Meisjes B4

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E

5e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule E
1e in poule 5e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
Geel-Zwart MB5
1
Nuenen MB4
2
HDL MB2
8
Eersel MB3
1
Den Bosch MB7
4
Eindhoven MB6

Wedstrijdschema

Meisjes B4
HDL MB2
Thuis
23-03-2019 16:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 51116
Scheidsrechters: MA1
Den Bosch MB7
Meisjes B4
Uit
30-03-2019 14:15
Zandveld
Nr. 51602
Aanbevolen vertrektijd: 13:05. Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH - KGZ 7
Meisjes B4
Eersel MB3
Thuis
06-04-2019 16:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 51118
Scheidsrechters: JA1
Eindhoven MB6
Meisjes B4
Uit
13-04-2019
Nr. 51458
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
Meisjes B4
Geel Zwart MB5
Thuis
11-05-2019 16:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 51117
Scheidsrechters: MA1
HDL MB2
Meisjes B4
Uit
18-05-2019 14:45
Zandveld
Nr. 51911
Aanbevolen vertrektijd: 13:45. Locatie: Sportp. Steen en Stokstraat, HEESWIJK-DINTHER - Veld 1
Meisjes B4
Den Bosch MB7
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 51115
Scheidsrechters: JA2
Eersel MB3
Meisjes B4
Uit
01-06-2019
Nr. 52328
Locatie: Sportp. 'De Dieprijt', EERSEL
Meisjes B4
Eindhoven MB6
Thuis
15-06-2019
Nr. 51114

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MB311008203
2.Eindhoven MB611004103
3.Geel-Zwart MB511004103
4.Den Bosch MB710011400
5.Nuenen MB410011400
6.HDL MB210012800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MB4108116316025
2.Hopbel MB3107214416023
3.Geldrop MB5107124913022
4.Helmond MB6104062448012
5.Mierlo MB510208184206
6.Eindhoven MB710001066900

Fluit dienst

Zaterdag 23 maart
10:00
Jongens 8 E2Boekel J8E1 MIX
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E3Helmond M8E2
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-CD
11:15
Meisjes 8 E1Eindhoven M8E2
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-AB
Zaterdag 6 april
10:00
Jongens 8 E2Helmond J8E2
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E3Mierlo M8E5
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-CD
Zaterdag 11 mei
10:00
Jongens 8 E2HOD J8E1
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-AB
10:00
Meisjes 8 E1Eindhoven M8E1
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-CD
11:15
Meisjes 8 E2Geldrop M8E3
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-AB
Zaterdag 25 mei
10:00
Meisjes 8 E2Eersel M8E3
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)-CD
12:30
Meisjes D4Heesch MD3
Scheidsrechters: MB4
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

DenEerEinGeeHDLNue
Den Bosch MB71 - 4
Eersel MB3
Eindhoven MB6
Geel-Zwart MB54 - 1
HDL MB22 - 8
Nuenen MB4
EinGelHelHopMieNue
Eindhoven MB70 - 61 - 91 - 40 - 50 - 16
Geldrop MB512 - 012 - 01 - 34 - 13 - 0
Helmond MB65 - 10 - 30 - 65 - 21 - 6
Hopbel MB34 - 03 - 37 - 18 - 04 - 4
Mierlo MB53 - 10 - 42 - 30 - 52 - 4
Nuenen MB45 - 26 - 18 - 06 - 08 - 3