Meisjes B3

4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule F

5e in poule 4e klasse Meisjes B lentecompetitie Poule F
6e in poule 3e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
0
Helmond MB5
2
Civicum MB2
2
Grave MB1
1
Nuenen MB3
1
Gemert MB4
2
Boekel MB2

Wedstrijdschema

Meisjes B3
Gemert MB4
Thuis
23-03-2019 14:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 51113
Scheidsrechters: MA3
Helmond MB5
Meisjes B3
Uit
30-03-2019 13:30
Zandveld
Nr. 50959
Aanbevolen vertrektijd: 12:45. Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 4
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B3
Boekel MB2
Thuis
06-04-2019 14:15
Veld B (Waterveld)
Nr. 51110
Scheidsrechters: JB1
Civicum MB2
Meisjes B3
Uit
13-04-2019 15:00
Zandveld
Nr. 51917
Aanbevolen vertrektijd: 13:30. Locatie: Sportp. 'De Groenendijkse Kampen', CUIJK - veld 2
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B3
Grave MB1
Thuis
11-05-2019 12:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 51111
Scheidsrechters: JA1
Gemert MB4
Meisjes B3
Uit
18-05-2019 15:00
Semiveld
Nr. 52368
Aanbevolen vertrektijd: 13:55. Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 2
Let op: Uit tenue dames of heren
Meisjes B3
Helmond MB5
Thuis
25-05-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 51109
Scheidsrechters: JA2
Boekel MB2
Meisjes B3
Uit
01-06-2019
Nr. 51424
Locatie: Sportp. 'De Donk', BOEKEL
Meisjes B3
Civicum MB2
Thuis
15-06-2019
Nr. 51112

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Civicum MB211002003
2.Boekel MB211002103
3.Grave MB111002103
4.Gemert MB410011200
5.Nuenen MB310011200
6.Helmond MB510010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deurne MB1101000884030
2.Bakel MB1106134121019
3.Mierlo MB2105234127017
4.Geldrop MB3104334122015
5.Helmond MB310208155906
6.Nuenen MB310001059800

Begeleiders (1)

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
14:15
Meisjes C3Phoenix (BE) MC2
Scheidsrechters: MB3
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

BoeCivGemGraHelNue
Boekel MB2
Civicum MB2
Gemert MB41 - 2
Grave MB12 - 1
Helmond MB50 - 2
Nuenen MB3
BakDeuGelHelMieNue
Bakel MB11 - 33 - 15 - 12 - 410 - 0
Deurne MB110 - 04 - 012 - 16 - 019 - 0
Geldrop MB31 - 11 - 910 - 02 - 211 - 0
Helmond MB30 - 30 - 91 - 71 - 44 - 2
Mierlo MB20 - 31 - 82 - 26 - 213 - 0
Nuenen MB31 - 130 - 80 - 61 - 51 - 9