Heren 1

8e in poule Heren senioren 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
3
Concordia H1
3
Oedenrode H1
6
Beuningen H1
0
Heeze H1
2
Gemert H1
2
Bemmel H1
1
Nuenen H1
4
Apeliotes H1
3
Rosmalen H1
2
Scoop H1
Zondag 6 september
7
Apeliotes H1
2
Gemert H1
2
Oedenrode H1
2
Nuenen H1
1
Heeze H1
3
Concordia H1
0
Uden H1
3
Rosmalen H1
1
Scoop H1
2
Beuningen H1

Wedstrijdschema

Heren 1
Gemert H1
Thuis
20-09-2020 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 435780
Bondsarbitrage
Concordia H1
Heren 1
Uit
27-09-2020 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 435783
Aanbevolen vertrektijd: 13:15
Heren 1
Beuningen H1
Thuis
04-10-2020 14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 435794
Bondsarbitrage
Rosmalen H1
Heren 1
Uit
11-10-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 435799
Aanbevolen vertrektijd: 13:40
Heren 1
Venray H1
Thuis
25-10-2020
Nr. 435806
HCBEMMEL H1
Heren 1
Uit
01-11-2020
Nr. 435808
Heren 1
Uden H1
Thuis
08-11-2020
Nr. 435817
Scoop H1
Heren 1
Uit
15-11-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 435822
Aanbevolen vertrektijd: 13:10
Heren 1
Heeze H1
Thuis
22-11-2020
Nr. 435830
Heren 1
Oedenrode H1
Thuis
07-03-2021
Nr. 460623
Apeliotes H1
Heren 1
Uit
14-03-2021
Nr. 460624
Gemert H1
Heren 1
Uit
21-03-2021
Nr. 460634
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Concordia H1
Thuis
28-03-2021
Nr. 460639
Beuningen H1
Heren 1
Uit
11-04-2021
Nr. 460643
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
Rosmalen H1
Thuis
18-04-2021
Nr. 460652
Venray H1
Heren 1
Uit
25-04-2021 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 460660
Aanbevolen vertrektijd: 13:30
Let op: Uit tenue dames of heren
Heren 1
HCBEMMEL H1
Thuis
16-05-2021
Nr. 460666
Uden H1
Heren 1
Uit
30-05-2021
Nr. 460669
Heren 1
Scoop H1
Thuis
06-06-2021
Nr. 460675
Heeze H1
Heren 1
Uit
13-06-2021
Nr. 460680

Poule stand (8e in poule Heren senioren 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeliotes H1220011306
2.Beuningen H122008106
3.Rosmalen H122006206
4.Concordia H121106404
5.Venray H111006103
6.Oedenrode H120205502
7.Bemmel H110102201
8.Nuenen H120113601
9.Gemert H120114901
10.Scoop H120023500
11.Uden H120021900
12.Heeze H120021900

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:00
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
vr
20:15
-
22:00
Veld A (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 19 september
10:15
Jongens D1Helmond JD1
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)
12:15
Jongens C1Geel Zwart JC2
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)
Zaterdag 26 september
13:00
Jongens C2DES JC2
Scheidsrechters: H1
Veld C (Zandveld)
14:15
Jongens C1Hopbel JC2
Scheidsrechters: H1
Veld A (Waterveld)

Team resultaten

VenraUden ScoopRosmaOedenNueneHeezeGemerConcoBeuniBemmeApeli
Venray H1
Uden H10 - 3
Scoop H11 - 2
Rosmalen H13 - 2
Oedenrode H12 - 2
Nuenen H11 - 4
Heeze H11 - 3
Gemert H12 - 2
Concordia H13 - 3
Beuningen H16 - 0
Bemmel H1
Apeliotes H17 - 2