Jongens D2

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 4e klasse D
4e in poule Jongens D voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Jongens D2
Mierlo JD3
Thuis
14-03-2020
Nr. 424906
Oranje-Rood JD6
Jongens D2
Uit
21-03-2020
Nr. 424910
HOD JD2
Jongens D2
Uit
28-03-2020
Nr. 424911
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens D2
Sjinborn JD1
Thuis
04-04-2020
Nr. 424915
Helmond JD2
Jongens D2
Uit
18-04-2020 15:50
veld 2 (Waterveld)
Nr. 424917
Aanbevolen vertrektijd: 15:05
Let op: Uit tenue dames of heren
Mierlo JD3
Jongens D2
Uit
09-05-2020 08:30
HockeyWerkt-veld (Zandveld)
Nr. 424921
Aanbevolen vertrektijd: 07:45
Jongens D2
Oranje-Rood JD6
Thuis
16-05-2020
Nr. 424924
Jongens D2
HOD JD2
Thuis
23-05-2020
Nr. 424927
Sjinborn JD1
Jongens D2
Uit
06-06-2020
Nr. 424931
Jongens D2
Helmond JD2
Thuis
13-06-2020
Nr. 424934

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens D Lente 4e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heeze JD15500231015
2.HCAS JD15401226012
3.HOD JD2530215709
4.Oranje-Rood JD65203131106
5.Nuenen JD25104101603
6.Geldrop JD2500514300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood JD65401255012
2.Boxmeer JD15401278012
3.Helmond JD25401224012
4.Nuenen JD24103101603
5.Geel-Zwart JD2401332401
6.Boekel JD1501443401

Begeleiders (1)

Spelers (11)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Veld B (Waterveld) (AB)
do
17:30
-
18:30
Veld A (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens D Lente 4e klasse A".

OranjNueneHOD JHeezeGeldrHCAS
Oranje-Rood JD60 - 20 - 38 - 0
Nuenen JD21 - 5
HOD JD24 - 10 - 18 - 0
Heeze JD111 - 03 - 1
Geldrop JD20 - 71 - 9
HCAS JD15 - 05 - 1
BoekeOranjGeel-NueneHelmoBoxme
Boekel JD11 - 10 - 110 - 8
Oranje-Rood JD69 - 02 - 3
Geel-Zwart JD21 - 4
Nuenen JD2
Helmond JD20 - 1
Boxmeer JD110 - 15 - 3