Meisjes O16-3
3e in poule Zuid Nederland - H
2e in poule Zuid Nederland - B
5e in poule Zuid Nederland - E
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Basko MO16-4
3
Geldrop MO16-4
2
Eindhoven MO16-5
3
Mierlo MO16-5
6
Heeze MO16-3
2
Nuenen MO16-3
Zaterdag 16 maart
1
Geldrop MO16-4
0
Mierlo MO16-5
2
Nuenen MO16-3
2
Basko MO16-4
1
Eindhoven MO16-5
6
Heeze MO16-3
Zaterdag 9 maart
0
Mierlo MO16-5
6
Heeze MO16-3
3
Geldrop MO16-4
1
Nuenen MO16-3
2
Basko MO16-4
1
Eindhoven MO16-5
Zaterdag 2 maart
4
Nuenen MO16-3
3
Mierlo MO16-5
2
Eindhoven MO16-5
4
Geldrop MO16-4
9
Heeze MO16-3
0
Basko MO16-4
Wedstrijdschema
Nuenen MO16-3
Eindhoven MO16-5
Thuis
06-04-2024
13:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 1291314
Scheidsrechters: MO18-3
Mierlo MO16-5
Nuenen MO16-3
Uit
13-04-2024
15:00
Veld 2: GNT (Kunstgras)
Nr. 1291319
Aanbevolen vertrektijd: 14:15, Locatie: Sportpark Oudvensestraat, Mierlo
Nuenen MO16-3
Geldrop MO16-4
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 1291320
Scheidsrechters: JO18-1
Basko MO16-4
Nuenen MO16-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1291324
Locatie: Sportpark 'De Korze', Veldhoven
Nuenen MO16-3
Heeze MO16-3
Thuis
01-06-2024
Nr. 1291326
Eindhoven MO16-5
Nuenen MO16-3
Uit
08-06-2024
11:00
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1291329
Aanbevolen vertrektijd: 10:10, Locatie: Sportpark Eindhoven, Eindhoven
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Heeze MO16-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 27 | 3 | 0 | 12 |
2. | Geldrop MO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 12 |
3. | Nuenen MO16-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 14 | 0 | 4 |
4. | Basko MO16-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 15 | 0 | 4 |
5. | Mierlo MO16-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | 0 | 3 |
6. | Eindhoven MO16-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gemert MO16-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 3 | 0 | 12 |
2. | Nuenen MO16-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 6 | 0 | 12 |
3. | Eindhoven MO16-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 12 |
4. | Helmond MO16-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 10 | 0 | 3 |
5. | Mierlo MO16-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 21 | 0 | 3 |
6. | Bakel MO16-3-mix | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 21 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Mierlo MO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 | 5 | 0 | 12 |
2. | Helmond MO16-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 0 | 7 |
3. | Eindhoven MO16-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 9 | 0 | 6 |
4. | Geldrop MO16-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 21 | 0 | 3 |
5. | Nuenen MO16-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 15 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Mierl | Basko | Geldr | Nuene | Heeze | Eindh | |
Mierlo MO16-5 | 0 - 6 | |||||
Basko MO16-4 | 1 - 3 | 2 - 1 | ||||
Geldrop MO16-4 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
Nuenen MO16-3 | 4 - 3 | 2 - 2 | ||||
Heeze MO16-3 | 9 - 0 | 6 - 2 | ||||
Eindhoven MO16-5 | 2 - 3 | 2 - 4 | 1 - 6 |
Bakel | Gemer | Mierl | Nuene | Helmo | Eindh | |
Bakel MO16-3-mix | 1 - 4 | 0 - 1 | ||||
Gemert MO16-4 | 7 - 0 | 8 - 1 | ||||
Mierlo MO16-5 | 8 - 1 | 2 - 3 | ||||
Nuenen MO16-3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | |||
Helmond MO16-5 | 1 - 2 | 0 - 4 | 5 - 1 | |||
Eindhoven MO16-4 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 |
Mierl | Geldr | Nuene | Helmo | Eindh | |
Mierlo MO16-4 | 4 - 2 | 3 - 1 | |||
Geldrop MO16-4 | 1 - 11 | 2 - 1 | |||
Nuenen MO16-3 | 2 - 2 | 2 - 7 | |||
Helmond MO16-5 | 1 - 2 | 5 - 2 | 3 - 1 | ||
Eindhoven MO16-4 | 4 - 1 |