Jongens A1

1e klasse Jongens A lentecompetitie Poule C

5e in poule 1e klasse Jongens A lentecompetitie Poule C
3e in poule 1e klasse Jongens A herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
6
Geldrop JA1
1
Nuenen JA1
0
Oedenrode JA1
4
Oss JA1
Zaterdag 6 april
2
Oss JA1
3
MEP JA2
Nuenen JA1
Oedenrode JA1
1
Eindhoven JA2
0
Geldrop JA1

Wedstrijdschema

Jongens A1
Oedenrode JA1
Thuis
20-04-2019
Nr. 56938
Jongens A1
Oss JA1
Thuis
11-05-2019 16:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 47710
Scheidsrechters: H1
Eindhoven JA2
Jongens A1
Uit
18-05-2019 13:15
Zandveld
Nr. 47592
Aanbevolen vertrektijd: 12:25. Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN - Veld 2
Jongens A1
MEP JA2
Thuis
25-05-2019 14:15
Veld B (Waterveld)
Nr. 47709
Scheidsrechters: H1
Oedenrode JA1
Jongens A1
Uit
01-06-2019 13:30
Waterveld
Nr. 47914
Aanbevolen vertrektijd: 12:30. Locatie: Sportp. 'De Kienehoef', SINT-OEDENRODE - Rabobankveld
Jongens A1
Geldrop JA1
Thuis
15-06-2019 14:15
Veld B (Waterveld)
Nr. 47708
Scheidsrechters: H1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP JA24310179010
2.Geldrop JA15302191109
3.Eindhoven JA2430111809
4.Oss JA15212131207
5.Nuenen JA1402281402
6.Oedenrode JA1400472100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch JA29900467027
2.Oedenrode JA194232929014
3.Nuenen JA193333422012
4.Eindhoven JA293152230010
5.MOP JA25302201509
6.Helmond JA29009115900

Spelers (3)

Fluit dienst

Zaterdag 11 mei
10:45
Jongens B1Best JB1
Scheidsrechters: JA1
Veld B (Waterveld)
12:30
Meisjes B3Grave MB1
Scheidsrechters: JA1
Veld B (Waterveld)
12:30
Meisjes D2MEP MD2
Scheidsrechters: JA1
Veld C (Zandveld)
Zaterdag 25 mei
10:45
Jongens D1HCAS JD1
Scheidsrechters: JA1
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 15 juni
16:00
Jongens A2HOD JA2
Scheidsrechters: JA1
Veld B (Waterveld)
16:00
Meisjes B3Civicum MB2
Scheidsrechters: JA1
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

EinGelMEPNueOedOss
Eindhoven JA21 - 05 - 31 - 2
Geldrop JA16 - 15 - 2
MEP JA25 - 41 - 1
Nuenen JA13 - 4
Oedenrode JA12 - 42 - 80 - 4
Oss JA12 - 33 - 3
DenEinHelMOPNueOed
Den Bosch JA22 - 06 - 12 - 03 - 1
Eindhoven JA22 - 83 - 12 - 34 - 40 - 3
Helmond JA21 - 73 - 40 - 53 - 8
MOP JA22 - 49 - 01 - 7
Nuenen JA10 - 43 - 510 - 13 - 3
Oedenrode JA10 - 103 - 27 - 12 - 52 - 2