Jongens B1

2e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule G

1e in poule 2e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Jongens B herfstcompetitie Poule G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen JB11010009414030
2.Mierlo JB1108025119024
3.HOD JB2106045630018
4.Oranje-Rood JB610307245709
5.Uden JB210208175306
6.Basko JB210109118003

Team resultaten

BasHODMieNueOraUde
Basko JB20 - 60 - 81 - 231 - 21 - 6
HOD JB26 - 22 - 61 - 85 - 011 - 0
Mierlo JB110 - 04 - 23 - 45 - 14 - 0
Nuenen JB112 - 07 - 28 - 110 - 110 - 1
Oranje-Rood JB66 - 33 - 130 - 64 - 73 - 4
Uden JB21 - 30 - 82 - 40 - 53 - 4