Jongens B1

4e in poule Jongens B najaarscompetitie 2e klasse B
6e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
0
Tilburg JB3
3
Den Bosch JB4
2
Warande JB2
0
Breda JB3
Zaterdag 9 november
5
Breda JB3
1
Goirle JB1
3
Nuenen JB1
2
Tilburg JB3
2
Den Bosch JB4
3
Warande JB2
Zaterdag 2 november
3
Warande JB2
2
Tilburg JB3
4
Goirle JB1
6
Den Bosch JB4
2
Breda JB3
2
Nuenen JB1
Zaterdag 26 oktober
1
Den Bosch JB4
1
Breda JB3

Wedstrijdschema

Den Bosch JB4
Jongens B1
Uit
23-11-2019 12:10
KGZ 4 (Zandveld)
Nr. 280831
Aanbevolen vertrektijd: 11:00

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande JB24400104012
2.Den Bosch JB4421112807
3.Breda JB341218605
4.Nuenen JB141217805
5.Tilburg JB3410381003
6.Goirle JB1401381701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD JB154012810012
2.Venlo JB1/ Tegelen JB15401268012
3.Gemert JB15212221307
4.Oranje-Rood JB34202111806
5.Mierlo JB15113102104
6.Nuenen JB1400422900

Begeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

wo
18:30
-
19:30
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

TilbuDen BWaranNueneGoirlBreda
Tilburg JB30 - 3
Den Bosch JB42 - 31 - 1
Warande JB23 - 22 - 0
Nuenen JB13 - 2
Goirle JB14 - 6
Breda JB32 - 25 - 1
OranjVenloNueneMierlHOD JGemer
Oranje-Rood JB33 - 2
Venlo JB1/ Tegelen JB13 - 1
Nuenen JB10 - 8
Mierlo JB11 - 51 - 61 - 1
HOD JB19 - 44 - 1
Gemert JB19 - 13 - 58 - 2