Dames Jong 3

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
6
Venray DJ1
0
Gemert DJ2
1
Oss DJ4
7
Mierlo DJ1
11
Helmond DJ5
0
Nuenen DJ3
Zondag 3 oktober
8
Mierlo DJ1
2
Venray DJ1
0
Gemert DJ2
12
Helmond DJ5
Zondag 26 september
5
Venray DJ1
2
Oss DJ4
6
Nuenen DJ3
1
Gemert DJ2
8
Helmond DJ5
4
Mierlo DJ1

Wedstrijdschema

Venray DJ1
Dames Jong 3
Uit
31-10-2021 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 556034
Aanbevolen vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportp. 'De Wie├źn', VENRAY
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames Jong 3
Mierlo DJ1
Thuis
07-11-2021 13:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 556039
Scheidsrechters: DJ2
Gemert DJ2
Dames Jong 3
Uit
14-11-2021 12:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 556042
Aanbevolen vertrektijd: 11:25, Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
Let op: Uit tenue dames of heren
Oss DJ4
Dames Jong 3
Uit
21-11-2021 14:15
veld 4 (Zandveld)
Nr. 556044
Aanbevolen vertrektijd: 12:55, Locatie: Gem. sportpark, OSS
Dames Jong 3
Helmond DJ5
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 556047

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond DJ55500475015
2.Mierlo DJ154013213012
3.Venray DJ15302181709
4.Nuenen DJ35104112503
5.Oss DJ4510482703
6.Gemert DJ2510443303

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 7 november
15:30
Dames Jong 2Son DJ2
Scheidsrechters: DJ3
Veld B (Waterveld)

Team resultaten

NueneGemerHelmoVenraOss DMierl
Nuenen DJ36 - 11 - 4
Gemert DJ20 - 12
Helmond DJ511 - 08 - 4
Venray DJ16 - 05 - 2
Oss DJ41 - 21 - 7
Mierlo DJ15 - 18 - 2