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS JB2220010006
2.Geldrop JB221107304
3.Hopbel JB121106404
4.Nuenen JB110102201
5.Den Bosch JB520112601
6.Deurne JB110012400
7.Venray JB1200211100

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

HCAS DeurnDen BGeldrVenraNueneHopbe
HCAS JB26 - 0
Deurne JB1
Den Bosch JB50 - 4
Geldrop JB22 - 2
Venray JB11 - 5
Nuenen JB1
Hopbel JB14 - 2