Heren Veteranen B

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule C

3e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
4
Nuenen HB
4
Eindhoven HB
2
Basko HA
3
Civicum HA
3
Maastricht HB
6
Hopbel HA
3
Mierlo HA
2
Son HA
4
Weert HA
2
Nuenen HC
Zondag 10 maart
2
Tegelen HA
4
Oranje-Rood HC

Wedstrijdschema

Heren Veteranen B
Basko HA
Thuis
24-03-2019 12:45
Veld B (Waterveld)
Nr. 16850
Scheidsrechters: HLA
Maastricht HB
Heren Veteranen B
Uit
31-03-2019 11:15
Semiveld
Nr. 17213
Aanbevolen vertrektijd: 09:45. Locatie: Sportp. 'Geusselt', MAASTRICHT - Veld 8
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen B
Tegelen HA
Thuis
07-04-2019 14:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 17405
Scheidsrechters: HLB
Mierlo HA
Heren Veteranen B
Uit
14-04-2019 11:30
Zandveld
Nr. 17662
Aanbevolen vertrektijd: 10:45. Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO - Rabobank veld
Heren Veteranen B
Nuenen HC
Thuis
05-05-2019 11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 17959
Scheidsrechters: HJ1
Weert HA
Heren Veteranen B
Uit
12-05-2019 11:45
Waterveld
Nr. 18343
Aanbevolen vertrektijd: 10:40. Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT - Veld 1
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen B
Son HA
Thuis
19-05-2019
Nr. 18514
Oranje-Rood HC
Heren Veteranen B
Uit
26-05-2019 14:00
Waterveld
Nr. 18719
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 6
Heren Veteranen B
Hopbel HA
Thuis
02-06-2019
Nr. 19068
Civicum HA
Heren Veteranen B
Uit
16-06-2019 10:45
Waterveld
Nr. 16342
Aanbevolen vertrektijd: 09:15. Locatie: Sportp. 'De Groenendijkse Kampen', CUIJK - veld 1
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand (3e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood HC1211014916033
2.Maastricht HB129124519028
3.Nuenen HB127324430024
4.Weert HA128043121321
5.Eindhoven HB125342718018
6.Hopbel HA125163735016
7.Civicum HA125163340016
8.Tegelen HA124263234014
9.Son HA124082842012
10.Basko HA124082136012
11.Nuenen HC12219173707
12.Mierlo HA122010134906

Fluit dienst

Zondag 24 maart
11:00
Dames 2HCAS D2
Scheidsrechters: HB
Veld B (Waterveld)
Zondag 7 april
13:00
Heren Veteranen LBDeurne HLA
Scheidsrechters: HB
Veld A (Waterveld)
Zondag 5 mei
12:45
Heren Jong 1Best HJ2
Scheidsrechters: HB
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

BasCivEinHopMaaMieNueNueOraSonTegWee
Basko HA2 - 32 - 14 - 53 - 11 - 53 - 1
Civicum HA6 - 01 - 65 - 25 - 21 - 1
Eindhoven HB4 - 26 - 21 - 12 - 35 - 1
Hopbel HA1 - 40 - 55 - 02 - 22 - 42 - 3
Maastricht HB3 - 16 - 23 - 66 - 04 - 31 - 2
Mierlo HA1 - 22 - 30 - 10 - 53 - 21 - 81 - 5
Nuenen HB3 - 14 - 41 - 67 - 01 - 43 - 2
Nuenen HC0 - 02 - 60 - 12 - 41 - 40 - 14 - 2
Oranje-Rood HC3 - 18 - 32 - 06 - 03 - 15 - 1
Son HA1 - 03 - 53 - 53 - 11 - 83 - 5
Tegelen HA6 - 10 - 43 - 31 - 32 - 46 - 3
Weert HA3 - 02 - 11 - 04 - 21 - 21 - 2