Meisjes C3

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule G

1e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule G
2e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
HOD MC6
11
Nuenen MC3
4
Best MC6
2
Phoenix (BE) MC2
0
Son MC5
4
Helmond MC6

Wedstrijdschema

Meisjes C3
Son MC5
Thuis
23-03-2019 14:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 53121
Scheidsrechters: MA3
Phoenix (BE) MC2
Meisjes C3
Uit
30-03-2019 13:00
Semiveld
Nr. 54116
Aanbevolen vertrektijd: 11:40. Locatie: Sportpark Phoenix Neerpelt, NEERPELT - Veld 1
Best MC6
Meisjes C3
Uit
06-04-2019 12:15
Semiveld
Nr. 53918
Aanbevolen vertrektijd: 11:25. Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - Sens Interieurs veld
Meisjes C3
Helmond MC6
Thuis
13-04-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 53120
Scheidsrechters: MB1
Meisjes C3
HOD MC6
Thuis
11-05-2019 14:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 53119
Scheidsrechters: MA3
Son MC5
Meisjes C3
Uit
18-05-2019
Nr. 53731
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes C3
Phoenix (BE) MC2
Thuis
25-05-2019 14:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 53123
Scheidsrechters: MB3
Meisjes C3
Best MC6
Thuis
01-06-2019
Nr. 53122
Helmond MC6
Meisjes C3
Uit
15-06-2019 15:15
Zandveld
Nr. 53692
Aanbevolen vertrektijd: 14:30. Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 4
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MC3110011203
2.Helmond MC611004003
3.Best MC611004203
4.Phoenix (BE) MC210012400
5.Son MC510010400
6.HOD MC6100121100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MC1110910577028
2.Nuenen MC3108114510025
3.Deurne MC3106042522018
4.Eersel MC310307214609
5.Helmond MC610217214007
6.Mierlo MC610019105401

Team resultaten

BesHelHODNuePhoSon
Best MC64 - 2
Helmond MC6
HOD MC62 - 11
Nuenen MC3
Phoenix (BE) MC2
Son MC50 - 4
DeuEerHelMieNueOra
Deurne MC33 - 25 - 03 - 00 - 50 - 5
Eersel MC32 - 36 - 43 - 12 - 62 - 10
Helmond MC62 - 42 - 12 - 20 - 12 - 7
Mierlo MC60 - 71 - 32 - 83 - 70 - 6
Nuenen MC34 - 08 - 04 - 08 - 10 - 2
Oranje-Rood MC112 - 08 - 08 - 17 - 02 - 2