Jongens O18-1

7e in poule Zuid Nederland - A
3e in poule Zuid Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Eindhoven JO18-2
Nuenen JO18-1
Uit
02-03-2024 10:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1193593
Aanbevolen vertrektijd: 10:00, Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
Nuenen JO18-1
Sjinborn JO18-1
Thuis
09-03-2024 15:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1193595
Nuenen JO18-1
Oranje-Rood JO18-5
Thuis
16-03-2024 11:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1193599
Scheidsrechters: H1
Hockeer JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
23-03-2024
Nr. 1193603
Locatie: Sportpark Backersbosch, Cadier en Keer
Nuenen JO18-1
HCAS JO18-1
Thuis
30-03-2024
Nr. 1193608
Delta Venlo JO18-2
Nuenen JO18-1
Uit
06-04-2024
Nr. 1193613
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Heeze JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
13-04-2024 14:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1193617
Aanbevolen vertrektijd: 13:00, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
Nuenen JO18-1
Eindhoven JO18-2
Thuis
20-04-2024
Nr. 1193619
Sjinborn JO18-1
Nuenen JO18-1
Uit
11-05-2024 10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1193624
Aanbevolen vertrektijd: 08:15, Locatie: Sportpark Dr. Ariƫnsstraat, Valkenburg lb

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS JO18-15500264015
2.Hockeer JO18-153201910011
3.Oranje-Rood JO18-55311148010
4.Delta Venlo JO18-2522112708
5.Heeze JO18-15212141007
6.Eindhoven JO18-25113111404
7.Nuenen JO18-1501472401
8.Sjinborn/Meerssen JO18-1500583400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oedenrode JO18-14400322012
2.MEP JO18-2430111709
3.Nuenen JO18-15302151509
4.Hopbel JO18-1421117907
5.Eindhoven JO18-2411291104
6.Civicum/Boxmeer JO18-1401332301
7.Oranje-Rood JO18-650142223-2

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Scheidsrechtersbeurt

Zaterdag 9 maart
09:00
Nuenen MO14-1Geldrop MO14-1
Scheidsrechters: JO18-1
Veld A (Waterveld)
10:30
Nuenen MO14-3Hopbel MO14-2
Scheidsrechters: JO18-1
Veld B (Waterveld)
12:30
Nuenen JO12-1Maastricht JO12-1
Scheidsrechters: JO18-1
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 16 maart
13:00
Nuenen MO14-4Eindhoven MO14-5
Scheidsrechters: JO18-1
Veld C (Zandveld)
15:00
Nuenen MO16-3Basko MO16-4
Scheidsrechters: JO18-1
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

DeltaOranjSjinbNueneHockeHeezeHCAS Eindh
Delta Venlo JO18-22 - 21 - 31 - 0
Oranje-Rood JO18-54 - 14 - 1
Sjinborn/Meerssen JO18-11 - 73 - 6
Nuenen JO18-10 - 64 - 41 - 4
Hockeer JO18-12 - 22 - 14 - 2
Heeze JO18-12 - 36 - 2
HCAS JO18-111 - 16 - 12 - 0
Eindhoven JO18-22 - 21 - 4
OranjCivicOedenNueneMEP JHopbeEindh
Oranje-Rood JO18-61 - 10 - 8
Civicum/Boxmeer JO18-10 - 2
Oedenrode JO18-115 - 07 - 0
Nuenen JO18-16 - 05 - 3
MEP JO18-22 - 05 - 21 - 0
Hopbel JO18-11 - 45 - 2
Eindhoven JO18-25 - 11 - 63 - 3