Meisjes D2

4e in poule Meisjes D Zomercompetitie 3e klasse E
5e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 juni
2
Eersel MD2
6
Heeze MD1

Wedstrijdschema

Heeze
Meisjes D2
Uit
19-06-2021 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 504349
Aanbevolen vertrektijd: 09:45
Eersel MD2
Meisjes D2
Uit
26-06-2021 10:30
BBB veld (Zandveld)
Nr. 504350
Aanbevolen vertrektijd: 09:20

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MD2220012006
2.Heeze MD1220011306
3.Eersel MD2200221100
4.Nuenen MD2200211200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD MD25500282015
2.Geldrop MD354012111012
3.Heeze MD1530220809
4.Oranje-Rood MD85203121406
5.Nuenen MD2510472803
6.Eindhoven MD3500542900

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld B (Waterveld) (AB)
do
18:00
-
19:00
Veld B (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

EerseGeldrNueneHeeze
Eersel MD22 - 6
Geldrop MD2
Nuenen MD2
Heeze MD1
OranjGeldrNueneHOD MHeezeEindh
Oranje-Rood MD86 - 01 - 3
Geldrop MD36 - 23 - 27 - 0
Nuenen MD2
HOD MD26 - 12 - 0
Heeze MD14 - 1
Eindhoven MD31 - 20 - 111 - 4