Meisjes B3

5e in poule Meisjes B 4e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
11
1
3
3
1
3
4
2
1
1
6
2
Zaterdag 11 januari
2
3
Zaterdag 4 januari
2
2
1
3
1
0

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes B 4e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di MB5128314925027
2.MEP MB5105323731018
3.Udenhout MB184221915014
4.Tilburg MB1084132726013
5.Nuenen MB38215192407
6.Drunen MB58026132302
7.Best MB66024143402

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
18:30
-
20:00
Veld C (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten