Heren 30-3

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule C

2e in poule Zuid Nederland - Poule B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Nuenen H30-3
Nuenen H30-1
Thuis
05-03-2023
Nr. 928441
Oranje-Rood H30-3
Nuenen H30-3
Uit
12-03-2023 10:00
veld 5 (Semiveld)
Nr. 928447
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Nuenen H30-3
Nuenen H30-2
Thuis
19-03-2023
Nr. 928453
Maastricht H30-1
Nuenen H30-3
Uit
26-03-2023
Nr. 928458
Locatie: Sportpark 'Geusselt', Maastricht
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen H30-3
Helmond H30-1
Thuis
02-04-2023
Nr. 928465
Oedenrode H30-1
Nuenen H30-3
Uit
16-04-2023
Nr. 928469
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode
Heesch H30-1
Nuenen H30-3
Uit
14-05-2023 10:45
veld 1 (Zandveld)
Nr. 928480
Aanbevolen vertrektijd: 09:50, Locatie: Sportpark 'De Braaken', Heesch
Nuenen H30-3
Oss H30-1
Thuis
21-05-2023
Nr. 928489
Nuenen H30-3
Berlicum H30-1
Thuis
04-06-2023
Nr. 928495
Geel Zwart H30-1
Nuenen H30-3
Uit
11-06-2023
Nr. 928501
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel

Poule stand (2e in poule Zuid Nederland - Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maastricht H30-1107124822022
2.Nuenen H30-3107123816022
3.Oss H30-195312816018
4.Nuenen H30-2105232931017
5.Geel-Zwart H30-1104333218015
6.Oranje-Rood H30-394232214014
7.Nuenen H30-194231916014
8.Berlicum H30-1104152726013
9.Heesch H30-19216233307
10.Oedenrode H30-110127164605
11.Helmond H30-110109145803

Teambegeleiders (2)

Spelers (22)

Trainingen

do
21:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjOss HOedenNueneNueneNueneMaastHelmoHeescGeel-Berli
Oranje-Rood H30-32 - 10 - 01 - 15 - 0
Oss H30-11 - 10 - 26 - 23 - 1
Oedenrode H30-16 - 71 - 71 - 51 - 5
Nuenen H30-32 - 113 - 02 - 25 - 12 - 1
Nuenen H30-23 - 21 - 11 - 46 - 34 - 2
Nuenen H30-12 - 41 - 12 - 02 - 45 - 02 - 0
Maastricht H30-13 - 13 - 45 - 213 - 16 - 1
Helmond H30-11 - 62 - 82 - 32 - 51 - 33 - 2
Heesch H30-14 - 22 - 32 - 2 - 7 - 1
Geel-Zwart H30-12 - 21 - 28 - 16 - 13 - 1
Berlicum H30-14 - 16 - 21 - 45 - 23 - 3