Meisjes B3

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
3
Geldrop MB4
0
Helmond MB5
3
Deurne MB3
0
Mierlo MB5
6
Oranje-Rood MB9
2
Nuenen MB3
Zaterdag 28 september
0
Helmond MB5
3
Deurne MB3
1
Mierlo MB5
8
Oranje-Rood MB9

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB45500223015
2.Oranje-Rood MB95401259012
3.Deurne MB35302101009
4.Nuenen MB35203161506
5.Helmond MB5510481303
6.Mierlo MB5500523300

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

MierlOranjMierlGeldrDeurnNueneHelmo
Mierlo MB6
Oranje-Rood MB92 - 46 - 23 - 1
Mierlo MB51 - 80 - 6
Geldrop MB47 - 03 - 0
Deurne MB31 - 63 - 01 - 3
Nuenen MB3
Helmond MB50 - 31 - 4