Dames 2

6e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Oranje-Rood D6
2
Rosmalen D2 (O)
1
Eindhoven D5
4
Uden D2 (O)
3
Eindhoven D4
1
Oss D3
0
Basko D2
5
Geldrop D2 (O)
Zondag 10 november
2
Uden D2 (O)
0
Basko D2
2
Geldrop D2 (O)
2
Eindhoven D4
3
Oss D3
5
Oss D4
1
Oedenrode D2 (O)
2
Oranje-Rood D6
Zondag 3 november
0
Eindhoven D4
2
Uden D2 (O)
2
Oss D3
2
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
1
Oranje-Rood D6
2
Eindhoven D5
9
Rosmalen D2 (O)
5
Basko D2
1
Drunen D2 (O)
Zondag 27 oktober
5
Geldrop D2 (O)
0
Oss D4
0
Drunen D2 (O)
2
Eindhoven D4
5
Oedenrode D2 (O)
0
Eindhoven D5
4
Rosmalen D2 (O)
1
Basko D2
1
Uden D2 (O)
3
Oss D3

Wedstrijdschema

Uden (O)
Dames 2
Uit
24-11-2019 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 256398
Aanbevolen vertrektijd: 13:40
Dames 2
Oss D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 256401
Eindhoven D4
Dames 2
Uit
22-03-2020
Nr. 256406
Dames 2
Basko D2
Thuis
29-03-2020
Nr. 256412
Eindhoven D5
Dames 2
Uit
05-04-2020
Nr. 256419
Dames 2
Oss D4
Thuis
19-04-2020
Nr. 256425
Geldrop (O)
Dames 2
Uit
03-05-2020
Nr. 256431
Let op: Uit tenue dames of heren
Dames 2
Oranje-Rood D6
Thuis
10-05-2020
Nr. 256438
Oedenrode (O)
Dames 2
Uit
17-05-2020
Nr. 256443
Dames 2
Rosmalen (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 256451
Drunen (O)
Dames 2
Uit
07-06-2020
Nr. 256454
Dames 2
Uden (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 256462

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden D2 (O)10901307027
2.Rosmalen D2 (O)10721409023
3.Eindhoven D410541179019
4.Geldrop D2 (O)95313213018
5.Oss D3105233821017
6.Nuenen D295221510017
7.Basko D2105142421016
8.Oss D49306142709
9.Oedenrode D2 (O)9207172306
10.Oranje-Rood D61020832406
11.Drunen D2 (O)10208124806
12.Eindhoven D510109114103

Spelers (14)

Trainingen

do
20:00
-
21:30
Veld B (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjRosmaOss DGeldrEindhBaskoEindhNueneOss DOedenUden Drune
Oranje-Rood D60 - 20 - 40 - 2
Rosmalen D2 (O)7 - 24 - 14 - 00 - 1
Oss D32 - 21 - 13 - 58 - 28 - 0
Geldrop D2 (O)5 - 02 - 22 - 25 - 01 - 3
Eindhoven D52 - 90 - 72 - 31 - 4
Basko D20 - 53 - 15 - 1
Eindhoven D43 - 01 - 13 - 14 - 20 - 2
Nuenen D2
Oss D40 - 14 - 11 - 4
Oedenrode D2 (O)1 - 22 - 45 - 04 - 1
Uden D2 (O)1 - 32 - 04 - 02 - 19 - 1
Drunen D2 (O)0 - 82 - 60 - 24 - 2