Heren 35A

4e in poule Heren Veteranen Overgangsklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
5
Helmond H35A
5
Nuenen H35A
2
Oranje-Rood H35D
2
Berlicum H35A
3
Oranje-Rood H35C
5
Oss H35A
3
HOD H35A
3
Den Bosch H35A
8
Geel-Zwart H35A
1
Eindhoven H35A
Zondag 6 september
8
Berlicum H35A
1
Oranje-Rood H35C
2
Eindhoven H35A
2
Helmond H35A
2
Den Bosch H35A
4
Geel-Zwart H35A
1
Heesch H35A
1
Oranje-Rood H35D
2
Oss H35A
1
HOD H35A

Wedstrijdschema

Heren 35A
Geel Zwart H35A
Thuis
20-09-2020 12:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 472021
Scheidsrechters: H35B
Den Bosch H35A
Heren 35A
Uit
27-09-2020 15:45
KGZ 5 (Zandveld)
Nr. 472024
Aanbevolen vertrektijd: 14:35
Heren 35A
Eindhoven H35A
Thuis
04-10-2020 13:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 472033
Scheidsrechters: H35B
HOD H35A
Heren 35A
Uit
11-10-2020 10:45
FIKAGEAR (Waterveld)
Nr. 472039
Aanbevolen vertrektijd: 09:45
Let op: Uit tenue dames of heren
Heesch H35A
Heren 35A
Uit
25-10-2020 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 472042
Aanbevolen vertrektijd: 09:50
Heren 35A
Berlicum H35A
Thuis
01-11-2020
Nr. 472053
Oss H35A
Heren 35A
Uit
08-11-2020
Nr. 472059
Heren 35A
Oranje-Rood H35C
Thuis
15-11-2020
Nr. 472065
Oranje-Rood H35D
Heren 35A
Uit
22-11-2020 12:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 472070
Maastricht H35A
Heren 35A
Uit
07-03-2021
Nr. 492345
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 35A
Helmond H35A
Thuis
14-03-2021
Nr. 495389
Geel Zwart H35A
Heren 35A
Uit
21-03-2021
Nr. 495391
Heren 35A
Den Bosch H35A
Thuis
28-03-2021
Nr. 495398
Eindhoven H35A
Heren 35A
Uit
11-04-2021
Nr. 495402
Heren 35A
HOD H35A
Thuis
18-04-2021
Nr. 495413
Heren 35A
Heesch H35A
Thuis
25-04-2021
Nr. 495418
Berlicum H35A
Heren 35A
Uit
16-05-2021
Nr. 495420
Heren 35A
Oss H35A
Thuis
30-05-2021
Nr. 495429
Oranje-Rood H35C
Heren 35A
Uit
06-06-2021
Nr. 495436
Heren 35A
Oranje-Rood H35D
Thuis
13-06-2021
Nr. 495444

Poule stand (4e in poule Heren Veteranen Overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart H35A220012306
2.Oss H35A22007406
3.Berlicum H35A211010304
4.Nuenen H35A21109704
5.Helmond H35A20207702
6.Oranje-Rood H35D20203302
7.Heesch H35A10101101
8.HOD H35A20114501
9.Den Bosch H35A20115701
10.Eindhoven H35A201131001
11.Maastricht H35A10012400
12.Oranje-Rood H35C200241300

Teambegeleiders (1)

Spelers (19)

Trainingen

do
21:00
-
22:00
Veld B (Waterveld) (AB)
Afwijkend schema bij wedstrijd
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 20 september
10:30
Heren 35BEindhoven H35B
Scheidsrechters: H35A
Veld B (Waterveld)
Zondag 4 oktober
10:45
Heren Jong 1Helmond HJ1
Scheidsrechters: H35A
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

OranjOranjDen BOss HNueneMaastHOD HHelmoHeescGeel-EindhBerli
Oranje-Rood H35D2 - 2
Oranje-Rood H35C3 - 5
Den Bosch H35A2 - 4
Oss H35A2 - 1
Nuenen H35A
Maastricht H35A
HOD H35A3 - 3
Helmond H35A5 - 5
Heesch H35A1 - 1
Geel-Zwart H35A8 - 1
Eindhoven H35A2 - 2
Berlicum H35A8 - 1