Jongens B1

6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Horst JB15320186011
2.Weert JB15320125011
3.Hockeer JB1522122808
4.Scoop JB25212191307
5.Nova JB151135904
6.Nuenen JB1500503500

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Veld B (Waterveld) (CD)
vr
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Nova HorstWeertScoopNueneHocke
Nova JB11 - 10 - 12 - 0
Horst JB12 - 24 - 1
Weert JB14 - 24 - 01 - 1
Scoop JB22 - 12 - 6
Nuenen JB10 - 50 - 11
Hockeer JB15 - 12 - 2