Heren Veteranen LA

2e in poule Heren Veteranen L Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
MOP HLA
0
MEP HLB/ OSS HLA
0
Breda HLA
0
HOD HLA
0
Liberty HLA
5
Tilburg HLA
4
Nuenen HLA
1
Den Bosch HLA
Zondag 10 november
2
MEP HLB/ OSS HLA
4
Nuenen HLA
3
Tilburg HLA
1
HOD HLA
1
Den Bosch HLA
2
Liberty HLA
2
MOP HLA
4
Breda HLA
Zondag 3 november
2
Liberty HLA
2
MEP HLB/ OSS HLA
1
Breda HLA
4
Tilburg HLA
3
HOD HLA
2
Den Bosch HLA
Zondag 27 oktober
2
Breda HLA
0
Nuenen HLA
7
Tilburg HLA
4
Den Bosch HLA
1
HOD HLA
0
MEP HLB/ OSS HLA
2
Liberty HLA
1
MOP HLA

Wedstrijdschema

Tilburg HLA
Heren Veteranen LA
Uit
24-11-2019 12:30
KG 2 (Waterveld)
Nr. 266670
Aanbevolen vertrektijd: 11:20
Heren Veteranen LA
Liberty HLA
Thuis
01-12-2019 11:00
Veld A (Waterveld)
Nr. 287822
Heren Veteranen LA
HOD HLA
Thuis
15-03-2020
Nr. 266676
Liberty HLA
Heren Veteranen LA
Uit
22-03-2020
Nr. 266677
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
Breda HLA
Thuis
29-03-2020
Nr. 266680
MOP HLA
Heren Veteranen LA
Uit
05-04-2020
Nr. 266684
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
MEP HLA
Thuis
19-04-2020
Nr. 266690
Den Bosch HLA
Heren Veteranen LA
Uit
10-05-2020
Nr. 266691
Heren Veteranen LA
Tilburg HLA
Thuis
17-05-2020
Nr. 266698
HOD HLA
Heren Veteranen LA
Uit
24-05-2020
Nr. 266701
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren Veteranen LA
Liberty HLA
Thuis
07-06-2020
Nr. 266706
Breda HLA
Heren Veteranen LA
Uit
14-06-2020
Nr. 266707

Poule stand (2e in poule Heren Veteranen L Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg HLA1010004615030
2.Nuenen HLA97022710021
3.Breda HLA106132114019
4.HOD HLA104241613014
5.MOP HLA10307153209
6.MEP HLB/ OSS HLA10217152007
7.Den Bosch HLA10217132907
8.Liberty HLA9216103007

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

do
21:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

MEP HTilbuNueneLiberHOD HBredaMOP HDen B
MEP HLB/ OSS HLA2 - 42 - 43 - 01 - 2
Tilburg HLA3 - 14 - 16 - 27 - 4
Nuenen HLA1 - 34 - 1
Liberty HLA2 - 20 - 51 - 50 - 42 - 1
HOD HLA1 - 00 - 10 - 23 - 2
Breda HLA2 - 11 - 42 - 00 - 0
MOP HLA3 - 01 - 70 - 42 - 41 - 2
Den Bosch HLA0 - 31 - 21 - 10 - 4