Meisjes A3

3e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule C

2e in poule 3e klasse Meisjes A lentecompetitie Poule C
4e in poule 3e klasse Meisjes A herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
6
Best MA2
1
Eindhoven MA3
0
Geel-Zwart MA3
4
Nuenen MA3
4
Son MA3
3
Den Bosch MA4

Wedstrijdschema

Meisjes A3
Son MA3
Thuis
23-03-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 49629
Scheidsrechters: MA1
Meisjes A3
Den Bosch MA4
Thuis
30-03-2019 16:00
Veld C (Zandveld)
Nr. 49628
Scheidsrechters: MA1
Eindhoven MA3
Meisjes A3
Uit
06-04-2019 11:30
Zandveld
Nr. 49408
Aanbevolen vertrektijd: 10:40. Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN - Veld 2
Meisjes A3
Best MA2
Thuis
13-04-2019 14:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 49627
Scheidsrechters: D1 (Merel Rutjes, Monique La Grouw)
Meisjes A3
Geel Zwart MA3
Thuis
11-05-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 49626
Scheidsrechters: MA1
Son MA3
Meisjes A3
Uit
18-05-2019
Nr. 50214
Locatie: Sportpark De Gentiaan, SON EN BREUGEL
Let op: Uit tenue dames of heren
Den Bosch MA4
Meisjes A3
Uit
25-05-2019
Nr. 50034
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Meisjes A3
Eindhoven MA3
Thuis
01-06-2019
Nr. 49625
Best MA2
Meisjes A3
Uit
15-06-2019 15:45
Semiveld
Nr. 49871
Aanbevolen vertrektijd: 14:55. Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - Sens Interieurs veld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MA211006103
2.Nuenen MA311004003
3.Son MA311004303
4.Den Bosch MA410013400
5.Geel-Zwart MA310010400
6.Eindhoven MA310011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MA3107123211022
2.Son MA2106223314020
3.Eindhoven MA3105234022017
4.Nuenen MA3105233226017
5.Oirschot MA2103163928010
6.Helmond MA3100010138800

Fluit dienst

Zaterdag 23 maart
14:15
Meisjes B3Gemert MB4
Scheidsrechters: MA3
Veld C (Zandveld)
14:30
Meisjes C3Son MC5
Scheidsrechters: MA3
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 30 maart
14:15
Meisjes C4Helmond MC4
Scheidsrechters: MA3
Veld C (Zandveld)
14:30
Meisjes C2Liempde MC1
Scheidsrechters: MA3
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 13 april
16:00
Meisjes C2Eindhoven MC3
Scheidsrechters: MA3
Veld B (Waterveld)
Zaterdag 11 mei
14:15
Meisjes C3HOD MC6
Scheidsrechters: MA3
Veld C (Zandveld)
14:30
Meisjes D4MOP MD6
Scheidsrechters: MA3
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

BesDenEinGeeNueSon
Best MA26 - 1
Den Bosch MA4
Eindhoven MA3
Geel-Zwart MA30 - 4
Nuenen MA3
Son MA34 - 3
BesEinHelNueOirSon
Best MA34 - 29 - 11 - 01 - 00 - 1
Eindhoven MA32 - 18 - 32 - 22 - 33 - 1
Helmond MA31 - 70 - 111 - 83 - 91 - 6
Nuenen MA32 - 62 - 27 - 24 - 32 - 1
Oirschot MA21 - 22 - 514 - 13 - 52 - 2
Son MA21 - 14 - 39 - 05 - 03 - 2