Donderdag 23 januari (Hockey)
Donderdag 16 januari (Hockey)
Donderdag 9 januari (Hockey)
Zaterdag 25 januari (Zaalhockey)
Oranje-Rood JB4
Jongens B1 Zaal
Son JB1
Jongens B1 Zaal
Jongens D2 Zaal
Best JD2
Jongens D2 Zaal
Helmond JD2
Best M8E2
Meisjes 8 E3 Zaal
HOD M8E1
Meisjes 8 E3 Zaal
Tegelen MA1
Meisjes A1 Zaal
Son MA1
Meisjes A1 Zaal
Helmond MB2
Meisjes B1 Zaal
Meisjes B1 Zaal
Mierlo MB2
Mierlo MB3
Meisjes B2 Zaal
Meisjes B2 Zaal
Helmond MB4
Best MB6
Meisjes B3 Zaal
Meisjes B3 Zaal
Drunen MB5
Best MB6
Drunen MB5
Helmond MB2
Mierlo MB2
Helmond JD2
Best JD2
Zondag 19 januari (Zaalhockey)
Gemert DJ1
Eindhoven
Jongens A1 Zaal
Concordia JA1
Jongens A1 Zaal
Weert MA2
Meisjes A2 Zaal
Meisjes A2 Zaal
Mierlo
3
Meisjes B1 Zaal
1
Eindhoven
2
Oranje-Rood
4
Meisjes B1 Zaal
2
Oirschot
3
Meisjes C1 Zaal
4
Meisjes C1 Zaal
4
Helmond
Meisjes D1 Zaal
Son
Oirschot
Meisjes D1 Zaal
Hopbel
Meisjes D2 Zaal
Oss
Meisjes D2 Zaal
Meisjes D4 Zaal
Helmond
Deurne
Meisjes D4 Zaal
0
1
7
2
Zaterdag 18 januari (Zaalhockey)
DVS JD1
Jongens D2 Zaal
Oranje-Rood JD6
Jongens D2 Zaal
Meisjes 8 E1 Zaal
Rosmalen M8E1
Den Bosch
Meisjes 8 E1 Zaal
HOCO
Meisjes C3 Zaal
Waalwijk
Meisjes C3 Zaal
Zondag 12 januari (Zaalhockey)
Jongens B1 Zaal
Hopbel JB1
6
Jongens B1 Zaal
2
Helmond
3
Mierlo
6
Jongens C1 Zaal
Jongens C1 Zaal
Best JC2
Oranje-Rood
Jongens D1 Zaal
Best
Jongens D1 Zaal
Nuth
Meisjes A3 Zaal
Weert
Meisjes A3 Zaal
3
Deurne
3
Meisjes B1 Zaal
2
Meisjes B1 Zaal
4
Oranje-Rood
7
Meisjes C3 Zaal
1
HOCO MC6
1
Meisjes C3 Zaal
4
Mierlo MC5
Meisjes C4 Zaal
Hopbel MC4
Meisjes C4 Zaal
Eindhoven MC6
MEP
Meisjes D3 Zaal
HOCO
Meisjes D3 Zaal
Hopbel JB1
Helmond JB2
Best JC2
Mierlo JC2
1
HOCO MC6
4
Mierlo MC5
Hopbel MC4
Eindhoven MC6
Zaterdag 11 januari (Zaalhockey)
Jongens A1 Zaal
Basko JA1
Jongens A1 Zaal
HOD JA2
4
Helmond JA2
5
HCAS JA1
Meisjes 8 E2 Zaal
Son
Oirschot
Meisjes 8 E2 Zaal
Meisjes 8 E4 Zaal
HOD
0
Meisjes 8 E4 Zaal
0
HCAS
Helmond MB4
Meisjes B2 Zaal
3
Eindhoven
2
Meisjes B2 Zaal
Drunen
Meisjes B3 Zaal
Were Di
Meisjes B3 Zaal
4
HOD JA2
10
Basko JA1
0
0
Zondag 5 januari (Zaalhockey)
Dames 1 Zaal
Geldrop
Dames 1 Zaal
Rosmalen
4
Dames Jong 1 Zaal
1
Heeze
1
Dames Jong 1 Zaal
3
Nova
2
Geel Zwart
HOD MA3
Meisjes A2 Zaal
Mierlo MA2
Meisjes A2 Zaal
Geel Zwart MD2
Meisjes D2 Zaal
1
Meisjes D2 Zaal
7
Mierlo
Meisjes D3 Zaal
Eersel
Were Di
Meisjes D3 Zaal
1
4
3
2
Zaterdag 4 januari (Zaalhockey)
0
Jongens 8 E1 Zaal
0
Oss
0
Jongens 8 E1 Zaal
0
Best
Jongens A1 Zaal
Scoop JA1
Jongens A1 Zaal
Eindhoven JA2
Jongens B1 Zaal
Mierlo
Uden
Jongens B1 Zaal
Rosmalen M8E1
Meisjes 8 E1 Zaal
MEP
Meisjes 8 E1 Zaal
Meisjes A1 Zaal
Heeze
Eindhoven
Meisjes A1 Zaal
1
Meisjes A3 Zaal
6
Weert
Meisjes A3 Zaal
Tegelen MA3
Helmond
Meisjes B2 Zaal
Eersel
Meisjes B2 Zaal
7
Meisjes C1 Zaal
4
Best MC2
2
Meisjes C1 Zaal
4
Oirschot MC2
2
Meisjes C2 Zaal
3
Venray
7
Meisjes C2 Zaal
0
Son MC2
Meisjes C4 Zaal
Mierlo MC6
Hopbel MC4
Meisjes C4 Zaal
2
Scoop JA1
2
Eindhoven JA2
Weert MA3
Tegelen MA3
2
3
2
Best MC2
3
Oirschot MC2
0
0
0
0