Heren 1
7e in poule Landelijk - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Geldrop H1
4
Oss H1
0
Eindhoven H1
4
Geel-Zwart H1
7
Etten-Leur H1
1
Best H1
3
Delta Venlo H1
0
Hopbel H1
3
MEP H1
3
Nuenen H1
1
Weert H1
5
Goirle H1
Zondag 17 maart
2
Hopbel H1
3
MEP H1
2
Best H1
2
Delta Venlo H1
1
Geel-Zwart H1
5
Etten-Leur H1
2
Oss H1
3
Eindhoven H1
5
Goirle H1
0
Geldrop H1
3
Nuenen H1
2
Weert H1
Zondag 10 maart
3
Geldrop H1
1
Weert H1
2
Eindhoven H1
6
Goirle H1
5
Etten-Leur H1
3
Oss H1
3
Delta Venlo H1
0
Geel-Zwart H1
6
MEP H1
0
Best H1
1
Hopbel H1
2
Nuenen H1
Zondag 3 maart
3
Best H1
0
Hopbel H1
0
Geel-Zwart H1
5
MEP H1
1
Oss H1
3
Delta Venlo H1
0
Goirle H1
2
Etten-Leur H1
2
Weert H1
0
Eindhoven H1
3
Nuenen H1
4
Geldrop H1
Wedstrijdschema
Nuenen H1
Goirle H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154834
Delta Venlo H1
Nuenen H1
Uit
14-04-2024
14:45
Veld 1 Helichem Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 1154838
Locatie: Sportpark "Vrijenbroek", Venlo
Nuenen H1
Oss H1
Thuis
21-04-2024
14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154846
Etten-Leur H1
Nuenen H1
Uit
28-04-2024
14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1154849
Aanbevolen vertrektijd: 13:15, Locatie: Sportpark 'Hoge Neerstraat', Etten-leur
Nuenen H1
Geel-Zwart H1
Thuis
12-05-2024
14:45
Veld A (Waterveld)
Nr. 1154858
Nuenen H1
Eindhoven H1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1154864
Best H1
Nuenen H1
Uit
02-06-2024
14:45
Roots Hockey veld (Semiveld)
Nr. 1154870
Locatie: Sportpark Leemkuilen, Best
Poule stand (7e in poule Landelijk - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | MEP H1 | 15 | 13 | 2 | 0 | 73 | 25 | 0 | 41 |
2. | Goirle H1 | 15 | 11 | 1 | 3 | 63 | 29 | 0 | 34 |
3. | Etten-Leur H1 | 15 | 11 | 1 | 3 | 54 | 29 | 0 | 34 |
4. | Oss H1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 53 | 34 | 0 | 31 |
5. | Geldrop H1 | 15 | 9 | 0 | 6 | 38 | 38 | 0 | 27 |
6. | Delta Venlo H1 | 15 | 7 | 4 | 4 | 43 | 33 | 0 | 25 |
7. | Nuenen H1 | 15 | 5 | 2 | 8 | 31 | 37 | 0 | 17 |
8. | Geel-Zwart H1 | 15 | 5 | 2 | 8 | 37 | 53 | 0 | 17 |
9. | Eindhoven H1 | 15 | 5 | 0 | 10 | 30 | 48 | 0 | 15 |
10. | Hopbel H1 | 15 | 2 | 3 | 10 | 26 | 48 | 0 | 9 |
11. | Weert H1 | 15 | 2 | 0 | 13 | 25 | 59 | 0 | 6 |
12. | Best H1 | 15 | 1 | 2 | 12 | 27 | 67 | 0 | 5 |
Teambegeleiders (6)
Spelers (18)
Bas Bronckers
Rajendre Roepers
Yannick Zwaan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 30 maart
Zaterdag 6 april
Zaterdag 13 april
Zaterdag 20 april
Zaterdag 11 mei
Team resultaten
Delta | Weert | Oss H | Nuene | MEP H | Hopbe | Goirl | Geldr | Geel- | Etten | Eindh | Best | |
Delta Venlo H1 | 5 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 3 | 3 - 3 | |||||
Weert H1 | 2 - 6 | 1 - 3 | 1 - 5 | 1 - 5 | 0 - 5 | 1 - 3 | 2 - 0 | 4 - 3 | ||||
Oss H1 | 1 - 3 | 4 - 2 | 4 - 5 | 2 - 1 | 4 - 1 | 3 - 3 | 2 - 3 | 5 - 2 | ||||
Nuenen H1 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 3 - 4 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||||
MEP H1 | 3 - 3 | 5 - 1 | 3 - 3 | 7 - 1 | 5 - 0 | 6 - 1 | 6 - 0 | |||||
Hopbel H1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 4 | 3 - 0 | |||||
Goirle H1 | 4 - 1 | 7 - 1 | 4 - 2 | 6 - 4 | 5 - 0 | 4 - 3 | 0 - 2 | 3 - 2 | ||||
Geldrop H1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 4 - 3 | 4 - 1 | 4 - 3 | 2 - 0 | ||||
Geel-Zwart H1 | 4 - 4 | 5 - 3 | 1 - 5 | 5 - 4 | 0 - 5 | 2 - 2 | 1 - 5 | 3 - 2 | ||||
Etten-Leur H1 | 3 - 2 | 5 - 3 | 7 - 0 | 2 - 4 | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 - 1 | |||||
Eindhoven H1 | 3 - 2 | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 5 | 2 - 6 | 0 - 4 | 2 - 5 | 4 - 3 | ||||
Best H1 | 2 - 2 | 3 - 8 | 3 - 0 | 0 - 10 | 2 - 4 | 2 - 4 | 3 - 5 |