Jongens D2

4e klasse Jongens D tussencompetitie Poule D

2e in poule 4e klasse Jongens D tussencompetitie Poule D
2e in poule 4e klasse Jongens D herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS JD15311169010
2.Nuenen JD25302131309
3.Gemert JD25230191009
4.HOD JD25122111805
5.Oirschot JD1511381204
6.Oranje-Rood JD8511391404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son JD15401334012
2.Nuenen JD253111710010
3.Phoenix (BE) JD153111610010
4.Horst JD15212101407
5.Heeze JD15113101904
6.Best JD2500543300

Spelers (1)

Team resultaten

DVSGemHODNueOirOra
DVS JD14 - 20 - 13 - 1
Gemert JD23 - 33 - 36 - 2
HOD JD22 - 60 - 4
Nuenen JD20 - 54 - 2
Oirschot JD12 - 23 - 4
Oranje-Rood JD82 - 22 - 32 - 0
BesHeeHorNuePhoSon
Best JD22 - 61 - 6
Heeze JD11 - 23 - 30 - 9
Horst JD15 - 10 - 8
Nuenen JD26 - 03 - 03 - 3
Phoenix (BE) JD11 - 02 - 54 - 1
Son JD110 - 05 - 0