Jongens B1

3e in poule Jongens B najaarscompetitie 2e klasse B
6e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Hopbel
Jongens B1
Uit
06-06-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 424163
AFGELAST, ,
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens B1
MEP
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 424166
AFGELAST,

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens B Lente 2e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande JB25500144015
2.Breda JB3522114908
3.Nuenen JB1522111908
4.Den Bosch JB45212131207
5.Tilburg JB35104111603
6.Goirle JB1501482101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD JB154012810012
2.Venlo JB1/ Tegelen JB15401268012
3.Gemert JB15212221307
4.Oranje-Rood JB34202111806
5.Mierlo JB15113102104
6.Nuenen JB1400422900

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens B Lente 2e klasse C".

TilbuDen BWaranNueneGoirlBreda
Tilburg JB30 - 3
Den Bosch JB42 - 31 - 1
Warande JB23 - 22 - 0
Nuenen JB13 - 2
Goirle JB14 - 60 - 4
Breda JB36 - 32 - 25 - 1
OranjVenloNueneMierlHOD JGemer
Oranje-Rood JB33 - 2
Venlo JB1/ Tegelen JB13 - 1
Nuenen JB10 - 8
Mierlo JB11 - 51 - 61 - 1
HOD JB19 - 44 - 1
Gemert JB19 - 13 - 58 - 2