Meisjes O14-3
4e in poule Zuid Nederland - G
2e in poule Zuid Nederland - C
3e in poule Zuid Nederland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
11
Oranje-Rood MO14-7
0
Eindhoven MO14-4
2
Hopbel MO14-2
5
Oedenrode MO14-3
6
Dommel MO14-3
0
Nuenen MO14-3
Zaterdag 16 maart
2
Oedenrode MO14-3
6
Oranje-Rood MO14-7
1
Eindhoven MO14-4
3
Nuenen MO14-3
6
Dommel MO14-3
1
Hopbel MO14-2
Zaterdag 9 maart
1
Eindhoven MO14-4
2
Oedenrode MO14-3
1
Oranje-Rood MO14-7
0
Dommel MO14-3
1
Nuenen MO14-3
1
Hopbel MO14-2
Zaterdag 2 maart
5
Dommel MO14-3
0
Eindhoven MO14-4
3
Oedenrode MO14-3
2
Nuenen MO14-3
0
Hopbel MO14-2
7
Oranje-Rood MO14-7
Wedstrijdschema
Nuenen MO14-3
Oranje-Rood MO14-7
Thuis
06-04-2024
15:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1289556
Scheidsrechters: MO18-3
Nuenen MO14-3
Oedenrode MO14-3
Thuis
13-04-2024
15:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1289559
Scheidsrechters: MO18-1
Hopbel MO14-2
Nuenen MO14-3
Uit
20-04-2024
09:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1289562
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
Nuenen MO14-3
Eindhoven MO14-4
Thuis
25-05-2024
13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1289565
Nuenen MO14-3
Dommel MO14-3
Thuis
01-06-2024
Nr. 1289568
Oranje-Rood MO14-7
Nuenen MO14-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1289571
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje-Rood MO14-7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 2 | 0 | 12 |
2. | Dommel MO14-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 2 | 0 | 9 |
3. | Oedenrode MO14-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 11 | 0 | 9 |
4. | Nuenen MO14-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | 0 | 4 |
5. | Hopbel MO14-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 19 | 0 | 1 |
6. | Eindhoven MO14-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 21 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Eindhoven MO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 4 | 0 | 13 |
2. | Nuenen MO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 7 | 0 | 12 |
3. | Oirschot MO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 12 | 0 | 9 |
4. | MEP MO14-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | 0 | 4 |
5. | Oedenrode MO14-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 14 | 0 | 3 |
6. | HOD MO14-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gemert MO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 23 | 8 | 0 | 13 |
2. | Heesch MO14-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 34 | 5 | 0 | 12 |
3. | Nuenen MO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 16 | 0 | 7 |
4. | Eindhoven MO14-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 18 | 0 | 6 |
5. | Geel-Zwart MO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 16 | 0 | 4 |
6. | Son MO14-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 27 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (14)
Bente Smits
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Domme | Oeden | Nuene | Hopbe | Eindh | |
Oranje-Rood MO14-7 | 1 - 0 | 11 - 0 | ||||
Dommel MO14-3 | 6 - 0 | 6 - 1 | 5 - 0 | |||
Oedenrode MO14-3 | 2 - 6 | 3 - 2 | ||||
Nuenen MO14-3 | 1 - 1 | |||||
Hopbel MO14-2 | 0 - 7 | 2 - 5 | ||||
Eindhoven MO14-4 | 1 - 2 | 1 - 3 |
MEP M | Oirsc | Oeden | Nuene | HOD M | Eindh | |
MEP MO14-5 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | |||
Oirschot MO14-3 | 1 - 4 | 4 - 1 | ||||
Oedenrode MO14-2 | 5 - 0 | 3 - 5 | - | |||
Nuenen MO14-3 | 4 - 1 | 5 - 2 | ||||
HOD MO14-3 | 1 - 3 | 1 - 7 | ||||
Eindhoven MO14-4 | 3 - 0 | 5 - 2 | 2 - 1 |
Gemer | Heesc | Son M | Nuene | Geel- | Eindh | |
Gemert MO14-4 | 4 - 3 | 6 - 1 | ||||
Heesch MO14-2 | 7 - 0 | 9 - 0 | ||||
Son MO14-3 | 1 - 5 | 0 - 11 | 1 - 5 | |||
Nuenen MO14-3 | 2 - 2 | 6 - 1 | ||||
Geel-Zwart MO14-3 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 3 | |||
Eindhoven MO14-4 | 1 - 6 | 4 - 0 | 0 - 3 |