Meisjes D4

3e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
3
Rosmalen MD6
0
Son MD4
0
Geel-Zwart MD3
6
Nuenen MD4
Zaterdag 11 september
4
Son MD4
0
Geel-Zwart MD3

Wedstrijdschema

Meisjes D4
Son MD4
Thuis
25-09-2021 14:45
Veld C (Zandveld)
Nr. 565991
Scheidsrechters: MB1
Meisjes D4
Rosmalen MD6
Thuis
02-10-2021 13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 565994
Scheidsrechters: MB2
Berlicum MD2
Meisjes D4
Uit
09-10-2021 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 565995
Aanbevolen vertrektijd: 11:25, Locatie: Sportpark de Brand, BERLICUM NB

Poule stand (3e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MD321107304
2.Rosmalen MD611003003
3.Nuenen MD421016403
4.Son MD421014303
5.Berlicum MD210103301
6.Geel-Zwart MD3200201000

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Team resultaten

RosmaNueneHopbeBerliSon MGeel-
Rosmalen MD63 - 0
Nuenen MD4
Hopbel MD3
Berlicum MD2
Son MD44 - 0
Geel-Zwart MD30 - 6