Meisjes D4

3e in poule Meisjes D Zomercompetitie 5e klasse I
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 juni
3
Basko MD5
5
Eersel MD3
Zaterdag 12 juni
3
DVS MD2
10
Basko MD5

Wedstrijdschema

Meisjes D4
DVS MD2
Thuis
19-06-2021 11:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 506870
Scheidsrechters: MB2
Meisjes D4
Basko MD5
Thuis
26-06-2021 14:45
Veld C (Zandveld)
Nr. 506872
Scheidsrechters: MB3

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MD3220011306
2.Basko MD5210113803
3.Nuenen MD410010600
4.DVS MD2100131000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDL MD25500372015
2.Eindhoven MD55302231409
3.Nuenen MD45302171809
4.Eersel MD3520391906
5.HOD MD4511351704
6.Oranje-Rood MD11501472801

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld C (Zandveld) (AB)
do
17:00
-
18:00
Veld B (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerseBaskoDVS MNuene
Eersel MD3
Basko MD53 - 5
DVS MD23 - 10
Nuenen MD4
OranjEerseHDL MNueneEindhHOD M
Oranje-Rood MD112 - 32 - 2
Eersel MD30 - 32 - 5
HDL MD211 - 210 - 0
Nuenen MD45 - 0
Eindhoven MD56 - 17 - 110 - 1
HOD MD42 - 30 - 71 - 0