Jongens B1

3e in poule Jongens B najaarscompetitie 3e klasse C
5e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond JB24400133012
2.Dommel JB14310134010
3.Nuenen JB141216905
4.Geldrop JB2512261305
5.Hopbel JB1510471203
6.DVS JB1401361001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS JB24400203012
2.Hopbel JB14310126010
3.Geldrop JB25212171507
4.Deurne JB14202131406
5.Nuenen JB14112101204
6.Venray JB1410391803
7.Den Bosch JB5501461901

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

DVS JGeldrNueneHopbeHelmoDomme
DVS JB12 - 32 - 31 - 3
Geldrop JB21 - 12 - 21 - 6
Nuenen JB1 - 3 - 1
Hopbel JB1 - 1 - 2
Helmond JB23 - 05 - 0 -
Dommel JB11 - 13 - 1
HCAS DeurnDen BGeldrVenraNueneHopbe
HCAS JB26 - 04 - 2
Deurne JB13 - 73 - 1
Den Bosch JB50 - 42 - 5
Geldrop JB21 - 66 - 12 - 2
Venray JB11 - 51 - 4
Nuenen JB12 - 25 - 3
Hopbel JB14 - 22 - 1