Dames 1

4e in poule Dames senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
2
Nova D1
2
HOCO D1
2
Son D1
3
Maastricht D1
3
Goirle D1
2
Scoop D1
6
Oedenrode D1
0
Horst D1
1
Oirschot D1
1
Drunen D1
Zondag 6 oktober
2
Maastricht D1
1
Oirschot D1
0
Blerick D1
3
Son D1
1
Drunen D1
1
Nova D1
1
Scoop D1
2
Oedenrode D1
2
HOCO D1
2
Goirle D1
6
Horst D1
3
Nuenen D1
Zondag 29 september
3
Oedenrode D1
0
HOCO D1
2
Nuenen D1
1
Scoop D1
4
Oirschot D1
1
Blerick D1
2
Nova D1
0
Goirle D1
1
Drunen D1
1
Maastricht D1
4
Oirschot D1
1
Blerick D1
Zondag 22 september
1
Goirle D1
2
Oedenrode D1
0
Scoop D1
3
Son D1
1
Horst D1
1
Oirschot D1
5
Maastricht D1
0
Nova D1
1
Blerick D1
1
Drunen D1

Wedstrijdschema

Maastricht D1
Dames 1
Uit
27-10-2019 12:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 208608
Aanbevolen vertrektijd: 11:15
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Horst D1
Thuis
01-11-2019 20:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 276595
Dames 1
Drunen D1
Thuis
03-11-2019 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 208617
Scheidsrechters: Winfred Laudy, Jan Jacobs
Oirschot D1
Dames 1
Uit
10-11-2019 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 208623
Aanbevolen vertrektijd: 11:50
Dames 1
Son D1
Thuis
17-11-2019 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 208629
Scheidsrechters: Johan Thomas, Peter van Merode
Nova D1
Dames 1
Uit
24-11-2019 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 208631
Dames 1
Oedenrode D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 208639
Goirle D1
Dames 1
Uit
15-03-2020
Nr. 208643
Dames 1
HOCO D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 208650
Scoop D1
Dames 1
Uit
29-03-2020
Nr. 208660
Dames 1
Horst D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 208661
Blerick D1
Dames 1
Uit
19-04-2020
Nr. 208664
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Maastricht D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 208675
Drunen D1
Dames 1
Uit
17-05-2020
Nr. 208679
Dames 1
Oirschot D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 208686
Son D1
Dames 1
Uit
07-06-2020
Nr. 208694
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 1
Nova D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 208700

Poule stand (4e in poule Dames senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode D16600184018
2.Maastricht D16510176016
3.Son D16411195013
4.Nuenen D16303161609
5.HOCO D16231121109
6.Oirschot D1622211808
7.Nova D1622281108
8.Horst D16213131807
9.Drunen D1605161005
10.Goirle D1611481504
11.Scoop D1601561601
12.Blerick D1601541801

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld B (Waterveld) (AB)
di
20:30
-
22:00
Veld B (Waterveld) ([locpart_2_1234])
vr
18:30
-
20:30
Veld B (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Nova BleriSon DOirscHOCO DruneOedenMaastHorstGoirlScoopNuene
Nova D12 - 20 - 22 - 0
Blerick D11 - 30 - 31 - 1
Son D11 - 12 - 3
Oirschot D14 - 11 - 14 - 0
HOCO D13 - 02 - 2
Drunen D11 - 11 - 10 - 4
Oedenrode D13 - 06 - 03 - 2
Maastricht D15 - 03 - 02 - 1
Horst D11 - 12 - 36 - 3
Goirle D11 - 51 - 23 - 2
Scoop D10 - 32 - 21 - 2
Nuenen D12 - 12 - 1