Meisjes O16-2

6e in poule Zuid Nederland - F
2e in poule Zuid Nederland - G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
Nuenen MO16-2
HCAS MO16-2
0
Oranje-Rood MO16-6
1
Mierlo MO16-2
7
Deurne MO16-1
1
Delta Venlo MO16-3
Zaterdag 6 april
0
Nuenen MO16-2
1
Deurne MO16-1
2
Oranje-Rood MO16-6
3
Delta Venlo MO16-3
1
HCAS MO16-2
2
Mierlo MO16-2
Zaterdag 23 maart
3
Mierlo MO16-2
1
Nuenen MO16-2
4
Delta Venlo MO16-3
1
HCAS MO16-2
0
Deurne MO16-1
8
Oranje-Rood MO16-6
Zaterdag 16 maart
3
Oranje-Rood MO16-6
0
Nuenen MO16-2
3
Mierlo MO16-2
4
Delta Venlo MO16-3
6
HCAS MO16-2
0
Deurne MO16-1

Wedstrijdschema

Nuenen MO16-2
HCAS MO16-2
Thuis
13-04-2024 15:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1331187
Scheidsrechters: MO18-1
Delta Venlo MO16-3
Nuenen MO16-2
Uit
20-04-2024 13:00
Veld 3 VidaXL (Waterveld)
Nr. 1331188
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Nuenen MO16-2
Oranje-Rood MO16-6
Thuis
25-05-2024 15:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1331189
Nuenen MO16-2
Mierlo MO16-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1331190
Deurne MO16-1
Nuenen MO16-2
Uit
08-06-2024 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1331191
Aanbevolen vertrektijd: 11:45, Locatie: Sportpark 'De Kranenmortel', Deurne
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MO16-26501167015
2.Delta Venlo MO16-365012114015
3.HCAS MO16-25302181009
4.Oranje-Rood MO16-66204171106
5.Deurne MO16-1620482406
6.Nuenen MO16-2500531700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MO16-25410157013
2.Nuenen MO16-253111911010
3.Geldrop MO16-2530215509
4.Eersel MO16-252125807
5.Oranje-Rood MO16-7511381704
6.HOD MO16-3500541800

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

DeltaOranjMierlNueneHCAS Deurn
Delta Venlo MO16-34 - 14 - 0
Oranje-Rood MO16-62 - 30 - 13 - 03 - 5
Mierlo MO16-23 - 42 - 13 - 1
Nuenen MO16-21 - 5 - 0 - 1
HCAS MO16-21 - 25 - 16 - 0
Deurne MO16-17 - 10 - 80 - 5
OranjEerseNueneHOD MGeldrBasko
Oranje-Rood MO16-71 - 12 - 52 - 1
Eersel MO16-21 - 02 - 11 - 5
Nuenen MO16-23 - 24 - 4
HOD MO16-32 - 70 - 2
Geldrop MO16-23 - 05 - 00 - 1
Basko MO16-27 - 31 - 0