Meisjes B3

4e in poule Meisjes B Lente 5e klasse K
5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse K
2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse H
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
0
Heeze MB3
4
Oranje-Rood MB6
1
Geldrop MB4
4
HOD MB4
3
Cranendonck MB2
2
Nuenen MB3
Zaterdag 23 april
7
HOD MB4
0
Heeze MB3
3
Oranje-Rood MB6
0
Cranendonck MB2
Woensdag 20 april
4
Nuenen MB3
1
Geldrop MB4

Wedstrijdschema

Oranje-Rood MB6
Meisjes B3
Uit
21-05-2022 18:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 713620
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
Meisjes B3
HOD MB4
Thuis
28-05-2022 14:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 713622
Scheidsrechters: DJ1
Heeze MB3
Meisjes B3
Uit
11-06-2022 12:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 713626
Aanbevolen vertrektijd: 11:30, Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MB67610225019
2.Cranendonck MB275111810016
3.HOD MB47502179015
4.Nuenen MB37205101506
5.Heeze MB3720551806
6.Geldrop MB4700772200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bakel MB15500197015
2.Helmond MB65221141308
3.Mierlo MB45212121107
4.Geel-Zwart MB4512251105
5.Nuenen MB3511391204
6.Gemert MB5510461103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oirschot MB35320102011
2.Nuenen MB35311137010
3.HOD MB4530214809
4.Eindhoven MB5520361006
5.Basko MB551132704
6.Geldrop MB3510431403

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Fluit dienst

Zaterdag 28 mei
09:45
Meisjes 8 E2Helmond M8E2
Scheidsrechters: MB3
Veld C (Zandveld)-AB

Team resultaten

OranjHOD MGeldrCraneNueneHeeze
Oranje-Rood MB65 - 13 - 03 - 1
HOD MB41 - 02 - 07 - 0
Geldrop MB41 - 21 - 41 - 41 - 2
Cranendonck MB22 - 23 - 15 - 23 - 2
Nuenen MB30 - 34 - 10 - 30 - 2
Heeze MB30 - 40 - 10 - 2
GemerMierlHelmoGeel-NueneBakel
Gemert MB52 - 00 - 11 - 3
Mierlo MB42 - 24 - 1
Helmond MB64 - 14 - 31 - 4
Geel-Zwart MB43 - 3 - 0 - 4
Nuenen MB31 - 42 - 3
Bakel MB13 - 25 - 2
BaskoOirscHOD MNueneGeldrEindh
Basko MB50 - 20 - 31 - 0
Oirschot MB30 - 03 - 0
HOD MB41 - 23 - 1
Nuenen MB30 - 05 - 3
Geldrop MB32 - 10 - 51 - 4
Eindhoven MB51 - 53 - 11 - 0