Meisjes B3

2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
1
Best MB4
1
Eindhoven MB4
6
Hopbel MB2
0
Helmond MB3
Zaterdag 26 september
1
Eindhoven MB4
2
Hopbel MB2
2
Son MB3
2
Best MB4

Wedstrijdschema

Meisjes B3
Nuenen JB1
Thuis
31-10-2020 12:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Scheidsrechters: MA2, Interne wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MB25500171015
2.Nuenen MB3530212909
3.Eindhoven MB4522113608
4.Helmond MB3512281505
5.Best MB4503261003
6.Son MB3501441901

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:00
-
18:30
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 7 november
13:00
Meisjes D2Nuenen MD4
Scheidsrechters: MB3, Interne wedstrijden
Veld C (Zandveld)

Team resultaten

Son MBest NueneHopbeHelmoEindh
Son MB32 - 21 - 2
Best MB40 - 11 - 1
Nuenen MB34 - 1
Hopbel MB25 - 06 - 0
Helmond MB33 - 3
Eindhoven MB45 - 01 - 2