Meisjes B3

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse M
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes B3
Son
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 419220
AFGELAST,
Mierlo
Meisjes B3
Uit
13-06-2020 17:40
BIC Maref (Semiveld)
Nr. 419221
AFGELAST, ,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MB34310165010
2.Nuenen MB3421111907
3.Oranje-Rood MB124112101004
4.Uden MB5411261104
5.Den Bosch MB10410391703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MB45500223015
2.Oranje-Rood MB95401259012
3.Deurne MB35302101009
4.Nuenen MB35203161506
5.Helmond MB5510481303
6.Mierlo MB5500523300

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

OranjDen BBerliUden Nuene
Oranje-Rood MB122 - 2
Den Bosch MB103 - 64 - 2
Berlicum MB36 - 05 - 1
Uden MB51 - 0
Nuenen MB3
MierlOranjMierlGeldrDeurnNueneHelmo
Mierlo MB6
Oranje-Rood MB92 - 46 - 23 - 1
Mierlo MB51 - 80 - 6
Geldrop MB47 - 03 - 0
Deurne MB31 - 63 - 01 - 3
Nuenen MB3
Helmond MB50 - 31 - 4