Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule C

5e in poule 2e klasse Dames senioren Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 september
1
Blerick D1
5
Berkel-Enschot D1
3
Maastricht D1
2
Nuenen D1
3
Nova D1
2
Drunen D1
1
Oirschot D1
1
Geldrop D1
5
Son D1
0
Concordia D1
2
HOCO D1
1
Heeze D1
Zondag 9 september
2
Berkel-Enschot D1
0
HOCO D1
0
Heeze D1
2
Son D1
1
Concordia D1
1
Oirschot D1
1
Geldrop D1
1
Nova D1
2
Drunen D1
2
Maastricht D1
3
Nuenen D1
2
Blerick D1

Wedstrijdschema

Dames 1
Nova D1
Thuis
23-09-2018 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 778
Scheidsrechters: Winfred Laudy, Jan Jacobs
Oirschot D1
Dames 1
Uit
30-09-2018 12:45
Zandveld
Nr. 1311
Aanbevolen vertrektijd: 11:50. Locatie: Sportp. 'Moorland', OIRSCHOT - Veld 2
Dames 1
Son D1
Thuis
07-10-2018 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 1498
Scheidsrechters: Winfred Laudy, Wietze Relou
HOCO D1
Dames 1
Uit
14-10-2018 12:45
Waterveld
Nr. 1970
Aanbevolen vertrektijd: 11:40. Locatie: sportp. 'D'n Donk', OISTERWIJK - Veld 1
Dames 1
Berkel Enschot D1
Thuis
28-10-2018 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 2218
Heeze D1
Dames 1
Uit
04-11-2018 12:45
Semiveld
Nr. 2638
Aanbevolen vertrektijd: 11:45. Locatie: Sportp. 'Het Lambrek', HEEZE - Veld 1
Dames 1
Concordia D1
Thuis
11-11-2018 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 2938
Geldrop D1
Dames 1
Uit
18-11-2018 12:45
Semiveld
Nr. 3352
Aanbevolen vertrektijd: 11:55. Locatie: sportp. 'De Bronzenwei', GELDROP - Fokker veld
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Drunen D1
Thuis
25-11-2018
Nr. 3658
Blerick D1
Dames 1
Uit
10-03-2019
Nr. 4306
Locatie: Maassenhof, VENLO
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Maastricht D1
Thuis
17-03-2019
Nr. 4378
Nova D1
Dames 1
Uit
24-03-2019
Nr. 4965
Locatie: Sportp. 'De Kaldeborn', HEERLEN
Dames 1
Oirschot D1
Thuis
31-03-2019
Nr. 5098
Son D1
Dames 1
Uit
07-04-2019
Nr. 5628
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
HOCO D1
Thuis
14-04-2019
Nr. 5818
Berkel Enschot D1
Dames 1
Uit
05-05-2019 12:45
Semiveld
Nr. 6288
Aanbevolen vertrektijd: 11:45. Locatie: Sportp. Gen. Eisenhowerweg, BERKEL ENSCHOT - Veld 3
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Heeze D1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6538
Concordia D1
Dames 1
Uit
19-05-2019
Nr. 6954
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
Dames 1
Geldrop D1
Thuis
26-05-2019
Nr. 7258
Drunen D1
Dames 1
Uit
02-06-2019
Nr. 7612
Locatie: Rekreatiepark, DRUNEN

Poule stand (5e in poule 2e klasse Dames senioren Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son D122007006
2.Berkel-Enschot D122007106
3.Maastricht D121105404
4.Nova D121104304
5.Nuenen D121015503
6.HOCO D121012303
7.Geldrop D120202202
8.Oirschot D120202202
9.Drunen D120114501
10.Concordia D120111601
11.Heeze D120021400
12.Blerick D120023800

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 22 september
14:15
Meisjes A5Eindhoven MA5
Scheidsrechters: D1
Veld C (Zandveld)
Zaterdag 29 september
14:15
Meisjes A3Helmond MA3
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
16:00
Meisjes B3Bakel MB1
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 6 oktober
16:00
Meisjes A2Helmond MA2
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

BerBleConDruGelHeeHOCMaaNovNueOirSon
Berkel-Enschot D12 - 0
Blerick D11 - 5
Concordia D11 - 1
Drunen D12 - 2
Geldrop D11 - 1
Heeze D10 - 2
HOCO D12 - 1
Maastricht D13 - 2
Nova D13 - 2
Nuenen D13 - 2
Oirschot D11 - 1
Son D15 - 0