Meisjes C4

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C

5e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule C
5e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule P
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
Heeze MC3
1
Weert MC4
4
Mierlo MC5
3
Helmond MC4
1
Nuenen MC4
2
Deurne MC4

Wedstrijdschema

Weert MC4
Meisjes C4
Uit
23-03-2019 10:30
Zandveld
Nr. 53825
Aanbevolen vertrektijd: 09:25. Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT - Veld 3
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes C4
Helmond MC4
Thuis
30-03-2019 14:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 53124
Scheidsrechters: MA3
Mierlo MC5
Meisjes C4
Uit
06-04-2019 11:45
Zandveld
Nr. 54103
Aanbevolen vertrektijd: 11:00. Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO - HockeyWerkt-veld
Meisjes C4
Heeze MC3
Thuis
13-04-2019 12:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 53125
Scheidsrechters: MB2 (Ilse de Vet, Willemijn van der Steen)
Deurne MC4
Meisjes C4
Uit
11-05-2019
Nr. 54229
Locatie: sportp. 'De Kranenmortel', DEURNE
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes C4
Weert MC4
Thuis
18-05-2019 14:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 53126
Scheidsrechters: MA4
Helmond MC4
Meisjes C4
Uit
25-05-2019 13:30
Zandveld
Nr. 52916
Aanbevolen vertrektijd: 12:45. Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 4
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes C4
Mierlo MC5
Thuis
01-06-2019
Nr. 53127
Heeze MC3
Meisjes C4
Uit
15-06-2019
Nr. 53488
Locatie: Sportp. 'Het Lambrek', HEEZE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MC511004303
2.Deurne MC411002103
3.Heeze MC311002103
4.Helmond MC410013400
5.Nuenen MC410011200
6.Weert MC410011200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Boekel MC110820434323
2.Son MC410640498022
3.HDL MC2106224912020
4.Deurne MC410217143907
5.Nuenen MC410208114006
6.Gemert MC510118107304

Spelers (2)

Team resultaten

DeuHeeHelMieNueWee
Deurne MC4
Heeze MC32 - 1
Helmond MC4
Mierlo MC54 - 3
Nuenen MC41 - 2
Weert MC4
BoeDeuGemHDLNueSon
Boekel MC18 - 011 - 02 - 05 - 10 - 0
Deurne MC41 - 43 - 10 - 54 - 11 - 4
Gemert MC50 - 73 - 30 - 84 - 12 - 12
HDL MC20 - 39 - 214 - 07 - 10 - 0
Nuenen MC40 - 11 - 05 - 01 - 30 - 8
Son MC42 - 23 - 09 - 03 - 38 - 0