Meisjes O12-3
5e in poule Zuid Nederland - E
5e in poule Zuid Nederland - C
6e in poule Zuid Nederland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Nuenen MO12-3
4
Oedenrode MO12-2
3
Hopbel MO12-2
3
Geldrop MO12-4
5
Eindhoven MO12-3
2
MOP MO12-8
Zaterdag 6 april
2
MOP MO12-8
5
Geldrop MO12-4
5
Eindhoven MO12-3
3
Nuenen MO12-3
2
Hopbel MO12-2
3
Oedenrode MO12-2
Zaterdag 23 maart
2
Nuenen MO12-3
6
Hopbel MO12-2
3
Geldrop MO12-4
2
Eindhoven MO12-3
8
Oedenrode MO12-2
0
MOP MO12-8
Wedstrijdschema
Geldrop MO12-4
Nuenen MO12-3
Uit
20-04-2024
10:30
Neways Veld (Semiveld)
Nr. 1288511
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', Geldrop
Nuenen MO12-3
MOP MO12-8
Thuis
25-05-2024
11:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1288514
Hopbel MO12-2
Nuenen MO12-3
Uit
01-06-2024
11:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1288517
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
Nuenen MO12-3
Eindhoven MO12-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1288521
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oedenrode MO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 6 | 0 | 18 |
2. | Geldrop MO12-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 29 | 11 | 0 | 13 |
3. | Eindhoven MO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 27 | 11 | 0 | 12 |
4. | Hopbel MO12-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 17 | 0 | 7 |
5. | Nuenen MO12-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 35 | 0 | 3 |
6. | MOP MO12-8 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 42 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje-Rood MO12-9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 0 | 13 |
2. | Heeze MO12-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 0 | 8 |
3. | Geldrop MO12-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 15 | 0 | 7 |
4. | Basko MO12-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 7 | 0 | 6 |
5. | Nuenen MO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 6 |
6. | Mierlo MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 14 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje-Rood MO12-7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 45 | 4 | 0 | 15 |
2. | Mierlo MO12-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 11 | 0 | 10 |
3. | Best MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 19 | 0 | 10 |
4. | HOD MO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 18 | 0 | 6 |
5. | Eersel MO12-3-mix | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 17 | 0 | 3 |
6. | Nuenen MO12-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 44 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Femke Vogels
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
MOP M | Geldr | Nuene | Oeden | Hopbe | Eindh | |
MOP MO12-8 | 2 - 5 | 3 - 7 | 0 - 11 | |||
Geldrop MO12-4 | 2 - 3 | 5 - 1 | 3 - 2 | |||
Nuenen MO12-3 | 0 - 11 | 2 - 4 | 2 - 6 | |||
Oedenrode MO12-2 | 8 - 0 | 6 - 0 | ||||
Hopbel MO12-2 | 6 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | 1 - 4 | ||
Eindhoven MO12-3 | 5 - 2 | 5 - 3 | 0 - 2 |
Oranj | Mierl | Basko | Heeze | Geldr | Nuene | |
Oranje-Rood MO12-9 | 2 - 1 | 6 - 1 | 4 - 2 | |||
Mierlo MO12-5 | 0 - 3 | 0 - 4 | 2 - 1 | |||
Basko MO12-6 | 0 - 3 | 1 - 2 | ||||
Heeze MO12-3 | 0 - 0 | 2 - 2 | ||||
Geldrop MO12-4 | 1 - 0 | 0 - 6 | ||||
Nuenen MO12-3 | 5 - 3 | 3 - 4 | 1 - 3 |
Oranj | Eerse | Mierl | Nuene | HOD M | Best | |
Oranje-Rood MO12-7 | 5 - 1 | 11 - 0 | ||||
Eersel MO12-3-mix | 1 - 5 | 0 - 1 | 5 - 3 | |||
Mierlo MO12-4 | 1 - 7 | |||||
Nuenen MO12-3 | 1 - 17 | 1 - 5 | ||||
HOD MO12-4 | 5 - 4 | 1 - 4 | 8 - 2 | |||
Best MO12-1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 9 - 2 | 3 - 2 |