Meisjes C4

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 6e klasse A
6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes C4
Mierlo
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 426854
AFGELAST,
HOD
Meisjes C4
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 426856
AFGELAST, ,
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MC75500222015
2.Scoop MC55401165012
3.Oranje-Rood MC115203121106
4.Mierlo MC6520391206
5.HOD MC7510441803
6.Nuenen MC4510431803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maastricht MC45500372015
2.Eindhoven MC45311274010
3.Heeze MC35302191409
4.HOD MC65212141607
5.Best MC55104113103
6.Nuenen MC4500514200

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

BaskoOranjMierlScoopHOD MNuene
Basko MC75 - 05 - 02 - 0
Oranje-Rood MC110 - 40 - 2
Mierlo MC60 - 34 - 0
Scoop MC53 - 28 - 1
HOD MC71 - 5
Nuenen MC4
Best HOD MHeezeNueneMaastEindh
Best MC51 - 6
HOD MC62 - 4
Heeze MC30 - 5
Nuenen MC4
Maastricht MC410 - 08 - 06 - 2
Eindhoven MC410 - 110 - 00 - 1