Jongens O14-2
6e in poule Zuid Nederland - D
2e in poule Zuid Nederland - B
5e in poule Zuid Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Nuenen JO14-2
9
Mierlo JO14-1
3
Uden JO14-1
3
Geel-Zwart JO14-2
1
Basko JO14-1
2
HDL JO14-1
Zaterdag 16 maart
5
Basko JO14-1
2
Nuenen JO14-2
3
Geel-Zwart JO14-2
4
HDL JO14-1
4
Mierlo JO14-1
2
Uden JO14-1
Zaterdag 9 maart
8
HDL JO14-1
1
Nuenen JO14-2
1
Uden JO14-1
0
Basko JO14-1
2
Geel-Zwart JO14-2
3
Mierlo JO14-1
Zaterdag 2 maart
6
Mierlo JO14-1
1
HDL JO14-1
2
Nuenen JO14-2
2
Uden JO14-1
3
Basko JO14-1
2
Geel-Zwart JO14-2
Wedstrijdschema
Geel-Zwart JO14-2
Nuenen JO14-2
Uit
06-04-2024
12:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1283553
Locatie: Sportpark 'Prins Willem-Alexander', Veghel
Uden JO14-1
Nuenen JO14-2
Uit
13-04-2024
12:20
Rabobank Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1283555
Aanbevolen vertrektijd: 11:15, Locatie: Sportpark Uden, Uden
Nuenen JO14-2
HDL JO14-1
Thuis
20-04-2024
10:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 1283560
Scheidsrechters: JO18-1
Nuenen JO14-2
Basko JO14-1
Thuis
25-05-2024
13:00
Veld B (Waterveld)
Nr. 1283561
Mierlo JO14-1
Nuenen JO14-2
Uit
01-06-2024
11:55
Veld 1 Rabobank (Kunstgras)
Nr. 1283564
Aanbevolen vertrektijd: 11:10, Locatie: Sportpark Oudvensestraat, Mierlo
Nuenen JO14-2
Geel-Zwart JO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1283568
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Mierlo JO14-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 22 | 5 | 0 | 12 |
2. | HDL JO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 11 | 0 | 9 |
3. | Basko JO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 7 | 0 | 6 |
4. | Uden JO14-1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 9 | 0 | 5 |
5. | Geel-Zwart JO14-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 10 | 13 | 0 | 1 |
6. | Nuenen JO14-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 24 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HOD JO14-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 29 | 8 | 0 | 13 |
2. | Nuenen JO14-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 11 |
3. | Venray JO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 15 | 0 | 9 |
4. | Helmond JO14-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 21 | 0 | 6 |
5. | Boxmeer/Civicum JO14-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 16 | 0 | 4 |
6. | Oranje-Rood JO14-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Dommel JO14-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 27 | 4 | 0 | 13 |
2. | HDL JO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 27 | 4 | 0 | 10 |
3. | MEP JO14-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 11 | 0 | 10 |
4. | Helmond JO14-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 22 | 0 | 6 |
5. | Nuenen JO14-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 19 | 0 | 4 |
6. | MOP JO14-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 28 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HDL J | Nuene | Mierl | Geel- | Uden | Basko | |
HDL JO14-1 | 8 - 1 | |||||
Nuenen JO14-2 | 0 - 9 | 2 - 2 | ||||
Mierlo JO14-1 | 6 - 1 | 4 - 2 | ||||
Geel-Zwart JO14-2 | 3 - 4 | 2 - 3 | ||||
Uden JO14-1 | 3 - 3 | 1 - 0 | ||||
Basko JO14-1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 3 - 2 |
Venra | Nuene | Boxme | Oranj | HOD J | Helmo | |
Venray JO14-2 | 2 - 0 | 1 - 6 | 5 - 4 | |||
Nuenen JO14-2 | 4 - 0 | 1 - 1 | ||||
Boxmeer/Civicum JO14-1 | 1 - 2 | 4 - 8 | 3 - 4 | |||
Oranje-Rood JO14-4 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 8 | |||
HOD JO14-1 | 1 - 1 | 6 - 1 | ||||
Helmond JO14-1 | 0 - 5 | 4 - 2 |
HDL J | Nuene | MOP J | MEP J | Helmo | Domme | |
HDL JO14-1 | 11 - 0 | 1 - 1 | ||||
Nuenen JO14-2 | 0 - 7 | 3 - 3 | 0 - 7 | |||
MOP JO14-5 | 0 - 5 | 1 - 6 | ||||
MEP JO14-2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | |||
Helmond JO14-1 | 1 - 7 | 2 - 0 | 5 - 3 | |||
Dommel JO14-1 | 6 - 1 | 7 - 1 |