Dames 1

6e in poule Dames senioren 2e klasse C
12e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-Oost
1e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Zuid-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
1
Drunen D1
1
Scoop D1
6
Maastricht D1
2
Horst D1
4
Nova D1
1
Blerick D1
1
Nuenen D1
1
Oedenrode D1
1
Oirschot D1
3
HOCO D1
2
Son D1
0
Goirle D1

Wedstrijdschema

Dames 1
Horst
Thuis
05-04-2020 12:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 208661
AFGELAST, , Scheidsrechters: Winfred Laudy, Johan Thomas
Blerick
Dames 1
Uit
19-04-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 208664
AFGELAST, ,
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Maastricht D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 208675
Drunen D1
Dames 1
Uit
17-05-2020 12:45
Raboveld (Zandveld)
Nr. 208679
Dames 1
Oirschot D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 208686
Son D1
Dames 1
Uit
07-06-2020
Nr. 208694
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Nova D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 208700

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maastricht D1129303612030
2.Oedenrode D1128313113027
3.Son D1127413314025
4.HOCO D1127412816025
5.Nova D1126422620022
6.Nuenen D1124442527016
7.Horst D1124262534014
8.Goirle D1123271830011
9.Oirschot D1122461925010
10.Drunen D112165142309
11.Blerick D112111093304
12.Scoop D112039112803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum D111003003
2.Geldrop D111002003
3.Deurne D111002103
4.Don Quishoot D111002103
5.Apeliotes D111002103
6.Basko D111001003
7.Boxmeer D111001003
8.Oirschot D110103302
9.Goirle D110102202
10.Geel-Zwart D110103301
11.Gemert D110102201
12.Nuenen D110011200
13.Wijchen D110011200
14.Oedenrode D110011200
15.Son D110010100
16.Berkel-Enschot D110010100
17.Scoop D110010200
18.Drunen D110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen D111006103
2.Gemert D111005003
3.Oirschot D111005103
4.Don Quishoot D111002103
5.Deurne D111002103
6.Scoop D110102202
7.Basko D110102202
8.DVS D110102201
9.Concordia D110102201
10.Blerick D110011200
11.Heeze D110011200
12.Venray D110011500
13.Horst D110011600
14.Boekel D110010500

Begeleiders (3)

Spelers (12)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld B (Waterveld) (AB)
D1 indien voor uitwedstrijd
di
20:30
-
22:00
Veld B (Waterveld) (ABCD)
D1 indien voor uitwedstrijd
vr
18:30
-
20:30
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 4 april
12:30
Meisjes B1Oranje-Rood
AFGELAST, , Scheidsrechters: D1
Veld B (Waterveld)
14:15
Meisjes A1Tegelen
AFGELAST, , Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 18 april
16:15
Meisjes D1Weert
AFGELAST, , Scheidsrechters: D1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

Nova BleriSon DOirscHOCO DruneOedenMaastHorstGoirlScoopNuene
Nova D14 - 12 - 20 - 22 - 03 - 13 - 3
Blerick D11 - 30 - 31 - 31 - 10 - 31 - 3
Son D12 - 23 - 11 - 13 - 32 - 35 - 02 - 0
Oirschot D12 - 54 - 11 - 31 - 13 - 34 - 01 - 1
HOCO D13 - 01 - 15 - 12 - 2
Drunen D11 - 11 - 21 - 23 - 21 - 10 - 41 - 1
Oedenrode D12 - 03 - 02 - 26 - 03 - 2
Maastricht D15 - 03 - 02 - 16 - 25 - 12 - 0
Horst D10 - 11 - 12 - 34 - 12 - 26 - 3
Goirle D11 - 01 - 54 - 11 - 23 - 2
Scoop D11 - 20 - 30 - 22 - 21 - 2
Nuenen D12 - 21 - 12 - 12 - 1
Geel-Don QBerkeApeliDeurnSon DOirscDruneBaskoCivicBoxmeWijchOedenGoirlGeldrScoopNueneGemer
Geel-Zwart D1
Don Quishoot D12 - 1
Berkel-Enschot D1
Apeliotes D1
Deurne D12 - 1
Son D1
Oirschot D13 - 3
Drunen D10 - 3
Basko D11 - 0
Civicum D1
Boxmeer D11 - 0
Wijchen D1
Oedenrode D1
Goirle D1
Geldrop D1
Scoop D1
Nuenen D1
Gemert D12 - 2
DVS DDon QVenraDeurnBoekeBleriOirscBaskoHorstConcoScoopNueneHeezeGemer
DVS D12 - 2
Don Quishoot D1
Venray D11 - 5
Deurne D1
Boekel D1
Blerick D1
Oirschot D1
Basko D1
Horst D1
Concordia D12 - 2
Scoop D1
Nuenen D1
Heeze D11 - 2
Gemert D15 - 0