Dames Jong 3

5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond DJ510100010011030
2.Mierlo DJ1108027321024
3.Venray DJ1105053537015
4.Oss DJ4104062548012
5.Nuenen DJ310208236306
6.Gemert DJ21010978303

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

NueneGemerHelmoVenraOss DMierl
Nuenen DJ36 - 11 - 121 - 43 - 40 - 10
Gemert DJ21 - 60 - 121 - 41 - 41 - 8
Helmond DJ511 - 024 - 07 - 110 - 08 - 4
Venray DJ18 - 16 - 01 - 65 - 22 - 7
Oss DJ47 - 41 - 21 - 54 - 21 - 7
Mierlo DJ15 - 112 - 03 - 58 - 29 - 1