Meisjes B3

2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MB25500171015
2.Nuenen MB3530212909
3.Eindhoven MB4522113608
4.Helmond MB3512281505
5.Best MB4503261003
6.Son MB3501441901

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:00
-
18:30
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Son MBest NueneHopbeHelmoEindh
Son MB32 - 21 - 2
Best MB40 - 11 - 1
Nuenen MB34 - 1
Hopbel MB25 - 06 - 0
Helmond MB33 - 3
Eindhoven MB45 - 01 - 2