Jongens O18-1

7e in poule Zuid Nederland - A
3e in poule Zuid Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Eindhoven JO18-2
2
Delta Venlo JO18-2
5
Heeze JO18-1
3
Nuenen JO18-1
3
Sjinborn/Meerssen JO18-1
7
HCAS JO18-1
3
Oranje-Rood JO18-5
1
Hockeer JO18-1
Zaterdag 6 april
3
Delta Venlo JO18-2
3
Nuenen JO18-1
8
Hockeer JO18-1
1
Sjinborn/Meerssen JO18-1
4
HCAS JO18-1
4
Eindhoven JO18-2
2
Oranje-Rood JO18-5
1
Heeze JO18-1
Zaterdag 30 maart
4
Heeze JO18-1
0
Delta Venlo JO18-2
2
Sjinborn/Meerssen JO18-1
4
Oranje-Rood JO18-5
1
Nuenen JO18-1
6
HCAS JO18-1
2
Eindhoven JO18-2
1
Hockeer JO18-1
Zaterdag 23 maart
5
HCAS JO18-1
0
Delta Venlo JO18-2
6
Hockeer JO18-1
1
Nuenen JO18-1
2
Sjinborn/Meerssen JO18-1
8
Heeze JO18-1
2
Oranje-Rood JO18-5
2
Eindhoven JO18-2
Zaterdag 16 maart
2
Heeze JO18-1
4
HCAS JO18-1
3
Delta Venlo JO18-2
3
Hockeer JO18-1
1
Eindhoven JO18-2
1
Sjinborn/Meerssen JO18-1
0
Nuenen JO18-1
3
Oranje-Rood JO18-5

Wedstrijdschema

Heeze JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
13-04-2024 14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1193617
Aanbevolen vertrektijd: 13:30, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Nuenen JO18-1
Eindhoven JO18-2
Thuis
20-04-2024 15:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 1193619
Scheidsrechters: H1
Sjinborn JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
11-05-2024 10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1193624
Aanbevolen vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Dr. Ariƫnsstraat, Valkenburg lb

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS JO18-11210116016031
2.Oranje-Rood JO18-5128313217027
3.Hockeer JO18-1126334327021
4.Heeze JO18-1126153526019
5.Eindhoven JO18-2123542527014
6.Delta Venlo JO18-2123542529014
7.Nuenen JO18-112138195006
8.Sjinborn/Meerssen JO18-1120111206701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode JO18-14400322012
2.MEP JO18-2430111709
3.Nuenen JO18-15302151509
4.Hopbel JO18-1421117907
5.Eindhoven JO18-2411291104
6.Civicum/Boxmeer JO18-1401332301
7.Oranje-Rood JO18-650142223-2

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Scheidsrechtersbeurt

Zaterdag 20 april
10:30
Nuenen JO14-2HDL JO14-1
Scheidsrechters: JO18-1
Veld B (Waterveld)
11:30
Nuenen MO16-3Geldrop MO16-4
Scheidsrechters: JO18-1
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

DeltaOranjSjinbNueneHockeHeezeHCAS Eindh
Delta Venlo JO18-22 - 23 - 33 - 32 - 21 - 31 - 0
Oranje-Rood JO18-54 - 14 - 13 - 12 - 12 - 12 - 2
Sjinborn/Meerssen JO18-12 - 32 - 41 - 72 - 83 - 73 - 6
Nuenen JO18-10 - 60 - 32 - 14 - 41 - 41 - 6
Hockeer JO18-12 - 22 - 18 - 16 - 15 - 04 - 2
Heeze JO18-14 - 02 - 36 - 25 - 32 - 41 - 0
HCAS JO18-15 - 011 - 16 - 17 - 02 - 04 - 4
Eindhoven JO18-23 - 22 - 21 - 12 - 22 - 11 - 4
OranjCivicOedenNueneMEP JHopbeEindh
Oranje-Rood JO18-61 - 10 - 8
Civicum/Boxmeer JO18-10 - 2
Oedenrode JO18-115 - 07 - 0
Nuenen JO18-16 - 05 - 3
MEP JO18-22 - 05 - 21 - 0
Hopbel JO18-11 - 45 - 2
Eindhoven JO18-25 - 11 - 63 - 3