Heren Veteranen LA

veteranen 2e klasse Heren Veteranen L Poule A

2e in poule veteranen 2e klasse Heren Veteranen L Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Heren Veteranen LA
Oranje-Rood
Thuis
17-01-2019 20:00
Veld A (Waterveld)
Nr.
Heren Veteranen LA
Thuis
17-01-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Basko HVL - Eindhoven HVL
Heren Veteranen LA
Thuis
24-01-2019 20:00
Veld A (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
24-01-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
31-01-2019 20:00
Veld A (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
31-01-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
07-02-2019 20:00
Veld A (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
07-02-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
14-02-2019 20:00
Veld A (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Heren Veteranen LA
Thuis
14-02-2019 20:00
Veld B (Waterveld)
Nr.
Wintercompetitie 20-22u
Basko HLA
Heren Veteranen LA
Uit
17-03-2019
Nr. 20969
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
Nuenen HLB
Thuis
24-03-2019
Nr. 21018
Deurne HLA
Heren Veteranen LA
Uit
31-03-2019
Nr. 21051
Locatie: sportp. 'De Kranenmortel', DEURNE
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
Tilburg HLB
Thuis
07-04-2019
Nr. 21059
Oranje-Rood HLA
Heren Veteranen LA
Uit
14-04-2019
Nr. 21101
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
Heren Veteranen LA
Were Di HLA
Thuis
12-05-2019
Nr. 21133
Helmond HLA
Heren Veteranen LA
Uit
19-05-2019
Nr. 21182
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
Basko HLA
Thuis
26-05-2019
Nr. 21215
Nuenen HLB
Heren Veteranen LA
Uit
02-06-2019
Nr. 21248
Let op: Uit tenue dames of heren
Helmond HLA
Heren Veteranen LA
Uit
16-06-2019
Nr. 20720
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
Let op: Uit tenue dames of heren

Poule stand (2e in poule veteranen 2e klasse Heren Veteranen L Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di HLA11911349028
2.Nuenen HLA117132316022
3.Tilburg HLB115332622018
4.Helmond HLA114342020015
5.Deurne HLA114162026013
6.Oranje-Rood HLA112452028010
7.Basko HLA11236203609
8.Nuenen HLB11227131908

Spelers (6)

Team resultaten

BasDeuHelNueNueOraTilWer
Basko HLA5 - 42 - 03 - 31 - 13 - 31 - 2
Deurne HLA4 - 50 - 12 - 12 - 21 - 2
Helmond HLA3 - 20 - 12 - 25 - 00 - 0
Nuenen HLA5 - 00 - 22 - 13 - 24 - 42 - 1
Nuenen HLB1 - 20 - 11 - 20 - 11 - 2
Oranje-Rood HLA4 - 31 - 22 - 21 - 20 - 25 - 3
Tilburg HLB6 - 04 - 01 - 02 - 20 - 2
Were Di HLA5 - 04 - 15 - 13 - 24 - 16 - 0