Meisjes C4

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 6e klasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes C4
Venray MC2
Thuis
21-03-2020 13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 426841
Scheidsrechters: MA2
Oranje-Rood MC11
Meisjes C4
Uit
28-03-2020 17:00
veld 4 (Zandveld)
Nr. 426844
Mierlo MC6
Meisjes C4
Uit
04-04-2020 16:25
Rabobank veld (Zandveld)
Nr. 426845
Aanbevolen vertrektijd: 15:40
Meisjes C4
HOD MC7
Thuis
18-04-2020
Nr. 426846
Venray MC2
Meisjes C4
Uit
16-05-2020
Nr. 426851
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes C4
Oranje-Rood MC11
Thuis
23-05-2020
Nr. 426852
Meisjes C4
Mierlo MC6
Thuis
06-06-2020
Nr. 426854
HOD MC7
Meisjes C4
Uit
13-06-2020
Nr. 426856
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 6e klasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MC75500222015
2.Scoop MC55401165012
3.Oranje-Rood MC115203121106
4.Mierlo MC6520391206
5.HOD MC7510441803
6.Nuenen MC4510431803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maastricht MC45500372015
2.Eindhoven MC45311274010
3.Heeze MC35302191409
4.HOD MC65212141607
5.Best MC55104113103
6.Nuenen MC4500514200

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

do
18:30
-
20:00
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 6e klasse B".

BaskoOranjMierlScoopHOD MNuene
Basko MC75 - 05 - 02 - 0
Oranje-Rood MC110 - 40 - 2
Mierlo MC60 - 34 - 0
Scoop MC53 - 28 - 1
HOD MC71 - 5
Nuenen MC4
Best HOD MHeezeNueneMaastEindh
Best MC51 - 6
HOD MC62 - 4
Heeze MC30 - 5
Nuenen MC4
Maastricht MC410 - 08 - 06 - 2
Eindhoven MC410 - 110 - 00 - 1