Zaterdag 7 december (Hockey)
Zondag 1 december (Hockey)
3
Apeliotes H1
Liberty HLA
Vrijdag 29 november (Hockey)
2
Concordia H1
Zondag 24 november (Hockey)
3
Nova D1
Uden (O)
Heeze H1
5
Eindhoven (O)
Oranje-Rood H12
Tilburg HLA
0
Tilburg HLB
1
Helmond HLA
1
Geel Zwart HA
Civicum HA
Zaterdag 23 november (Hockey)
Oranje-Rood JA2
Den Bosch JB4
HCAS JC2
Concordia JD1
0
Geldrop JD2
4
Helmond MA1
1
HOD MA2
Den Bosch MA9
HCAS MA3
Dommel MB1
Eindhoven MB5
0
Rosmalen MC3
Liempde MC1
0
Eindhoven MC5
Mierlo MC6
Oranje-Rood MD5
Geldrop MD3
Helmond MD3
3
Eersel MD3
Vrijdag 22 november (Hockey)
Apeliotes D1
Donderdag 21 november (Hockey)
3
Heeze MIX
2
Zondag 17 november (Hockey)
2
Son D1
Drunen (O)
Helmond DJ2
0
Venlo DA
3
Rosmalen H1
Don Quishoot H4
2
Venlo H3
1
Den Bosch HLA
1
Nuenen HLC
3
Nuenen HLB
Oranje-Rood HD
4
Tegelen HA
Zondag 8 december (Zaalhockey)
Dames Jong 1 Zaal
HOD DJ2
Nova DJ1
Dames Jong 1 Zaal
Geldrop DJ3
Venray DJ1
HCAS JA1
Gemert JA1
Meisjes A2 Zaal
Eindhoven MA2
Helmond MA2
Meisjes A2 Zaal
Son MD1
Meisjes D1 Zaal
Meisjes D1 Zaal
Eindhoven MD2
Meisjes D4 Zaal
Son MD2
Meisjes D4 Zaal
Gemert MD5
Son MD2
Gemert MD5
2
HCAS JA1
1
Gemert JA1
Zaterdag 7 december (Zaalhockey)
0
HOD
4
Jongens 8 E2 Zaal
3
Son
4
Jongens 8 E2 Zaal
Jongens C1 Zaal
Gemert
Son
Jongens C1 Zaal
Jongens D1 Zaal
Oranje-Rood JD3
Hockeer JD1
Jongens D1 Zaal
Jongens D2 Zaal
Oranje-Rood
Eindhoven
Jongens D2 Zaal
Oranje-Rood
Meisjes 8 E1 Zaal
Meisjes 8 E1 Zaal
MEP
0
DVS
1
Meisjes 8 E3 Zaal
0
Meisjes 8 E3 Zaal
6
HOD
0
Bakel
4
Meisjes 8 E4 Zaal
Meisjes 8 E4 Zaal
Son
Meisjes B1 Zaal
Deurne MB1
Meisjes B1 Zaal
Helmond MB2
Meisjes B3 Zaal
Udenhout MB1
MEP MB5
Meisjes B3 Zaal
0
Best MC2
3
Meisjes C1 Zaal
2
Meisjes C1 Zaal
4
Basko MC2
Meisjes D2 Zaal
Geel Zwart MD2
Meisjes D2 Zaal
Hopbel MD1
Meisjes D3 Zaal
Were Di MD4
Meisjes D3 Zaal
MEP MD7
5
2
Geel Zwart MD2
Hopbel MD1
2
MEP MD7
3
Were Di MD4
Zondag 1 december (Zaalhockey)
Geldrop D1
Dames 1 Zaal
5
Rosmalen
2
Dames 1 Zaal
2
Tegelen DJ2
3
Oedenrode
Basko
Jongens A1 Zaal
Jongens A1 Zaal
Concordia
0
Jongens B1 Zaal
2
Son
2
Helmond
7
Jongens B1 Zaal
Meisjes A3 Zaal
Basko
Meisjes A3 Zaal
Helden
Meisjes B3 Zaal
MEP
Meisjes B3 Zaal
Best
1
3
4
4