Meisjes O14-4
5e in poule Zuid Nederland - E
4e in poule Zuid Nederland - C
6e in poule Zuid Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Geldrop MO14-4
0
Basko MO14-5
0
Nuenen MO14-4
6
HOD MO14-3
1
Eindhoven MO14-5
7
Oranje-Rood MO14-12
Zaterdag 16 maart
7
Oranje-Rood MO14-12
0
Geldrop MO14-4
0
Basko MO14-5
6
HOD MO14-3
Zaterdag 9 maart
0
HOD MO14-3
1
Eindhoven MO14-5
5
Geldrop MO14-4
1
Nuenen MO14-4
0
Basko MO14-5
13
Oranje-Rood MO14-12
Zaterdag 2 maart
3
Nuenen MO14-4
2
Basko MO14-5
8
Oranje-Rood MO14-12
2
HOD MO14-3
1
Eindhoven MO14-5
1
Geldrop MO14-4
Wedstrijdschema
Nuenen MO14-4
Eindhoven MO14-5
Thuis
30-03-2024
09:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 1290019
Scheidsrechters: MO18-1
Oranje-Rood MO14-12
Nuenen MO14-4
Uit
06-04-2024
14:20
veld 8 (Zandveld)
Nr. 1290024
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Basko MO14-5
Nuenen MO14-4
Uit
13-04-2024
16:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1290028
Locatie: Sportpark 'De Korze', Veldhoven
Nuenen MO14-4
Geldrop MO14-4
Thuis
20-04-2024
13:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 1290031
Scheidsrechters: MO18-1
Eindhoven MO14-5
Nuenen MO14-4
Uit
25-05-2024
14:40
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1290033
Aanbevolen vertrektijd: 13:50, Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
HOD MO14-3
Nuenen MO14-4
Uit
01-06-2024
11:20
Veld 8b (Semiveld)
Nr. 1290038
Aanbevolen vertrektijd: 10:20, Locatie: Sportpark 'Den Dries', Valkenswaard
Let op:
Uit tenue dames of heren
Nuenen MO14-4
Oranje-Rood MO14-12
Thuis
08-06-2024
Nr. 1290039
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje-Rood MO14-12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 35 | 3 | 0 | 12 |
2. | Geldrop MO14-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 0 | 7 |
3. | HOD MO14-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 9 | 0 | 6 |
4. | Eindhoven MO14-5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 8 | 0 | 4 |
5. | Nuenen MO14-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 13 | 0 | 3 |
6. | Basko MO14-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Geldrop MO14-4 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 0 | 9 |
2. | Basko MO14-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 0 | 7 |
3. | Son MO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 7 |
4. | Nuenen MO14-4 | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 6 | 0 | 7 |
5. | Oranje-Rood MO14-11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | 0 | 5 |
6. | Eindhoven MO14-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Horst MO14-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 5 | 0 | 15 |
2. | Geldrop MO14-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 8 | 0 | 10 |
3. | Venray MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 13 | 0 | 9 |
4. | Horst MO14-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 13 | 0 | 5 |
5. | Mierlo MO14-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 22 | 0 | 4 |
6. | Nuenen MO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 17 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Koen van de Donk
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (13)
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Basko | Nuene | HOD M | Geldr | Eindh | |
Oranje-Rood MO14-12 | 8 - 2 | 7 - 0 | ||||
Basko MO14-5 | 0 - 13 | 0 - 6 | ||||
Nuenen MO14-4 | 3 - 2 | 0 - 6 | ||||
HOD MO14-3 | 0 - 1 | |||||
Geldrop MO14-4 | 4 - 0 | 5 - 1 | ||||
Eindhoven MO14-5 | 1 - 7 | 1 - 1 |
Oranj | Basko | Son M | Nuene | Geldr | Eindh | |
Oranje-Rood MO14-11 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Basko MO14-5 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||
Son MO14-3 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
Nuenen MO14-4 | 3 - 3 | 0 - 0 | ||||
Geldrop MO14-4 | 0 - 0 | 4 - 2 | ||||
Eindhoven MO14-5 | 0 - 3 | 4 - 0 | 1 - 1 |
Mierl | Venra | Nuene | Horst | Horst | Geldr | |
Mierlo MO14-5 | 5 - 2 | 2 - 8 | ||||
Venray MO14-2 | 4 - 3 | 2 - 0 | 3 - 0 | |||
Nuenen MO14-4 | 3 - 4 | 1 - 5 | ||||
Horst MO14-3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Horst MO14-2 | 6 - 0 | 5 - 1 | ||||
Geldrop MO14-4 | 7 - 1 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 |