Jongens B1

3e in poule Jongens B najaarscompetitie 2e klasse B
6e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Jongens B1
HCAS JB1
Thuis
14-03-2020 16:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 424141
Scheidsrechters: HLB
Oranje-Rood JB4
Jongens B1
Uit
21-03-2020 10:20
veld 3 (Waterveld)
Nr. 424144
Jongens B1
Rosmalen JB2
Thuis
28-03-2020
Nr. 424147
Jongens B1
Hopbel JB1
Thuis
04-04-2020
Nr. 424148
MEP JB2
Jongens B1
Uit
18-04-2020
Nr. 424154
Let op: Uit tenue dames of heren
HCAS JB1
Jongens B1
Uit
09-05-2020
Nr. 424153
Jongens B1
Oranje-Rood JB4
Thuis
16-05-2020
Nr. 424158
Rosmalen JB2
Jongens B1
Uit
23-05-2020
Nr. 424162
Hopbel JB1
Jongens B1
Uit
06-06-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 424163
Aanbevolen vertrektijd: 11:45
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens B1
MEP JB2
Thuis
13-06-2020
Nr. 424166

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens B Lente 2e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande JB25500144015
2.Breda JB3522114908
3.Nuenen JB1522111908
4.Den Bosch JB45212131207
5.Tilburg JB35104111603
6.Goirle JB1501482101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD JB154012810012
2.Venlo JB1/ Tegelen JB15401268012
3.Gemert JB15212221307
4.Oranje-Rood JB34202111806
5.Mierlo JB15113102104
6.Nuenen JB1400422900

Begeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 14 maart
08:30
Meisjes 8 E4Mierlo M8E2
Scheidsrechters: JB1
Veld B (Waterveld)-CD
11:15
Jongens D2Mierlo JD3
Scheidsrechters: JB1
Veld C (Zandveld)
14:30
Jongens C1Mierlo JC2
Scheidsrechters: JB1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens B Lente 2e klasse C".

TilbuDen BWaranNueneGoirlBreda
Tilburg JB30 - 3
Den Bosch JB42 - 31 - 1
Warande JB23 - 22 - 0
Nuenen JB13 - 2
Goirle JB14 - 60 - 4
Breda JB36 - 32 - 25 - 1
OranjVenloNueneMierlHOD JGemer
Oranje-Rood JB33 - 2
Venlo JB1/ Tegelen JB13 - 1
Nuenen JB10 - 8
Mierlo JB11 - 51 - 61 - 1
HOD JB19 - 44 - 1
Gemert JB19 - 13 - 58 - 2