Meisjes C4

5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 6e klasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
HOD MC7
5
Basko MC7
0
Mierlo MC6
3
Oranje-Rood MC11
Zaterdag 9 november
8
Scoop MC5
1
HOD MC7
5
Basko MC7
0
Mierlo MC6
Zaterdag 2 november
0
Oranje-Rood MC11
4
Scoop MC5
4
Mierlo MC6
0
HOD MC7
Zaterdag 26 oktober
5
Basko MC7
0
Oranje-Rood MC11
3
Scoop MC5
2
Mierlo MC6

Wedstrijdschema

Meisjes C4
Mierlo MC6
Thuis
23-11-2019 14:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 282187
Scheidsrechters: MB2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MC74400202012
2.Scoop MC54400163012
3.Oranje-Rood MC11420212906
4.Mierlo MC6410361103
5.Nuenen MC4410321503
6.HOD MC7400421800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maastricht MC45500372015
2.Eindhoven MC45311274010
3.Heeze MC35302191409
4.HOD MC65212141607
5.Best MC55104113103
6.Nuenen MC4500514200

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

do
18:30
-
20:00
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BaskoOranjMierlScoopHOD MNuene
Basko MC75 - 05 - 0
Oranje-Rood MC110 - 4
Mierlo MC60 - 34 - 0
Scoop MC53 - 28 - 1
HOD MC71 - 5
Nuenen MC4
Best HOD MHeezeNueneMaastEindh
Best MC51 - 6
HOD MC62 - 4
Heeze MC30 - 5
Nuenen MC4
Maastricht MC410 - 08 - 06 - 2
Eindhoven MC410 - 110 - 00 - 1