Jongens O18-1
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
Heeze JO18-1
4
HCAS JO18-1
3
Delta Venlo JO18-2
3
Hockeer JO18-1
1
Eindhoven JO18-2
1
Sjinborn/Meerssen JO18-1
0
Nuenen JO18-1
3
Oranje-Rood JO18-5
Zaterdag 9 maart
2
Nuenen JO18-1
1
Sjinborn/Meerssen JO18-1
7
HCAS JO18-1
0
Hockeer JO18-1
1
Heeze JO18-1
0
Eindhoven JO18-2
2
Delta Venlo JO18-2
2
Oranje-Rood JO18-5
Zaterdag 2 maart
2
Oranje-Rood JO18-5
1
HCAS JO18-1
2
Sjinborn/Meerssen JO18-1
3
Delta Venlo JO18-2
2
Eindhoven JO18-2
2
Nuenen JO18-1
5
Hockeer JO18-1
0
Heeze JO18-1
Wedstrijdschema
Hockeer JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
23-03-2024
13:00
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1193603
Aanbevolen vertrektijd: 11:15, Locatie: Sportpark Backersbosch, Cadier en Keer
Nuenen JO18-1
HCAS JO18-1
Thuis
30-03-2024
11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1193608
Scheidsrechters: H1
Delta Venlo JO18-2
Nuenen JO18-1
Uit
06-04-2024
16:10
Veld 1 Helichem Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1193613
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Heeze JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
13-04-2024
14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1193617
Aanbevolen vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Nuenen JO18-1
Eindhoven JO18-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1193619
Scheidsrechters: H1
Sjinborn JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
11-05-2024
10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1193624
Aanbevolen vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Dr. Ariƫnsstraat, Valkenburg lb
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HCAS JO18-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 38 | 8 | 0 | 21 |
2. | Oranje-Rood JO18-5 | 8 | 5 | 2 | 1 | 21 | 11 | 0 | 17 |
3. | Hockeer JO18-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 27 | 20 | 0 | 15 |
4. | Delta Venlo JO18-2 | 8 | 3 | 4 | 1 | 20 | 14 | 0 | 13 |
5. | Heeze JO18-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 19 | 0 | 10 |
6. | Eindhoven JO18-2 | 8 | 1 | 3 | 4 | 14 | 18 | 0 | 6 |
7. | Nuenen JO18-1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 11 | 30 | 0 | 5 |
8. | Sjinborn/Meerssen JO18-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 12 | 40 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oedenrode JO18-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 32 | 2 | 0 | 12 |
2. | MEP JO18-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 9 |
3. | Nuenen JO18-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 15 | 0 | 9 |
4. | Hopbel JO18-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 | 9 | 0 | 7 |
5. | Eindhoven JO18-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 11 | 0 | 4 |
6. | Civicum/Boxmeer JO18-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 23 | 0 | 1 |
7. | Oranje-Rood JO18-6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 22 | 3 | -2 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Delta | Oranj | Sjinb | Nuene | Hocke | Heeze | HCAS | Eindh | |
Delta Venlo JO18-2 | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | |||
Oranje-Rood JO18-5 | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | |||||
Sjinborn/Meerssen JO18-1 | 2 - 3 | 1 - 7 | 3 - 6 | |||||
Nuenen JO18-1 | 0 - 6 | 0 - 3 | 2 - 1 | 4 - 4 | 1 - 4 | |||
Hockeer JO18-1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 5 - 0 | 4 - 2 | ||||
Heeze JO18-1 | 2 - 3 | 6 - 2 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||||
HCAS JO18-1 | 11 - 1 | 6 - 1 | 7 - 0 | 2 - 0 | ||||
Eindhoven JO18-2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 4 |
Oranj | Civic | Oeden | Nuene | MEP J | Hopbe | Eindh | |
Oranje-Rood JO18-6 | 1 - 1 | 0 - 8 | |||||
Civicum/Boxmeer JO18-1 | 0 - 2 | ||||||
Oedenrode JO18-1 | 15 - 0 | 7 - 0 | |||||
Nuenen JO18-1 | 6 - 0 | 5 - 3 | |||||
MEP JO18-2 | 2 - 0 | 5 - 2 | 1 - 0 | ||||
Hopbel JO18-1 | 1 - 4 | 5 - 2 | |||||
Eindhoven JO18-2 | 5 - 1 | 1 - 6 | 3 - 3 |