Jongens D2

4e klasse Jongens D lentecompetitie Poule A

4e in poule 4e klasse Jongens D lentecompetitie Poule A
2e in poule 4e klasse Jongens D tussencompetitie Poule D
2e in poule 4e klasse Jongens D herfstcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
0
Horst JD1
5
Gemert JD2
0
Helmond JD3
6
Venlo JD3

Wedstrijdschema

Gemert JD2
Jongens D2
Uit
23-03-2019 11:30
Semiveld
Nr. 49210
Aanbevolen vertrektijd: 10:25. Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 2
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens D2
Horst JD1
Thuis
30-03-2019 11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 49017
Scheidsrechters: MA4 (Kaylee Rosmalen, Jolijn Brouwers)
Jongens D2
Venlo JD3
Thuis
06-04-2019 14:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 49019
Scheidsrechters: JB1
Helmond JD3
Jongens D2
Uit
13-04-2019 11:45
Zandveld
Nr. 48725
Aanbevolen vertrektijd: 11:00. Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND - veld 4
Let op: Uit tenue dames of heren
Blerick BLERICK JD3
Jongens D2
Uit
11-05-2019 14:15
Semiveld
Nr. 49289
Aanbevolen vertrektijd: 13:00. Locatie: Maassenhof, VENLO - Veld 2
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens D2
Gemert JD2
Thuis
18-05-2019 12:30
Veld C (Zandveld)
Nr. 49018
Scheidsrechters: MA2
Horst JD1
Jongens D2
Uit
25-05-2019 11:30
Semiveld
Nr. 48744
Aanbevolen vertrektijd: 10:10. Locatie: De Oude Lind, HORST - Veld 2
Venlo JD3
Jongens D2
Uit
01-06-2019
Nr. 49284
Locatie: Sportp. Herungerberg, VENLO
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens D2
Helmond JD3
Thuis
15-06-2019
Nr. 49016

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venlo JD311006003
2.Gemert JD211005003
3.Blerick JD3 / Tegelen JD300000000
4.Nuenen JD200000000
5.Horst JD110010500
6.Helmond JD310010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS JD15311169010
2.Nuenen JD25302131309
3.Gemert JD25230191009
4.HOD JD25122111805
5.Oirschot JD1511381204
6.Oranje-Rood JD8511391404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Son JD15401334012
2.Nuenen JD253111710010
3.Phoenix (BE) JD153111610010
4.Horst JD15212101407
5.Heeze JD15113101904
6.Best JD2500543300

Spelers (1)

Team resultaten

BleGemHelHorNueVen
Blerick BLERICK JD3
Gemert JD2
Helmond JD30 - 6
Horst JD10 - 5
Nuenen JD20 - 5
Venlo JD3
DVSGemHODNueOirOra
DVS JD14 - 20 - 13 - 1
Gemert JD23 - 33 - 36 - 2
HOD JD22 - 60 - 4
Nuenen JD20 - 54 - 2
Oirschot JD12 - 23 - 4
Oranje-Rood JD82 - 22 - 32 - 0
BesHeeHorNuePhoSon
Best JD22 - 61 - 6
Heeze JD11 - 23 - 30 - 9
Horst JD15 - 10 - 8
Nuenen JD26 - 03 - 03 - 3
Phoenix (BE) JD11 - 02 - 54 - 1
Son JD110 - 05 - 0