Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule C

7e in poule 2e klasse Dames senioren Poule C
19e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-Oost
3e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
3
Concordia D1
4
Blerick D1
4
Geldrop D1
1
Heeze D1
3
Drunen D1
3
Berkel-Enschot D1
4
Nuenen D1
3
HOCO D1
3
Maastricht D1
1
Son D1
4
Nova D1
0
Oirschot D1
Zondag 7 april
3
Heeze D1
2
Concordia D1
5
Blerick D1
1
Nova D1
2
Oirschot D1
2
Maastricht D1
4
Son D1
3
Nuenen D1
3
HOCO D1
2
Drunen D1
1
Berkel-Enschot D1
0
Geldrop D1

Wedstrijdschema

Berkel Enschot D1
Dames 1
Uit
05-05-2019 12:45
Semiveld
Nr. 6288
Aanbevolen vertrektijd: 11:45. Locatie: Sportp. Gen. Eisenhowerweg, BERKEL ENSCHOT - Veld 3
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Heeze D1
Thuis
12-05-2019 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 6538
Scheidsrechters: Winfred Laudy, Jan Jacobs
Concordia D1
Dames 1
Uit
19-05-2019 12:45
Waterveld
Nr. 6954
Aanbevolen vertrektijd: 11:15. Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND - veld 1
Dames 1
Geldrop D1
Thuis
26-05-2019 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 7258
Drunen D1
Dames 1
Uit
02-06-2019 12:45
Zandveld
Nr. 7612
Locatie: Rekreatiepark, DRUNEN - Raboveld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot D11710435220034
2.Nova D11710434535034
3.Son D11710255733032
4.HOCO D11710254437032
5.Maastricht D1179535126032
6.Geldrop D1179535026032
7.Nuenen D1178364644027
8.Drunen D1178364644027
9.Blerick D11751113455016
10.Oirschot D1174493142016
11.Heeze D1172015216506
12.Concordia D1170116176701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko D111007203
2.Berkel-Enschot D111005103
3.Geel-Zwart D111002003
4.Etten-Leur D111002103
5.Heeze D111002103
6.Nova D111002103
7.Sjinborn D111002103
8.Drunen D111001003
9.Best D111002203
10.Oirschot D111002203
11.Boxmeer D110012200
12.Uden D110012200
13.Concordia D110011200
14.Kromhouters D110011200
15.Scoop D110011200
16.Waalwijk D110011200
17.Don Quishoot D110010100
18.Geldrop D110010200
19.Nuenen D110011500
20.Son D110012700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waalwijk D111006003
2.Kromhouters D111003003
3.Nuenen D111003103
4.Oirschot D111002003
5.Scoop D111002003
6.Basko D111002103
7.Don Quishoot D111002103
8.Sjinborn D111002103
9.Bemmel D110011200
10.Blerick D110011200
11.Horst D110011200
12.Gemert D110011300
13.Meerssen D110010200
14.Tegelen D110010200
15.Heesch D110010300
16.Shot D110010600

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 11 mei
14:15
Meisjes A1DES MA1
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 18 mei
14:30
Meisjes C2Best MC3
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 25 mei
16:00
Meisjes A2Eersel MA1
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 1 juni
16:15
Meisjes A3Eindhoven MA3
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 15 juni
16:15
Meisjes A2Goirle MA3
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

BerBleConDruGelHeeHOCMaaNovNueOirSon
Berkel-Enschot D13 - 12 - 04 - 01 - 07 - 02 - 03 - 39 - 1
Blerick D11 - 54 - 02 - 43 - 13 - 41 - 75 - 12 - 4
Concordia D11 - 33 - 42 - 31 - 32 - 30 - 31 - 12 - 10
Drunen D13 - 35 - 03 - 13 - 24 - 22 - 21 - 33 - 32 - 3
Geldrop D11 - 06 - 14 - 16 - 31 - 16 - 22 - 13 - 3
Heeze D10 - 41 - 33 - 21 - 71 - 42 - 33 - 40 - 2
HOCO D12 - 16 - 13 - 22 - 12 - 13 - 22 - 22 - 3
Maastricht D15 - 13 - 41 - 14 - 01 - 16 - 13 - 21 - 03 - 1
Nova D12 - 01 - 13 - 13 - 22 - 25 - 47 - 24 - 02 - 1
Nuenen D12 - 23 - 25 - 04 - 04 - 30 - 23 - 34 - 32 - 1
Oirschot D14 - 13 - 04 - 51 - 14 - 11 - 22 - 21 - 21 - 0
Son D13 - 34 - 05 - 02 - 41 - 48 - 12 - 14 - 34 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-Oost".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-Oost".