Dames 1

8e in poule Landelijk - Poule D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
1
Oedenrode D1
3
Uden D1
3
Nuenen D1
0
Berkel-Enschot D1
0
Gemert D1
0
Scoop D1
2
Drunen D1
0
Son D1
3
Best D1
1
Heeze D1
5
Waalwijk D1
2
Goirle D1
Zondag 18 september
0
Son D1
2
Best D1
1
Scoop D1
1
Drunen D1
3
Berkel-Enschot D1
1
Gemert D1
3
Uden D1
1
Nuenen D1
3
Waalwijk D1
1
Oedenrode D1
0
Goirle D1
6
Heeze D1
Zondag 11 september
1
Oedenrode D1
2
Goirle D1
0
Nuenen D1
1
Waalwijk D1
5
Gemert D1
1
Uden D1
5
Drunen D1
5
Berkel-Enschot D1
5
Best D1
2
Scoop D1
4
Heeze D1
0
Son D1

Wedstrijdschema

Nuenen D1
Berkel Enschot D1
Thuis
25-09-2022 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 788409
Scheidsrechters: H45-2
Scoop D1
Nuenen D1
Uit
02-10-2022 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 788416
Aanbevolen vertrektijd: 11:10
Nuenen D1
Son D1
Thuis
09-10-2022 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 788421
Scheidsrechters: Jan Jacobs, Wim Drissen
Heeze D1
Nuenen D1
Uit
16-10-2022 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 788427
Aanbevolen vertrektijd: 11:45
Nuenen D1
Best D1
Thuis
30-10-2022
Nr. 788433
Drunen D1
Nuenen D1
Uit
06-11-2022 12:45
Rietveld (Zandveld)
Nr. 788438
Nuenen D1
Gemert D1
Thuis
13-11-2022
Nr. 788445
Nuenen D1
Goirle D1
Thuis
20-11-2022
Nr. 788450
Oedenrode D1
Nuenen D1
Uit
27-11-2022 12:45
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 788456
Aanbevolen vertrektijd: 11:45
Waalwijk D1
Nuenen D1
Uit
12-03-2023
Nr. 788466
Nuenen D1
Uden D1
Thuis
19-03-2023
Nr. 788469
Berkel Enschot D1
Nuenen D1
Uit
26-03-2023
Nr. 788477
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen D1
Scoop D1
Thuis
02-04-2023
Nr. 788481
Son D1
Nuenen D1
Uit
16-04-2023
Nr. 788488
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuenen D1
Heeze D1
Thuis
23-04-2023
Nr. 788493
Best D1
Nuenen D1
Uit
14-05-2023
Nr. 788499
Nuenen D1
Drunen D1
Thuis
21-05-2023
Nr. 788505
Gemert D1
Nuenen D1
Uit
04-06-2023
Nr. 788510
Let op: Uit tenue dames of heren
Goirle D1
Nuenen D1
Uit
11-06-2023
Nr. 788521
Nuenen D1
Oedenrode D1
Thuis
18-06-2023
Nr. 788522

Poule stand (8e in poule Landelijk - Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best D1330010309
2.Waalwijk D133009309
3.Heeze D1320111306
4.Uden D132017706
5.Drunen D131208605
6.Gemert D131116404
7.Berkel-Enschot D131118904
8.Nuenen D131024403
9.Goirle D1310241203
10.Scoop D130213602
11.Oedenrode D130033800
12.Son D130030800

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zaterdag 1 oktober
12:45
Nuenen JO14-1Geel Zwart JO14-1
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
14:45
Nuenen MO16-1HCAS MO16-1
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 8 oktober
13:00
Nuenen J018-2Rosmalen JO18-3
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)
14:45
Nuenen JO16-1Uden JO16-1
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 15 oktober
12:45
Nuenen MO16-1Oranje-Rood MO16-3
Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
15:00
Nuenen MO18-3Helmond MO18-3
Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

BerkeSon DDruneWaalwOedenGoirlBest Uden ScoopNueneHeezeGemer
Berkel-Enschot D13 - 1
Son D10 - 2
Drunen D15 - 52 - 0
Waalwijk D13 - 15 - 2
Oedenrode D11 - 21 - 3
Goirle D10 - 6
Best D15 - 23 - 1
Uden D13 - 1
Scoop D11 - 1
Nuenen D13 - 00 - 1
Heeze D14 - 0
Gemert D15 - 10 - 0