Meisjes B3

3e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule E

6e in poule 3e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Meisjes B herfstcompetitie Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deurne MB1101000884030
2.Bakel MB1106134121019
3.Mierlo MB2105234127017
4.Geldrop MB3104334122015
5.Helmond MB310208155906
6.Nuenen MB310001059800

Begeleiders (1)

Spelers (1)

Team resultaten

BakDeuGelHelMieNue
Bakel MB11 - 33 - 15 - 12 - 410 - 0
Deurne MB110 - 04 - 012 - 16 - 019 - 0
Geldrop MB31 - 11 - 910 - 02 - 211 - 0
Helmond MB30 - 30 - 91 - 71 - 44 - 2
Mierlo MB20 - 31 - 82 - 26 - 213 - 0
Nuenen MB31 - 130 - 80 - 61 - 51 - 9