Meisjes B3

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse M
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Eindhoven MB6
Meisjes B3
Uit
14-03-2020
Nr. 419193
Meisjes B3
Helmond MB5
Thuis
21-03-2020
Nr. 419197
Meisjes B3
DVS MB2
Thuis
28-03-2020
Nr. 419201
Son MB3
Meisjes B3
Uit
04-04-2020
Nr. 419204
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B3
Mierlo MB4
Thuis
18-04-2020
Nr. 419207
Meisjes B3
Eindhoven MB6
Thuis
09-05-2020
Nr. 419210
Helmond MB5
Meisjes B3
Uit
16-05-2020 15:50
veld 3 (Zandveld)
Nr. 419212
Aanbevolen vertrektijd: 15:05
Let op: Uit tenue dames of heren
DVS MB2
Meisjes B3
Uit
23-05-2020
Nr. 419214
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B3
Son MB3
Thuis
06-06-2020
Nr. 419220
Mierlo MB4
Meisjes B3
Uit
13-06-2020 17:40
BIC Maref (Semiveld)
Nr. 419221
Aanbevolen vertrektijd: 16:55

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 5e klasse K".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MB34310165010
2.Nuenen MB3421111907
3.Oranje-Rood MB124112101004
4.Uden MB5411261104
5.Den Bosch MB10410391703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB45500223015
2.Oranje-Rood MB95401259012
3.Deurne MB35302101009
4.Nuenen MB35203161506
5.Helmond MB5510481303
6.Mierlo MB5500523300

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 5e klasse K".

OranjDen BBerliUden Nuene
Oranje-Rood MB122 - 2
Den Bosch MB103 - 64 - 2
Berlicum MB36 - 05 - 1
Uden MB51 - 0
Nuenen MB3
MierlOranjMierlGeldrDeurnNueneHelmo
Mierlo MB6
Oranje-Rood MB92 - 46 - 23 - 1
Mierlo MB51 - 80 - 6
Geldrop MB47 - 03 - 0
Deurne MB31 - 63 - 01 - 3
Nuenen MB3
Helmond MB50 - 31 - 4