Jongens D2

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 4e klasse D
4e in poule Jongens D voorcompetitie 4e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Sjinborn
Jongens D2
Uit
06-06-2020 09:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 424931
AFGELAST, ,
Jongens D2
Helmond
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 424934
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heeze JD15500231015
2.HCAS JD15401226012
3.HOD JD2530215709
4.Oranje-Rood JD65203131106
5.Nuenen JD25104101603
6.Geldrop JD2500514300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood JD65401255012
2.Boxmeer JD15401278012
3.Helmond JD25401224012
4.Nuenen JD24103101603
5.Geel-Zwart JD2401332401
6.Boekel JD1501443401

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

OranjNueneHOD JHeezeGeldrHCAS
Oranje-Rood JD60 - 20 - 38 - 0
Nuenen JD21 - 5
HOD JD24 - 10 - 18 - 0
Heeze JD111 - 03 - 1
Geldrop JD20 - 71 - 9
HCAS JD15 - 05 - 1
BoekeOranjGeel-NueneHelmoBoxme
Boekel JD11 - 10 - 110 - 8
Oranje-Rood JD69 - 02 - 3
Geel-Zwart JD21 - 4
Nuenen JD2
Helmond JD20 - 1
Boxmeer JD110 - 15 - 3