Meisjes C4

5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule P

5e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule P
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule P)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel MC110820434323
2.Son MC410640498022
3.HDL MC2106224912020
4.Deurne MC410217143907
5.Nuenen MC410208114006
6.Gemert MC510118107304

Spelers (2)

Team resultaten

BoeDeuGemHDLNueSon
Boekel MC18 - 011 - 02 - 05 - 10 - 0
Deurne MC41 - 43 - 10 - 54 - 11 - 4
Gemert MC50 - 73 - 30 - 84 - 12 - 12
HDL MC20 - 39 - 214 - 07 - 10 - 0
Nuenen MC40 - 11 - 05 - 01 - 30 - 8
Son MC42 - 23 - 09 - 03 - 38 - 0