Jongens B1

1e klasse Jongens B lentecompetitie Poule C

2e in poule 1e klasse Jongens B lentecompetitie Poule C
1e in poule 2e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Best JB1
5
Nuenen JB1
2
Oranje-Rood JB3
1
Oedenrode JB1
9
Geel-Zwart JB1
0
Uden JB1

Wedstrijdschema

Jongens B1
Geel Zwart JB1
Thuis
23-03-2019 16:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 56360
Oranje-Rood JB3
Jongens B1
Uit
30-03-2019 13:00
Semiveld
Nr. 56683
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 5
Jongens B1
Uden JB1
Thuis
06-04-2019 10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 56359
Scheidsrechters: JA2
Oedenrode JB1
Jongens B1
Uit
13-04-2019
Nr. 56363
Locatie: Sportp. 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE
Jongens B1
Best JB1
Thuis
11-05-2019 10:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 56357
Scheidsrechters: JA1
Geel Zwart JB1
Jongens B1
Uit
18-05-2019
Nr. 56530
Locatie: Sportp. 'Prins Willem-Alexander', VEGHEL
Jongens B1
Oranje-Rood JB3
Thuis
25-05-2019 12:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 56361
Scheidsrechters: JA2
Uden JB1
Jongens B1
Uit
01-06-2019 16:00
Waterveld
Nr. 56442
Aanbevolen vertrektijd: 14:55. Locatie: Sportp. Uden, UDEN - Rabobank Hoofdveld
Jongens B1
Oedenrode JB1
Thuis
15-06-2019
Nr. 56358

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart JB111009003
2.Nuenen JB111005103
3.Oranje-Rood JB311002103
4.Oedenrode JB110011200
5.Best JB110011500
6.Uden JB110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen JB11010009414030
2.Mierlo JB1108025119024
3.HOD JB2106045630018
4.Oranje-Rood JB610307245709
5.Uden JB210208175306
6.Basko JB210109118003

Fluit dienst

Zaterdag 23 maart
12:30
Meisjes D2Son MD1
Scheidsrechters: JB1
Veld C (Zandveld)
12:45
Meisjes D4Oss MD6
Scheidsrechters: JB1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 6 april
14:15
Meisjes B3Boekel MB2
Scheidsrechters: JB1
Veld B (Waterveld)
14:30
Jongens D2Venlo JD3
Scheidsrechters: JB1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 11 mei
12:45
Jongens D1HOD JD1
Scheidsrechters: JB1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

BesGeeNueOedOraUde
Best JB11 - 5
Geel-Zwart JB19 - 0
Nuenen JB1
Oedenrode JB1
Oranje-Rood JB32 - 1
Uden JB1
BasHODMieNueOraUde
Basko JB20 - 60 - 81 - 231 - 21 - 6
HOD JB26 - 22 - 61 - 85 - 011 - 0
Mierlo JB110 - 04 - 23 - 45 - 14 - 0
Nuenen JB112 - 07 - 28 - 110 - 110 - 1
Oranje-Rood JB66 - 33 - 130 - 64 - 73 - 4
Uden JB21 - 30 - 82 - 40 - 53 - 4