Meisjes D2

3e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
3
Helmond MD3
2
Oranje-Rood MD8
1
Bakel MD2
9
Basko MD2
Zaterdag 11 september
1
Basko MD2
0
Deurne MD1

Wedstrijdschema

Meisjes D2
Basko MD2
Thuis
25-09-2021 16:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 562596
Scheidsrechters: MB1
Meisjes D2
Bakel MD2
Thuis
02-10-2021 11:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 562600
Scheidsrechters: MB2
Oranje-Rood MD8
Meisjes D2
Uit
09-10-2021 08:45
veld 6 (Waterveld)
Nr. 562603
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN

Poule stand (3e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MD2220010106
2.Deurne MD121016103
3.Nuenen MD221017603
4.Helmond MD321013903
5.Bakel MD2210141103
6.Oranje-Rood MD820024600

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Team resultaten

OranjBaskoBakelNueneHelmoDeurn
Oranje-Rood MD8
Basko MD21 - 0
Bakel MD21 - 9
Nuenen MD2
Helmond MD33 - 2
Deurne MD1