Jongens A2

3e klasse Jongens A lentecompetitie Poule E

1e in poule 3e klasse Jongens A lentecompetitie Poule E
6e in poule 3e klasse Jongens A herfstcompetitie Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
Nuenen JA2
1
Nuth JA1
4
Geldrop JA2
2
HOD JA2

Wedstrijdschema

Nova JA2
Jongens A2
Uit
23-03-2019 12:00
Waterveld
Nr. 47984
Locatie: Sportp. 'De Kaldeborn', HEERLEN - Veld 2
Geldrop JA2
Jongens A2
Uit
30-03-2019 15:00
Zandveld
Nr. 47936
Aanbevolen vertrektijd: 14:10. Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP - Mondzorg Geldrop Veld
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens A2
Basko JA2
Thuis
06-04-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 47714
Scheidsrechters: JA1
HOD JA2
Jongens A2
Uit
13-04-2019 15:45
Semiveld
Nr. 47678
Aanbevolen vertrektijd: 14:45. Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - Veld 8b
Let op: Uit tenue dames of heren
Nuth JA1
Jongens A2
Uit
11-05-2019
Nr. 47839
Locatie: Sportp. 'De Kollenberg', NUTH
Jongens A2
Nova JA2
Thuis
18-05-2019 16:15
Veld A (Waterveld)
Nr. 47716
Scheidsrechters: H1
Jongens A2
Geldrop JA2
Thuis
25-05-2019 17:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 47715
Scheidsrechters: JA1
Basko JA2
Jongens A2
Uit
01-06-2019
Nr. 47902
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN
Let op: Uit tenue dames of heren
Jongens A2
HOD JA2
Thuis
15-06-2019
Nr. 47712

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen JA211004103
2.Geldrop JA211004203
3.Basko JA200000000
4.Nova JA200000000
5.HOD JA210012400
6.Nuth JA110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss JA3108113613025
2.MEP JA3107123411022
3.Oirschot JA1106042423018
4.Eindhoven JA310226133508
5.Liempde JA110217163507
6.Nuenen JA210217222834

Spelers (1)

Fluit dienst

Zaterdag 6 april
10:45
Jongens B1Uden JB1
Scheidsrechters: JA2
Veld B (Waterveld)
14:15
Meisjes A5HCAS MA3
Scheidsrechters: JA2
Veld C (Zandveld)
Zaterdag 18 mei
12:30
Jongens C1Berlicum JC1
Scheidsrechters: JA2
Veld B (Waterveld)
17:30
Meisjes A5Eersel MA2
Scheidsrechters: JA2
Veld B (Waterveld)
17:45
Meisjes A4MOP MA3
Scheidsrechters: JA2
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 25 mei
12:30
Jongens B1Oranje-Rood JB3
Scheidsrechters: JA2
Veld B (Waterveld)
14:30
Meisjes B4Den Bosch MB7
Scheidsrechters: JA2
Veld A (Waterveld)
16:15
Meisjes B3Helmond MB5
Scheidsrechters: JA2
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

BasGelHODNovNueNut
Basko JA2
Geldrop JA24 - 2
HOD JA2
Nova JA24 - 2
Nuenen JA24 - 1
Nuth JA1
EinLieMEPNueOirOss
Eindhoven JA33 - 31 - 14 - 21 - 01 - 4
Liempde JA13 - 00 - 35 - 20 - 11 - 4
MEP JA36 - 15 - 04 - 23 - 40 - 1
Nuenen JA24 - 06 - 00 - 51 - 22 - 2
Oirschot JA15 - 26 - 41 - 23 - 11 - 5
Oss JA37 - 05 - 01 - 53 - 24 - 1