Heren Veteranen LA

2e in poule Heren Veteranen L Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Heren Veteranen LA
Liberty
Thuis
07-06-2020 08:30
Nr. 266706
AFGELAST,
Heren Veteranen LA
Breda
Thuis
14-06-2020 08:30
Nr. 266680
AFGELAST,

Poule stand (2e in poule Heren Veteranen L Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg HLA1111004917033
2.Nuenen HLA118033614024
3.Breda HLA117132415022
4.HOD HLA115241914017
5.MOP HLA114071733012
6.MEP HLB/ OSS HLA11218162307
7.Den Bosch HLA11218143107
8.Liberty HLA11218124007

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

MEP HTilbuNueneLiberHOD HBredaMOP HDen B
MEP HLB/ OSS HLA2 - 42 - 43 - 01 - 31 - 2
Tilburg HLA3 - 14 - 16 - 27 - 4
Nuenen HLA1 - 34 - 1
Liberty HLA2 - 20 - 51 - 50 - 42 - 1
HOD HLA1 - 00 - 13 - 10 - 23 - 2
Breda HLA2 - 11 - 42 - 00 - 0
MOP HLA3 - 01 - 70 - 42 - 41 - 2
Den Bosch HLA0 - 31 - 21 - 10 - 41 - 2