Heren 30-3

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule C

3e in poule Zuid Nederland - Overgangsklasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
5
Nuenen H30-1
0
Helmond H30-1
1
Oedenrode H30-1
5
Geel-Zwart H30-1
2
Heesch H30-1
3
Oss H30-1
Maastricht H30-1
Oranje-Rood H30-3
3
Nuenen H30-2
2
Nuenen H30-3
Zondag 18 september
8
Geel-Zwart H30-1
1
Maastricht H30-1
1
Nuenen H30-2
1
Nuenen H30-1
1
Oss H30-1
1
Oedenrode H30-1
Zondag 11 september
6
Berlicum H30-1
2
Nuenen H30-2
3
Maastricht H30-1
4
Oss H30-1
7
Heesch H30-1
1
Helmond H30-1
2
Nuenen H30-1
4
Nuenen H30-3
1
Oranje-Rood H30-3
1
Geel-Zwart H30-1

Wedstrijdschema

Nuenen H30-2
Nuenen H30-3
Uit
25-09-2022 10:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 928387
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen H30-3
Maastricht H30-1
Thuis
02-10-2022 11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 928393
Scheidsrechters: H2
Helmond H30-1
Nuenen H30-3
Uit
09-10-2022 10:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 928398
Aanbevolen vertrektijd: 09:15
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen H30-3
Oedenrode H30-1
Thuis
16-10-2022 10:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 928405
Scheidsrechters: H2
Nuenen H30-3
Oranje-Rood H30-3
Thuis
23-10-2022
Nr. 928381
Nuenen H30-3
Heesch H30-1
Thuis
06-11-2022
Nr. 928417
Oss H30-1
Nuenen H30-3
Uit
13-11-2022
Nr. 928420
Berlicum H30-1
Nuenen H30-3
Uit
20-11-2022 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 928424
Aanbevolen vertrektijd: 11:40
Nuenen H30-3
Geel Zwart H30-1
Thuis
27-11-2022
Nr. 928435
Nuenen H30-3
Nuenen H30-1
Thuis
05-03-2023
Nr. 928441
Oranje-Rood H30-3
Nuenen H30-3
Uit
12-03-2023
Nr. 928447
Nuenen H30-3
Nuenen H30-2
Thuis
19-03-2023
Nr. 928453
Maastricht H30-1
Nuenen H30-3
Uit
26-03-2023
Nr. 928458
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen H30-3
Helmond H30-1
Thuis
02-04-2023
Nr. 928465
Oedenrode H30-1
Nuenen H30-3
Uit
16-04-2023
Nr. 928469
Heesch H30-1
Nuenen H30-3
Uit
14-05-2023
Nr. 928480
Nuenen H30-3
Oss H30-1
Thuis
21-05-2023
Nr. 928489
Nuenen H30-3
Berlicum H30-1
Thuis
04-06-2023
Nr. 928495
Geel Zwart H30-1
Nuenen H30-3
Uit
11-06-2023
Nr. 928501

Poule stand (3e in poule Zuid Nederland - Overgangsklasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart H30-1321014307
2.Oss H30-132108607
3.Nuenen H30-131118504
4.Nuenen H30-231116904
5.Heesch H30-121019403
6.Berlicum H30-111006203
7.Nuenen H30-321016503
8.Oranje-Rood H30-310101101
9.Oedenrode H30-120112601
10.Maastricht H30-1200241200
11.Helmond H30-1200211200

Teambegeleiders (2)

Spelers (22)

Fluit dienst

Zondag 2 oktober
14:00
Nuenen H2Basko H2
Scheidsrechters: H30-3
Veld B (Waterveld)
Zondag 16 oktober
14:00
Nuenen H2Weert H2
Scheidsrechters: H30-3
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

OranjOss HOedenNueneNueneNueneMaastHelmoHeescGeel-Berli
Oranje-Rood H30-31 - 1
Oss H30-11 - 1
Oedenrode H30-11 - 5
Nuenen H30-3
Nuenen H30-23 - 21 - 1
Nuenen H30-12 - 45 - 0
Maastricht H30-1 - 3 - 4
Helmond H30-1
Heesch H30-12 - 37 - 1
Geel-Zwart H30-18 - 1
Berlicum H30-16 - 2