Jongens O18-1

2e in poule Zuid Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 5 februari
Rosmalen JO18-2
Nuenen JO18-1
Nuenen JO18-1
Oranje-Rood JO18-3
Rosmalen JO18-2
Oranje-Rood JO18-3
Gemert JO18-1
Oedenrode JO18-2
HCAS JO18-1
Oedenrode JO18-2
Gemert JO18-1
HCAS JO18-1
Zaterdag 28 januari
4
Nuenen JO18-1
0
Rosmalen JO18-2
1
Oedenrode JO18-2
1
Rosmalen JO18-2
1
Nuenen JO18-1
0
Oedenrode JO18-2
Zondag 22 januari
6
Gemert JO18-1
0
Rosmalen JO18-2
4
Oranje-Rood JO18-3
0
Rosmalen JO18-2
2
Gemert JO18-1
2
Oranje-Rood JO18-3
Zaterdag 21 januari
5
HCAS JO18-1
2
Berlicum JO18-1
1
Berlicum JO18-1
6
Nuenen JO18-1
3
HCAS JO18-1
1
Nuenen JO18-1
Zaterdag 14 januari
2
Berlicum JO18-1
4
Oranje-Rood JO18-3
1
Oranje-Rood JO18-3
3
Gemert JO18-1
1
Berlicum JO18-1
11
Gemert JO18-1
Zondag 8 januari
4
Berlicum JO18-1
6
HCAS JO18-1
5
Rosmalen JO18-2
6
HCAS JO18-1
1
Berlicum JO18-1
3
Rosmalen JO18-2

Wedstrijdschema

JO18-1
Oranje-Rood JO18-3
Thuis
05-02-2023 19:20
Nr. 1015730
Zaalleiding: Hockey Club Rosmalen, Locatie: Rodenborch College, Rosmalen
Rosmalen JO18-2
JO18-1
Uit
05-02-2023 20:10
Zaal onbekende ondergrond
Nr. 1015732
Aanbevolen vertrektijd: 19:05, Zaalleiding: Hockey Club Rosmalen, Locatie: Rodenborch College, Rosmalen
JO18-1
Berlicum JO18-1
Thuis
11-02-2023 16:45
Nr. 1015717
Scheidsrechters: H1, J018-1 balken opruimen en zaalwacht gedurende het gehele blok , Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Tivoli, Eindhoven
Gemert JO18-1
Berlicum JO18-1
Thuis
11-02-2023 17:35
Nr. 1015719
Scheidsrechters: Jan Jacobs, Bas Rijnen, Zaalleiding: Hockey Club Nuenen
JO18-1
Gemert JO18-1
Thuis
11-02-2023 18:25
Nr. 1015720
Scheidsrechters: Jan Jacobs, Bas Rijnen, Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Tivoli, Eindhoven

Poule stand (2e in poule Zuid Nederland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert JO18-186113413019
2.Nuenen JO18-185122715016
3.HCAS JO18-185123025016
4.Oedenrode JO18-284222718014
5.Oranje-Rood JO18-384222516014
6.Rosmalen JO18-210217183207
7.Berlicum JO18-110001014563-3

Teambegeleiders (4)

Spelers (24)

Fluit dienst

Zaterdag 11 februari
14:15
JO18-2Geel Zwart JO18-2
Scheidsrechters: JO18-1, J018-2 balken leggen en zaalwacht gedurende het gehele blok , Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Tivoli, Eindhoven
Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Tivoli, Eindhoven
15:05
Geel-Zwart JO18-2MEP JO18-2
Scheidsrechters: JO18-1, Zaalleiding: Hockey Club Nuenen
Zaalleiding: Hockey Club Nuenen
Zondag 12 februari
16:30
DO25-1MEP DO25-1
Scheidsrechters: JO18-1, D025-1 zaalwacht gedurende het gehele blok , Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Hongerman, Nuenen
Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Hongerman, Nuenen
17:20
Best DO25-1MEP DO25-1
Scheidsrechters: JO18-1, Zaalleiding: Hockey Club Nuenen
Zaalleiding: Hockey Club Nuenen
18:10
DO25-1Best DO25-1
Scheidsrechters: JO18-1, Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Hongerman, Nuenen
Zaalleiding: Hockey Club Nuenen, Locatie: Hongerman, Nuenen

Team resultaten

OedenBerliOranjHCAS GemerRosmaNuene
Oedenrode JO18-27 - 35 - 21 - 14 - 4
Berlicum JO18-10 - 52 - 44 - 61 - 111 - 31 - 6
Oranje-Rood JO18-35 - 25 - 02 - 21 - 34 - 02 - 5
HCAS JO18-1 - 5 - 22 - 43 - 13 - 1
Gemert JO18-1 - 2 - 2 - 6 - 02 - 0
Rosmalen JO18-22 - 34 - 0 - 5 - 62 - 4 -
Nuenen JO18-11 - 0 - 6 - 34 - 0